HKÜ Şanlıurfa Üniversite Tanıtım Günleri Fuarında

HKÜ Şanlıurfa Üniversite Tanıtım Günleri Fuarında

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), “Eğitimin Hayat Boyu Seninle” sloganı ile Türkiye’nin birçok ilinde düzenlenen Eğitim Fuarları’na katılmaya devam ediyor.

01-02.12.2014 tarihlerinde Şanlıurfa Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda düzenlenen “Üniversite Tanıtım Günleri Fuarı”na katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Üniversite adayı öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi, “Şanlıurfa Üniversite Tanıtım Günleri Fuarı”nda öğrencilerle buluştu. Gerçekleştirilen Eğitim Fuarına Hasan Kalyoncu Üniversitesi 3 yöneticisi ile katıldı. Her yıl yenilenen tanıtım materyalleri ile ziyaretçilerin dikkatlerini çeken Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Şanlıurfa’da gerçekleştirilen Eğitim Fuarı’nda öğrencilerin ve rehber öğretmenlerin ilgi odağı oldu.

Eğitim Fuarında birçok Devlet ve Vakıf Üniversitesi yer alırken, Hasan Kalyoncu Üniversitesi standını ziyaret eden öğrencilere, öğrenci velilerine ve rehber öğretmenlere Üniversite hakkında tanıtıcı bilgiler verildi. Türkiye’nin birçok Devlet ve Vakıf Üniversitesinin katıldığı Eğitim Fuarı’nda Hasan Kalyoncu Üniversitesi standını gezen öğrenciler Fuar’dan oldukça memnun kaldıklarını belirtti.