HKÜ'de Yeni Kayıt Heyecanı Başladı

HKÜ'de Yeni Kayıt Heyecanı Başladı

Hasan Kalyoncu  Üniversitesi’nde, yeni dönem öğrenci kayıtları 25 Ağustos  2014 Pazartesi günü başladı. Verdiği Ön lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimleri ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye ve yabancı ülkelerden Üniversite adayı öğrencilerin tercihi olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde 2014-2015 Akademik Yılı için kayıt heyecanı başladı.

İlk gün kayıt için gelen öğrenci ve veliler kayıt işlemlerini tamamladılar. Kayıtların ilk gününde öğrencilerin kayıt heyecanına ortak olan Rektör Prof. Dr.Tamer Yılmaz, öğrencilerle ve velilerle sohbet ederek, onların heyecanlarını paylaştı.

Çok heyecanlı ve mutlu olduklarını ifade eden öğrenciler, kayıt dönemine özel kurulan bilgi edinme masalarından üniversiteleri hakkında detaylı bilgi aldılar. Kayıt için HKÜ’ye gelen veliler ve öğrenciler, HKÜ’ye karşılaştıkları uygulamalar ve özel ilgiden son derece memnun kaldıklarını ifade ederek kendilerine bu imkânı sunan Üniversite personeline ve Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz’a teşekkür ettiler.

Kayıtlar 5 Eylül 2014  Cuma günü mesai saati bitimine kadar devam edecek.