Müzik Kulübünden Akustik Konser

Müzik Kulübünden Akustik Konser

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Müzik Kulübü öğrencileri ilk canlı performanslarıyla büyüledi. “Akustik” isimli konser düzenleyen Müzik Kulübü, öğrencilerden büyük alkış aldı. Bunun yanında öğrencilerin konser sırasında sergiledikleri dans gösterisi büyük beğeni topladı.

HKÜ Müzik Kulübü “Akustik” isimli geniş katılımlı ilk büyük konserini, HKÜ Kongre ve Kültür Merkezinde (KKM) gerçekleştirdi. Gerçekleşen konsere ilgi yoğundu ve seslendirilen eserler öğrencilerden büyük alkış aldı. Akustik konsere çok sayıda öğrenci, akademisyen katıldı.

Özverili çalışmanın ardından farklı tarzlarda eserlerle müzik severlerin karşısına çıkan öğrencilerin performansı herkesi etkiledi. Katılımcılara adeta müzik ziyafeti sunan öğrenciler hem eğlendirdi hem de duygulandırdı.

HKÜ Müzik Kulübü Kurucusu ve HKÜ Öğretim Görevlisi Mehmet Vanlıoğlu: “Bugün burada güzel bir konser ile herkesin beğenisini topladık. Umarım bizi izlemeye gelen herkes memnun kalmıştır. İlerleyen günlerde ekibimizle birçok yarışmaya katılarak, iyi dereceler almak ve yolumuza devam etmek istiyoruz. Her zaman yanımızda olan ve neye ihtiyacımız varsa yardımını esirgemeyen HKÜ ailesine ayrıca bu konserin yapılmasına maddi manevi destek sağlayan Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Yılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık iki saat süren konserde öğrenciler performanslarıyla göz doldururken, ayakta alkışlandılar. Programın sonunda toplu fotoğraf çektiren grup üyeleri, iddialı olduklarını ve konserlerinin artarak devam edeceğini belirttiler.