HKÜ Tercih ve Tanıtım Günleri Başlıyor

HKÜ Tercih ve Tanıtım Günleri Başlıyor

Hayatınızın en önemli tercihlerinden birinde doğru seçim yapabilmeniz için, HKÜ Tercih Dönemi Tanıtım Günlerimize (2-17 Temmuz tarihleri arasında her gün hizmet verecek olan) davetlisiniz!

Hem kampüsü ziyaret edin, hem de Tercih Merkezi’nden faydalanın.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2014-2015 Öğretim Yılı Tercih 2014 Tanıtım Günleri; 2-17 Temmuz 2014 tarihleri arasında HKÜ Merkez Kampüs Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.

Sabah saat 10.00’da öğrenci ve velilere kapılarını açacak olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi, aday öğrenci ve velilerini HKÜ Merkez Kampüs Yerleşkesi'nde ağırlayacak.

Aday öğrenciler; Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyelerinden Üniversitemiz hakkında bilgi alabilecek. Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin tarihi, yerleşkeleri, burs, beslenme, barınma,spor, sağlık ve sosyal olanakları, öğrenci ve öğretim üyesi değişim programları gibi pek çok konuda bilgilendirilecekler.

Öğretim Üyeleri ile yüzyüze görüşme imkânı bulacak ve her türlü sorularına cevap alacak olan aday öğrencilere, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Tercih 2014 Tanıtım Günleri görevlileri tarafından çeşitli hediyeler takdim edilecektir.