HKÜ Diyarbakır Üniversite Tercih Günleri Fuarı'nda

HKÜ Diyarbakır Üniversite Tercih Günleri Fuarı'nda

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), “Eğitimin Hayat Boyu Seninle” sloganı ile Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen Eğitim Fuarları’na katılmaya devam ediyor.

24-25.11.2014 tarihlerinde Diyarbakır Hilton Otel’de düzenlenen “Üniversite Tercih Günleri Fuarı”na katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Üniversite adayı öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Hasan Kalyoncu Üniversitesi, “Diyarbakır Üniversite Tercih Günleri Fuarı”nda öğrencilerle buluştu. Gerçekleştirilen Eğitim Fuarına Hasan Kalyoncu Üniversitesi 3 yöneticisi ile katıldı. Her yıl yenilenen tanıtım materyalleri ile ziyaretçilerin dikkatlerini çeken Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Diyarbakır’da gerçekleştirilen Eğitim Fuarında da öğrencilerin ve rehber öğretmenlerin ilgi odağı oldu. Diyarbakır ilimiz aynı zamanda; Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ençok sayıda lise son sınıf öğrencisi olan ili ünvanını taşımakta. Eğitim Fuarında birçok Devlet ve Vakıf Üniversitesi yer alırken, Hasan Kalyoncu Üniversitesi standını ziyaret eden öğrencilere, öğrenci velilerine ve rehber öğretmenlere Üniversite hakkında tanıtıcı bilgiler verildi. Türkiye’nin birçok Devlet ve Vakıf Üniversitesinin katıldığı Eğitim Fuarı’nda Hasan Kalyoncu Üniversitesi standını gezen öğrenciler Fuar’dan oldukça memnun kaldıklarını belirtti.