2016-2017 Eğitim Öğretim Dönemi için Staj Erasmus Sonuçları

2016-2017 Eğitim Öğretim Dönemi için Staj Erasmus Sonuçları

 

 

ERASMUS+ SUMMER TRAINEESHIPS 2015-2016

A= English WrittenExam B= GPA/4 C=GPA/100 D=Motivational Oral ExamE=Subtotal F= PreviousParticipationtoErasmus G=ErasmusExam Final Result H= Status I= Row of reserve

 

Name DEPARTMENT A B C D E F G H I
Açelya Özdirek Architecture 66 3,31 82,75 80 75,775   75,775 ASİL  
Sema Helin Tahincioğlu Architecture 57 2,99 74,75 50 65,175   65,175 YEDEK 5
GoksuKarabaglı Architecture 69 3 75 100 75,1 10 65,1 YEDEK 12
Gizem Parlak Architecture 59 2,67 66,75 63 63,275   63,275 YEDEK 16
Gül Zeliha Özdemir Architecture 49 2,56 64 60 57,6   57,6    
Kudret Uçar Architecture 19 2,58 64,5   39,85   39,85    
MohammadZaid Civil Engineering 76 3,18 79,5 80 78,15   78,15 ASİL  
Soufiane Kamil Civil Engineering 83 3,23 80,75 100 83,575 10 73,575 YEDEK 2
YacoubT'khile Civil Engineering 64 3,17 79,25 75 72,725   72,725 YEDEK 9
Alan Amjad Mustafa Civil Engineering 85 2,25 56,25 90 71,125   71,125 YEDEK 15
İndraPrimaJaya Civil Engineering 75 2,73 68,25 60 70,125   70,125 YEDEK 17
Celal Alperen Kaya Civil Engineering 62 2,98 74,5 85 70,55 10 60,55 YEDEK 18
Onur Ömer Sayğıdar Civil Engineering 57 2,48 62 60 59,8   59,8    
Mohamad Abdullah Civil Engineering 52 2,4 60 80 58,8   58,8    
Zillan Murat Altınkılıç Civil Engineering 48 2,23 55,75   47,075   47,075    
Nihat Yılmaz Şimşek Computer Engineering 73 3,59 89,75 100 84,075 10 74,075 ASİL  
Muhammet SaıtSırecı Computer Engineering 38 2,68 67   48,7   48,7    
WaleedRamadhan Aziz Mused Electrical and Electronics Engineering 90 3,21 80,25 95 85,625   85,625 ASİL  
Mehmet Yılmaz Erşahin Electrical and Electronics Engineering 69 3,01 75,25 75 72,725   72,725 YEDEK 4
Yusuf Bozkurt Öztürk Electrical and Electronics Engineering 29 3,55 88,75 90 64,975   64,975 YEDEK 13
Abdulkadir PINARBASI Electrical and Electronics Engineering 49 3,54 88,5 60 69,85 10 59,85    
Abdulkadir YILMAZ Electrical and Electronics Engineering 66 2,56 64 75 65,9 10 55,9    
MakastAbdrakhmanov(PreviousExam) Electrical and Electronics Engineering 71 2,54 63,5   60,15 10 50,15    
Beste Eyikoçak Interior Design 57 2,78 69,5 25 60,05   60,05 ASİL *  
Kader Gizem Taşcı Interior Design 31 2,69 67,25   46,025   46,025    
Zafer KILIC International Trade and Logistic 84 3,38 84,5 95 85,35 10 75,35 ASİL  
Muhammet Enes İyiyapıcı International Trade and Logistic 65 3,29 82,25 65 73,625   73,625 YEDEK 1
Didem Altun International Trade and Logistic 56 3,41 85,25 70 72,025   72,025 YEDEK 10
Mert Kabay International Trade and Logistic 29 2,2 55   39,1   39,1    
Zehra Özkurt Economics 23 3,38 84,5 2 51,65   51,65    
Ibrahim Halil Erdogan Law 60 2,6 65 70 63,5   63,5 ASİL  
Yunus Emre Pütün Law 59 2,69 67,25 60 63,225   63,225 YEDEK 7
Abdulkadir DARI Law 54 2,76 69 70 63,1   63,1 YEDEK 14
İbrahim Uğur Satıcı Law 42 2,83 70,75 30 55,175   55,175    
Fadıl Yıldız Law 32 2,77 69,25   47,425   47,425    
Sadullah Payam Law 28 2,85 71,25   46,825   46,825    
Ülkü Sena Uygur Law 24 2,61 65,25   42,225   42,225    
Selçuk Aslan Law 32 2,24 56   40,8   40,8    
Mehmet Kaya Law 23 2,26 56,5   37,45   37,45    
Gizem Taş Physicaltherapy and Rehabilitation 54 3,85 96,25 50 74,725   74,725 ASİL  
Baran Yalçınege Physicaltherapy and Rehabilitation 52 3,2 80 30 63,8   63,8 YEDEK 6
Kübra Kurt Physicaltherapy and Rehabilitation 25 3,36 84 10 53   53    
Mehmet Çiçek Physicaltherapy and Rehabilitation 32 2,98 74,5 15 51,55   51,55    
Mustafa Bozkurt Political Sciences and International Relation 68 3,44 86 85 78,7   78,7 ASİL  
Seren Aslan Political Sciences and International Relation 67 3,07 76,75 80 73,175   73,175 YEDEK 3
Hasan Danagöz Political Sciences and International Relation 71 3,31 82,75 90 78,775 10 68,775 YEDEK 11
Ali Ihsan Kodaloglu Political Sciences and International Relation 52 3,19 79,75 80 68,675 10 58,675    
EldiiarRaspekUulu Political Sciences and International Relation 55 2,29 57,25 60 56,625   56,625    
Büşra Ulusam Political Sciences and International Relation 26 2,89 72,25   46,525   46,525    
Merve Erdeğer Psychological Counselling and Guidance 60 2,88 72 78 67,8   67,8 ASİL  
Sümeyye Kayaduman Psychological Counselling and Guidance 52 3,04 76 40 62,8   62,8 YEDEK 19
Merve Topluoğluları Psychological Counselling and Guidance 31 3,26 81,5 5 53,65   53,65    
Nisa Ayhan Psychological Counselling and Guidance 20 3,12 78   47   47    
Haris Tüter Psychology 71 2,49 62,25 95 69,025   69,025 ASİL  
Naciye Deniz Psychology 59 2,77 69,25 50 63,225   63,225 YEDEK 8
Emine Gök Psychology 37 3,29 82,25 25 58,425   58,425    
Merve Yaşar Psychology 42 3,08 77 15 56,8   56,8    
Songül Keskin Psychology 57 3,12 78 50 66,8 10 56,8    
Alev Gamze Akbay Psychology 32 2,6 65   45,3   45,3    
Elif Ceren Beşlioğlu Psychology 32 2,6 65   45,3   45,3    
Dilara Kılınçaslan Psychology 16 2,83 70,75   41,775   41,775    

