2014-2015 SBE Güz Dönemi Liderlik ve Küresel Girişimcilik Başvuru Sonuçları

2014-2015 SBE Güz Dönemi Liderlik ve Küresel Girişimcilik Başvuru Sonuçları

Liderlik ve Küresel Girişimcilik (Ortak) online başvuru sonuçları aşağıdaki tabloda sıralanmıştır.

Kabul edilen öğrenci adayları için 12 Eylül 2014 saat 10:00 ile 15:00 arasında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğünde Mülakat yapılacaktır. Mülakata katılmayan öğrenci adayları kayıt yaptrma hakkına sahip olmayacaktır.

Mülakatlar sonunda Kabul edilen öğrenci adayları 16-17 Eylül 2014 tarihlerinde gerekli evraklarla beraber İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğünde kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kayıt tarihleri uzatılmayacaktır.

KESİN KAYITLAR İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1.    Diploma veya geçici mezuniyet belgesi aslı

2.    Not döküm belgesi aslı

3.    ALES belgesi

5.    4 adet fotoğraf

6.    İlgili programın öğrenim ücretinin/ilk taksitinin yatırıldığını gösterir banka dekontu

7.    Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)

8.    Nüfus cüzdanı fotokopisi

9.    İkametgâh belgesi 

10.  Online Başvuru Formu

 

 

LİDERLİK VE KÜRESEL GİRİŞİMCİLİK (ORTAK) TEZSİZ PROGRAM  ONLİNE BAŞVURU SONUÇLARI

Sıra

Ad

Soyad

Sonuçlar

1

Tolga

KATLAV

Kabul + Mülakat

2

Mehmet Nur

ÇİFTÇİ

Kabul + Mülakat

3

Esra

YILMAZ

Kabul + Mülakat

4

Demet

BULAT

Kabul + Mülakat

5

Zeynep

UĞURLUGELEN

Kabul + Mülakat

6

Gürhan

KERMAN

Kabul + Mülakat

7

Suat

ACAR

Kabul + Mülakat

8

Bengü Buse

BİLGİÇ

Kabul + Mülakat

9

İbrahim Halil

YOLTAY

Kabul + Mülakat

10

SÜMEYYE

PEHLİVAN

Kabul + Mülakat

11

Mehmet

OKYAY

Kabul + Mülakat

12

Ekrem Talha

ŞENER

Kabul + Mülakat

13

Rahmi

KOCATÜRK

Kabul + Mülakat

14

Ekin Çinan

GÜNDÜ

Kabul + Mülakat

15

Mehmet Güner

IŞIK

Kabul + Mülakat

16

Fatih

İŞBİTİR

Kabul + Mülakat

17

Azmi

ARICAN

Kabul + Mülakat

18

Aras

KESER

Kabul + Mülakat

19

Hasan

GÜMÜŞTEKİN

Kabul + Mülakat

20

İsmail

İLBOĞA

Kabul + Mülakat

21

Sibel

ULU

Kabul + Mülakat

22

Sefa

SUNGUR

Kabul + Mülakat

23

Zeynel

ÇEKİCİ

Kabul + Mülakat

24

Mehmet Ali

GÜLEÇ

Kabul + Mülakat

25

Şener

KISA

Kabul + Mülakat

26

FİLİZ

GÜNGÖR ÇELEBİ

Kabul + Mülakat

27

Didem

KENGER

Kabul + Mülakat

28

Mehmet Ali

AYAN

Kabul + Mülakat

29

Muhammed Fatih

BASKIN

Kabul + Mülakat

30

Hatice

BAŞMUTAF KARA

Kabul + Mülakat

31

Abdulkadir

ÇOBAN

Kabul + Mülakat

32

Fatma Melek

ÖRENLİ

Kabul + Mülakat

33

Mehmet Salih

GÜNTEKİN

Kabul + Mülakat