Rektör Yılmaz'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Rektör Yılmaz'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer YILMAZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tüm gazetecilerin gününü kutlayan Yılmaz,  mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

 

“Değerli basın mensupları,

Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olan başta Gaziantep’in sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmelerini gündeme taşıyarak basın sektöründe hizmet veren basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin “10 Ocak Gazeteciler Günü”nü Hasan Kalyoncu Üniversitesi adına bütün samimiyetimle kutluyor,  tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum.  

Bu vesileyle, büyük bir gayretle çalışan ve görevlerini fedakarca yerine getirmeye çalışan gazetecilerimize Gaziantep’e hizmetlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyor, meslek ahlakı, bilinci ve gayreti içinde çalışan tüm gazetecileri tebrik ediyor ve görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını da rahmetle anıyorum.”