Administration Units

Name Title
Ümit ŞAHNAOĞLU Secretary General
Mustafa ÖZTÜRK Assistant Secretary General
Mehmet Örfi SÖNMEZ Assistant Secretary General
Canan AYKAN GÖGÜŞ Personal Secretary
Asiye KARABABA Secretary of Board of Trustees
Kübra FENCİ Officer
Gonca MERCAN Officer
Name Title
Mustafa GÜVELİ Director of Staff
Oğuz MERCAN Editor in Chief
Filiz ÇETİNDAŞ Academic Staff Chief
Tülay KARA Administrative Staff Chief
Name Title
Mehmet Örfi SÖNMEZ Manager
Ad Soyad Ünvan
Şükrü KELLECİ Manager
Mehmet GEMİCİ Vice Manager
Gökhan ERDOĞAN Accountant
Sevim ERMURAT AKBABA Accountant
Sait AKBEKİROĞLU Accountant
Fırat Cem DOĞAN Accountant
Hasan ZENGİN Accountant
Mehmet KANAY Accountant
Büşra İRGİN Accountant
Murat UÇKAN Purchasing / Bid
Aydın AYTIN Purchasing / Bid
Name Title
Özgül YÜKSEKBİLGİLİ Director of Student Affairs
Gizem AKBAL Chief of Student Affairs
Elif CİHAN Officer
Sibel DAĞAÇIKAN Officer
Burcu KİLE Officer
Kübra DOĞAN Officer
Meltem TUĞRAL GÜVELİ Officer
Cansu TAŞ Officer
Özgül DEMİRTAŞ Officer
Seçil ERTEKİN Officer
Name Title
Mehmet ARARAT Manager
Ahmet AYKUT Network and Systems Specialist
Mehmet KİRAZ Software Developer
Fatih YILDIRIM Software Developer
Haşim ARISLAN Software Developer
Sadık SEÇKİN Technical Support
Hüseyin YILMAZ Technical Support
Hasan ÖZAVCI Technical Support
Yasin GÖKTAŞ Technical Support
Ebubekir Fatih KURTBEY Technical Support
Name Title
Kemaleddin Mustafa ÇETİN Officer
Osman ÖZYAŞAR Officer
Hüseyin ŞİMŞEK Officer
Seda GÖRMEZ Officer
Coşkun KOSKA Officer
Name Title
Nazlı SANCILI Vice Manager
Aysun Pınar KOCAMER Officer
Mustafa DEMİRTAŞ Golf Instructor
Ahmet Faruk ÜZÜMCÜ Performing Arts Center Technician
Fatih HANÇER Performing Arts Center Technician
Muhammed ÇOBAN Trainer / SKS
Yusuf ÖZATAŞ E Block Building Specialist
Name Title
Harun KÜÇÜK Manager
Okan ULUFER News / Publicity
Sevim CELEPOĞLU News Specialist
Muhammed Yasin GÜLBAY Editing / Video / Photo
Sinan İNCENACAR News / Photo
Uğur KARALAR Graphic Design Specialist
Murat KOLDAŞ Graphic Artist
Yakup BAYRAM Graphic Artist
Yasemin GÖZÜKIZIL Call Center Specialist
Tuğba GÜNDOĞDU Call Center
Bilge KONUR Officer
Soner ASLAN Officer
Name Title
Ahmet Naci BALCI Manager
Bayram GÜDER Fault – Repair
Arif KAPLAN Fault – Repair
Coşkun TAŞDEMİR Head Gardener
Bayram PANCAR Gardener
Abdullah EROL Gardener
Muzaffer TAŞDEMİR Gardener
Yusuf KOÇİN Construction Control
Meryem DUMAN Rectorate Building Officer
Kasım DEMİREL Rectorate Building Officer
Yasin YURTTAŞ Carpenter
Mustafa YEGÜL Gas Fitter
Yunus Emre ÖZSERT Electrical Technician
Burak ATEŞGİL Electrical Technician
Mehmet YAVUZ Plumber

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.