HKÜ Rektörü Yılmaz Kadınlar Geleceğimizi Şekillendiriyor

HKÜ Rektörü Yılmaz Kadınlar Geleceğimizi Şekillendiriyor

Ülkenin geleceğinin şekillenmesine herkesten daha çok katkıda bulunan kadınlara; Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve İletişim Uzmanı Fatih Akbaba 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil dağıttı.

Kampüs alanındaki fakülte ve diğer birimlerde bulunan kadınlara dağıtılan karanfiller çok renkli görüntülere sahne oldu.

Karanfil dağıtımıyla ilgili olarak açıklamada bulunan HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz; “Geçmişten bugüne toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın odağında yer alan, her şartta fedakarlıklarını esirgemeyen kadınlarımızın çeşitli alanlardaki başarıları kadar yetiştirdikleri nesiller de ülkenin geleceğinin şekillenmesine herkesten daha çok katkıda bulunmaktadır. Yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, bizden desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, ailenin ve toplumun temel taşı olan annelerimizin, kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim” dedi.

HKÜ temizlik personeli Nuray Yıldırım ise; “Bu günde hatırlanmak çok güzel bizim için güzel bir anı oldu Rektörümüze teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.