Fettah Can En Güzel Şarkılarını HKÜ İçin Söyledi

Fettah Can En Güzel Şarkılarını HKÜ İçin Söyledi

Fettah Can
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), “10. yıl “Bilim, Kültür ve Sanat Festivali; HKÜFEST”kapsamında konserlerine Fettah Can ile start verdi.
Üç gün sürecek olan HKÜFEST’in ikinci günü gün boyu devam eden çeşitli etkinlikler kapsamında yapılan; spagetti köprü yarışması, film gösterimleri, baklava yeme yarışması, golf turnuvası, basketbol turnuvası, kort tenis turnuvası ve penaltı yarışmaları birçok etkinlikle öğrenciler doyasıya eğlendi. İkinci günde gün boyu yapılan etkinliklerin ardından akşam konser vermek için sahne alan ünlü sanatçı Fettah Can, binlerce kişiye en güzel şarkılarıyla seslenirken muhteşem görüntülere imza attı.
Gün boyu çeşitli etkinliklerin ardından doyasıya eğlenceye devam eden HKÜ öğrencileri, Fettah Can eşliğinde unutulmaz anlar yaşadı. Yoğun alkış ve heyecan içerisinde sahneye çıkan Fettah Can konsere katılanlar tarafından büyük bir beğeni ile dinlendi. Özellikle sahne performansı açısından çok beğenilen Can,HKÜ konserinde dinleyicilere güzel dakikalar yaşattı.
HKÜ’YE COŞKULU SAATLER YAŞATTI
Konser alanındaki kalabalık Can’ın, şarkılarıyla keyifli saatler geçirdi. Coşkulu kalabalık Can’ın, sahneye çıktığı ilk andan itibaren, sevgi gösterisinde bulundu. Duygulu şarkıların yanı sıra hareketli ve eğlenceli şarkılarıyla binlerce kişiyi coşturan Can, birbirinden güzel parçalarını HKÜ için seslendirdi.
Konserin ilerleyen saatlerinde HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz Gaziantep’e gelerek HKÜ’de konser veren Fettah Can’a plaket takdim ederek teşekkür etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde birçok şarkısını HKÜ öğrencilerince birlikte söyleyerek konsere katılanlara doyasıya eğlenme fırsatı sunan Can, kendisini dinleyen binlerce kişinin sevgi gösterileri ve yoğun alkışları arasında konserini bitirdi.