HKÜ 'İstanbul Üniversite Tercih Fuarı'nda

HKÜ 'İstanbul Üniversite Tercih Fuarı'nda

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), “Eğitimin Hayat Boyu Seninle” sloganı ile Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen "Üniversite Tercih Fuarları"na katılmaya devam ediyor. Yeni düşüncelere ve evrensel görüşe açık olma, farklı insanları ve kültürleri tanıma, dünya üniversitelerinin işleyişini bizzat görme, yeni bir çevre ve arkadaş edinme hedefleriyle Hasan Kalyoncu Üniversitesini tercih etmek isteyen aday öğrencilerle buluşabilmek için HKÜ “İstanbul Üniversite Tercih Fuarı”na katılıyor.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi, “İstanbul Üniversite Tercih Fuarı”nda aday öğrencilerle buluşuyor. Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan “İstanbul Üniversite Tercih Fuarı”; 03-04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.  Hasan Kalyoncu Üniversitesi İstanbul Üniversite Tercih Günleri Fuarlarına; Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zerrin Pelin ve 4 yöneticisiyle katılıyor.

03-04-05 Temmuz 2015’te İstanbul Lütfi Kırdar‘da gerçekleştirilecek Üniversite Tercih Fuarına gelecek adaylar, Hasan Kalyoncu Üniversitesi akademisyenleri ile yüz yüze görüşerek; fakülteler, yüksekokullar, bölümler, kontenjanlar, burslar, indirimler, derece bursları, uluslararası değişim programları, yurtdışı eğitim olanakları, çift anadal, yandal, yatay/dikey geçiş ve HKÜ’nün diğer üniversitelere nazaran farklı ve üstün yönleri konularında detaylı bilgilere ulaşabilecekler.

Her yıl yenilenen tanıtım materyalleri ile ziyaretçilerin dikkatini çeken Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Üniversite Tercih Günleri Fuarı”nda da öğrencilerin ve rehber öğretmenlerin ilgi odağı olması bekleniyor.

Küreselleşen dünyada kaliteli yükseköğretime daha fazla kişinin ulaşabilmesi için makul bir ücret politikası ve başarı odaklı burs programları uygulayan HKÜ, üniversite adaylarına eğitimde farklı bir vizyon imkanı sağlıyor.

İstanbul’da 3 gün sürecek olan “Üniversite Tercih Fuarı”, Türkiye genelindeki vakıf ve devlet üniversitelerini bir araya getirerek, üniversite adaylarına ve velilere doğru tercih imkanı sunacak.