HKÜ'de 4. Bilim Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor

HKÜ'de 4. Bilim Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin (HKÜ) gelenekselleşen Bilim, Kültür ve Sanat Festivali’nin ilk gününde sahne alacak olan ünlü sanatçılar; Burcu Güneş, yeni single çalışması ve yeni albümüyle ve Hüseyin Karadayı DJ Performansıyla Gaziantep’lileri coşturacak. Festivalin ikinci gününde ise ünlü Grup Zakkum sahne alacak.

 

Birçok etkinliğin yer aldığı Festivalde katılımcılar aynı zamanda; Karagül Dizisi Yönetmeni Murat Saraçoğlu’nun, aynı dizinin oyuncusu Mesut Akusta’nın, Sunucu Hande Sarıoğlu’nun ve Yapımcı, Yönetmen ve Sunucu Gülhan Şen’in Söyleşilerine katılabilecekler.

 

Farklılıkları zenginlik olarak kabul eden, araştıran, sorgulayan, hukuka ve demokratik değerlere bağlı, dünyanın rekabetçi piyasalarında yer alacak mezunlar vermeyi amaçlayan HKÜ’de, 4. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali başlıyor. 14-15 Mayıs 2014 tarihleri arasında kültürel, sanatsal ve sportif olmak üzere birçok Etkinliğin yer alacağı Festival, renkli görüntülere sahne olacak. 14 Mayıs 2014’te kapılarını tüm halka açacak olan Festival, Fotoğraf Sergisiyle başlayacak. Açılış Töreni; çelenk koyma ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, HKÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Tamer Yılmaz Açılış Konuşması yapacak. Açılış Töreninin ardından Halk Oyunları Gösterisi programı gerçekleştirilecek.