Köy okulları okuyor Projesi Kapsamında Sıra Gecesi

Köy okulları okuyor Projesi Kapsamında Sıra Gecesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Amfisi’nde T Genç Katkılarıyla Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından organize edilen “Köy Okulları Okuyor Projesi” kapsamında Şanlıurfa Belediyesi Konservatuarı tarafından Sıra Gecesi Konseri düzenlendi.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi ilginç ve keyifli bir etkinliğe sahne oldu. Şanlıurfa sıra gecelerinin vazgeçilmez grubu, otantik bir dinleti sundular. Gerçekleşen etkinliğe; Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hanifi Aslan,  Akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

İlk olarak Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Kızılelma; “Gönüllülük gönlünce çalışma değildir misyonu ile çıktığımız bu yolda desteklerinden dolayı üniversite yönetimine, T Genç’e, Şanlıurfa Belediyesine ve TÖK Başkanı Nihat Buğra Ağaoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü organizasyonunda Şanlıurfa Belediyesi Konservatuarı Urfa Sıra Gecesi Ekibi sahne aldı. Tüm katılanların hep bir ağızdan söylediği şarkılar ve çekilen halaylarla coşkulu anlar yaşandı.

Programın ardından Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından Şanlıurfa Kültürünü tanıtım ve yaşatma adına katılımcılara çiğ köfte servisi yapılarak, köy okullarına yardım için bağış toplandı.