HKÜ'de Otistik Çocuklar İçin Kermes Düzenlendi

HKÜ'de Otistik Çocuklar İçin Kermes Düzenlendi

Çeşitli sosyal projelere ve etkinliklere sürekli olarak yer veren Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), Toplumsal Duyarlılık Projeleri kapsamında Otizme dikkat çekmek ve Otistik çocuklara destek olmak amacıyla; Yabancı Diller Yüksekokulu binasında, HKÜ öğrencileri desteğiyle  Kermes düzenlendi.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi “Toplumsal Duyarlılık Dersi" kapsamında HKÜ Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü öğrencileri tarafından organize edilen Kermese; HKÜ Rektör Yardımcısı Sayın Prof.Dr. Yaşar Özbay, HKÜ Akademik & İdari personeli ve öğrencileri destek verdi.

Otizme dikkat çekmek ve Otistik çocuklara destek olmak amacıyla  düzenlenen Kermeste, Hasan Kalyoncu Üniversitesi öğrencileri tarafından yapılan yiyecekler satıldı. “Toplumsal Duyarlılık Dersi" kapsamında HKÜ İİSB Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü öğrencileri tarafından gerçekleştirilen Kermese; HKÜ’nün tüm Akademik & İdari personeli ve öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen Kermesten elde edilen gelirle “Gaziantep Otizm Derneği”ne katkı sağlanacağı açıklandı.