Gafur Uzuner'in Programı Gezelim Tozalım HKÜ'yü Ziyaret Etti

Gafur Uzuner'in Programı Gezelim Tozalım HKÜ'yü Ziyaret Etti

Kanal A ekranlarında yayınlanan; Tiyatro ve Sinema sanatçısı Sayın Gafur Uzuner’in hazırlayıp sunduğu “Gezelim Tozalım” adlı TV programı Gaziantep tanıtımın da, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ni ziyaret etti. Sayın Gafur Uzuner, HKÜ Rektörü Sayın Prof.Dr. Tamer Yılmaz ile röportaj yaptı.

 

Gafur Uzuner – “Gaziantep’te eğitim önemli, şehir aynı zamanda üniversite kenti. Benim saydığım sevdiğim mekânı cennet olsun Hasan Kalyoncu ağabeyimin;  kendisinin adının verildiği bir üniversite… Burada yapılan sosyal faaliyetler ve birçok etkinliklere şahit oldum. Spor alanları, yurt imkânları gibi birçok olanaklara sahip bir üniversitedir. Burada olmaktan çok mutluyum. Bu güzel ülke için memlekete hayırlı evlatlar yetiştirmeye devam ettiğinizden hiç şüphem yok. Öğrencilerimizde  memlekete hizmet etmeye devam etsinler.” Dedi.

 

Yapılan Röportajın ardından HKÜ Rektörü Sayın Prof.Dr. Tamer Yılmaz, Tiyatro ve Sinema sanatçısı Sayın Gafur Uzuner’i ve ekibini makamında kabul etti.

 

Günün anısına HKÜ Rektörü Sayın Prof.Dr. Tamer Yılmaz, Tiyatro ve Sinema sanatçısı Sayın Gafur Uzuner’e plaket takdim etti.