The Final Resultsarecalculated in reason of:

GPA = 50%

English WrittenExam = 40 %

Oral MotivationalExam = 10%

Incase of miscalculation, pleasecontacttheErasmus Officebeforethedate of March 21st.

Pleasenote: in case of Withdrawl of one of the SELECTED STUDENTS (ASİL) theorder of selection is goingtofollowthenumbersindicated in column ( I )

 

Rules fortheparticipation:

  • TheselectedstudentsmustcometotheErasmus Office andsigntheErasmusStudentsCommitmentbeforeMarch 30th.
  • Theselectedstudentshave time untilthe April 18th tosubmit an InvitationLetterfromtheHostingCompany/Institution. 
  • TheErasmus Office willsupportthestudents in applying. The Office hoursdedicatedtosupporttheapplications of thestudentswill be as follows:

Monday

15:00 -17:00

Thestudentsmusttake an appointmentwriting an emailto:

iro@hku.edu.tr

Tuesday

15:00 -17:00

Wednesday

15:00 -17:00

Thursday

15:00 -17:00

Friday

14:00 -17:00

 

  • TheStudentsthatwill not submit an InvitationLetterbeforethedeadline, andthathavenopositiveresponse, will be excluded infavor of theotherstudentsaccordingtothecolumn (I).
  • Forallthestudents, thetermstosubmitthe Learning Agreement, theapplicationfor VisaandtheInvitationLetterwiththedates of theMobility, is May 15th.

Deadlines:

March 30th tosignthe HKU ErasmusStudentsCommitment

April 18th tohave a positiveanswerfromHostingCompany/Institution

May 15th tosubmitallthedocuments

Final Sonuçları;

% 50 Not ortalaması, % 40 İngilizce Yazılı sınav ve % 10 Sözlü Motivasyon sınavı hesaplanarak belirlenmiştir.

Yanlış hesaplama durumunda, lütfen 21 Mart’a kadar Erasmus Ofisimize müracat ediniz.

 

Asil olarak seçilen öğrencilerin haklarından vazgeçmeleri durumunda yedek öğrenciler I Kolonunda belirtilen numara sıralamasına göre çağrılacaktır.

Katılım Kuralları

Seçilen (asil) öğrenciler, 30 Mart’tan önce Erasmus Ofisimize gelmeli ve Erasmus Öğrenci Taahhütnamesini imzalamalılar.

Öğrenciler, 18 Nisan’a kadar Misafir olunacak kurumdan Kabul mektubunu almalılar.

Erasmus Ofisi, sizleri başvuru sürecinde destekleyecektir. Öğrencilerin Başvurularına yardım için ofis saatlerimiz aşağıda belirtildiği gibidir:

Monday

15:00 -17:00

Öğrenciler aşağıdaki adresten e mail aracılığı ile randevu almak zorundadır:

iro@hku.edu.tr

Tuesday

15:00 -17:00

Wednesday

15:00 -17:00

Thursday

15:00 -17:00

Friday

14:00 -17:00

 

Belirtilen tarihlere kadar bize olumlu dönüş yapmayan ve kabul mektubunu almayan öğrenciler, yedek öğrencileri devreye sokmak için program dışına çıkarılacaktır.

Tüm öğrenciler için davet mektubu (kabul mektubu), öğrenim sözleşmesi ve Vize başvurusu yapmak için son tarih 15 Mayıs’tır.

Son Tarihler

HKU Erasmus Öğrenci Taahhütnamesini imzalamak için 30 Mayıs 2016

Gidilecek misafir kurum ya da şirketten pozitif cevap için 18 Nisan 2016

Tüm belgelerin toplanması için 15 Mayıs 2016

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.