2016-2017 Bahar Dönemi Yatay Geçiş Kabul Edilen Öğrenci Listesi

2016-2017 Bahar Dönemi Yatay Geçiş Kabul Edilen Öğrenci Listesi

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ YATAY GEÇİŞ BAŞVURULARI
KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLER

T.C NUMARASI

ADI

SOYADI

BÖLÜM

Özge Eşin İngilizce Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Dilara Eryol Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Gizem Tepebaş Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Müyeser Yıldız Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Efkar Yalçın Özel Eğitim Öğretmenliği  Eğitim Fakültesi
Onur Mert Avcı Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Ümran Harcelioğlu Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi
Kübra Akpolat Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi
Burak Bayraktar İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Büşra Çaplı İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Duygu1 İçen İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Yusuf Arsoy Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Serkan Aslan Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Gürsel Aslan Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Kübra Bakırcı Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Şule Doğan Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Murat Gül Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Gökhan Kılıç Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Muhammed Fatih  Otelci Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Yakup Şahin Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Emine Toru Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mustafa Burak Yıldız Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Mehmet Mert Yılmaz Mimarlık Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi
Belgin İnci Değerli Hukuk Hukuk Fakültesi
Ahmet Can Yavuz Hukuk Hukuk Fakültesi
Umut Cevizli İktisat İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Kürşat Şahin İktisat İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Arda Atılmaz İşletme İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Umut Cevizli İşletme İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Kürşat Şahin İşletme İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Ümran Harcelioğlu Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Mustafa Yunugaz İyiyapıcı Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Hamide Kara Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Dilan Şaman Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Gizem Tepebaş Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Ayşenur Yiğit Psikoloji İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
İrem Altunkaya Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Mahmut Bülbül Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Dilek Öz Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
Mustafa Demir Adalet Meslek Yüksekokulu
Gülsüm Geçimli Adalet Meslek Yüksekokulu
İsa Tolga Uzun Adalet Meslek Yüksekokulu
Zehra Başaslan Anestezi Meslek Yüksekokulu
Candan Çelik Anestezi Meslek Yüksekokulu
Cihad Çiftçi Anestezi Meslek Yüksekokulu
Cihad Çiftçi Anestezi Meslek Yüksekokulu
Seda Demirci Anestezi Meslek Yüksekokulu
Merve Nur Karakuş Anestezi Meslek Yüksekokulu
Mehmet Enes Kılıç Anestezi Meslek Yüksekokulu
Mustafa Kutlu Anestezi Meslek Yüksekokulu
Emine Soyyiğit Anestezi Meslek Yüksekokulu
Eyüp Aktay İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Nazmiye Arısoy İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Fadime Candemir İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Buse Nur Fakıoğlu İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Mehtap Günebakan İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Mustafa Kutlu İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Osman Küşcü İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Emine Soyyiğit İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Gamze Tekkol İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Şükran Türkan İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Abdulkadir Emre Yeter İlk ve Acil Yardım Meslek Yüksekokulu
Koray Abuşoğlu Elektrik – Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Kemal Furkan Erdinç Elektrik – Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Kadir Serkan Eşin Elektrik – Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Hüseyin Keş Elektrik – Elektronik Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Yunus Demir İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Muhammed Fatih Karadağ İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Mahmut Ömür Koçuşağı İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Umutcan Kurtulan İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Mehmet Mert Yılmaz İnşaat Mühendisliği Mühendislik Fakültesi
Sevim Gizem Aslan Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Çınar Demir Akyıldız Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Mehmet Resul Eken Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hatice İrem Zorer Beslenme ve Diyetetik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Baran Bulut Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Mehmet Selim Çiçek Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
İsmail Demirkol Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Mehmet Resul Eken Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Seda Nur Ertuğrul Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Muhammet Ali Şahin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Yusuf Ali Yılmaz Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Tolgahan Akdiş Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Hatice Deli Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Tuğçe Kırcelli Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Seydi Murat Özdemir Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
Emine Soyyiğit Hemşirelik Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

 

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Başvuru Formu 
Öğrenci Belgesi 
Onaylı not durum belgesi (Transkript) 
Onaylı müfredat ve ders içerikleri 
Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge 
Daha önce Ek Madde 1 ile geçiş yapmadığına dair belge (Ön lisans GNO başvuruları hariç)
ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: "İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! ")
Nüfus Cüzdanı Sureti
İkametgâh Belgesi
6 adet fotoğraf
Öğrenim ücreti makbuzu

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.