HKÜ öğrencilerine yurtdışı eğitimleri tanıtıldı

HKÜ öğrencilerine yurtdışı eğitimleri tanıtıldı

 

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından Yurtdışı Eğitim Paneli düzenlendi. Panelin sonunda 2 talihli öğrenci İngiltere ve Avustralya’da 3 haftalık dil eğitimine bedava katılma hakkı kazandı.

HKÜ Hukuk Fakültesi Amfisi’nde gerçekleştirilen panelde United Towers Bölge Müdürü Önder Öztütüncü ve Ofis Müdürü Ahmet Sezgin tarafından öğrencilere İngiltere, Amerika ve Avustralya’daki eğitim fırsatları anlatıldı. Öztütüncü ve Sezgin sunumlarında şu ifadelere yer verdi: “Yurtdışı eğitim sektöründe 12 yıllık güvenceyle her yıl 2500’den fazla öğrenciye yurtdışında dil okulu, yaz okulu, sertifika, Work and Travel, yurtdışında staj ve yurtdışında üniversite eğitimi alanlarında, yurtdışı eğitim deneyimli uzman kadrosu ile profesyonel danışmanlık hizmeti sunan United Towers, köklü birikim ve deneyimiyle bugün artık yeni ufukların vazgeçilmezi konumundadır. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile United Towers öğrencilerine, okul tanıtımlarından, okul kayıt işlemlerinin yürütülmesine, vize işlemlerinin yürütülmesinden, uçak rezervasyonlarına, havaalanı transfer hizmetlerinin ayarlanmasından eğitim süresi boyunca devam eden danışmanlık desteğine kadar bütün hizmetleri ücretsiz olarak sunar.”     

Panelin sonunda katılımcılar arasında çekiliş yapıldı. Yaplan çekiliş sonucu 2 HKÜ öğrencisi İngiltere ve Avusturalya'da ücretsiz dil eğitimi kazandı.

 

İngiltere’de dil eğitimi kazanan öğrenciler:

Asil: Nagehan Candemir

Yedekler: Vedat Kanaş, Barış Öztürk

 

Avustralya’da dil eğitimi kazanan öğrenciler:

Asil: Osman Erçelebi

Yedek: Ulaş Cansever