2016-2017 Güz Dönemi Yatay Geçiş Kabul Edilen Başvuru Listesi

2016-2017 Güz Dönemi Yatay Geçiş Kabul Edilen Başvuru Listesi

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
2016-2017 GÜZ DÖNEMİ YATAY GEÇİŞ KABUL EDİLEN BAŞVURU SONUÇLARI
13.07.2016
ADI SOYADI GELECEĞİ BÖLÜM GELDİĞİ FAKÜLTE
Gül  KIVILCIM GEREK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Fatma  ÖZDEMİR OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Esin CANSIZ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ezgi DİRGEN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Simge DÖŞ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Betül ERYAVUZ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Belkız AVU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Fatma TEKE OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Cansu YENMEZ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Tansu OKUDAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Merve GÜVENÇ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Zeynep KARUSELCİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Habib ÇINKI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
İclal DORUK REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Hatice ÇIZLAK REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Sevim Tuğçe AYKAÇ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Sibel DAĞTEKİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Mehmet Fırat ŞÜKÜROĞLU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Nursena YOZBATIRAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Zeynep ASLAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Mehmet EMİNTAŞ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Şükran DURAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Yusuf AY REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gamze KIZMAZ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Amine DEMİREL REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Esra ASUTAY REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Merve KİLİMCİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Büşra ZAROĞLU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ferhat KAPLAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Mehmet  TANDOĞAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Sude KARABAŞ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Maide Nil ÇELİK REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Hatice Kübra KIRÇİÇEK REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gamze  KILIÇ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Büşra  KAŞIKÇI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Mustafa SARI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ahmet TEMLİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Umut ÖZDEMİR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Büşranur YENİÇERİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Fatma FIRAT SINIF ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Merve YELTEKİN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Bahar KARAKANAT SINIF ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Deniz ÖZDAL İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Gökçe NACAKGEDİĞİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Bilal ACAR MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Cankut SEVİK MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Eda KÖKÜNÜZ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
İsmail MİZAN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Kamil YAŞAMALI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mehmet Akif KÖKYER MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mehmet Furkan ŞEKER MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Muhammed Emre BOZKURT MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Necla YAMAN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Yunus Can SOYSÜREN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Yusuf Berkay METİNAL MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Muhammed Mustafa  YAŞAR MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Merve AYDIN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Fadime UÇAR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Zeynep GÜNEBAKAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Bahar TEKMEN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ümmügülsüm ÖZTÜRK HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mikayil ÖZMERT HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Hüseyin TAŞ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Elif ŞAHİN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
İbrahim Halil  DAR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Halil ERDAL HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
İbrahim KAYA HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Sibel Merve USLU HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ahmet DEMİR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Sena GÜRAKSIN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ahmet Burak KILIÇ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Kübra Keziban DİREZİNCİ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Elif MERVEYANOĞLU HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ali Caner DURAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ayşe ÇOBAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Benan SARITÜRK HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Haktan TUTAR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Hüseyin OVABEYLİ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
İsmail KAYA HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mehmet Bahadır BAY HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Melek Gizem GÜÇLÜ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Osman Sefa  YALÇIN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Oğuz Kaan  KARA  HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Muhammed Enes  KARAKUŞ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Gülşah YALÇINKAYA HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Muhammet Cihan AĞBULUT HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Oğuz KUZPINARI HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ali ÖZDEMİR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Özkan YANDIM HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ebrar DONİ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
İbrahim ARIK HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Delil IŞIK HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Burak Bünyamin ASLAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Abdullah KARA İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ali KAPLAN  İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ali CULHA İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ayşe  ZEREN İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ramazan YILMAZ İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Sena  IŞIK PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Elif AYDIN PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Bilgehan  GÜLÇAPAR PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Umut ÖZDEMİR PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Cemre KARAGEÇİLİ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Melis ÜNLÜ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Zeliha YILMAZ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Kemal ÖKMEN PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Murat GÜVENER PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Merve  ŞİMŞEK PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İbrahim  BOZKURT PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Sevda BAYDAR PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Sena Nur KILINÇ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mahmut  İNAL PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Saliha  CİRİT PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Rahime Nazlıcan KARA PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Habib  ÇANKI PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İrem Ceren GÜLEÇ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Anıl  TUĞRUL PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ersin ALPARSLAN PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Rabia ÖZTOP PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Merve KÜÇÜK PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ömer Faruk TUTAL PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Egehan AKÇAKALE PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Şeyma YENEL PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Furkan POYRAZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mizgin EKİNCİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Seren OKTAŞ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Sinan KÖÇE SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Deniz  ÖZDAL ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Derya YALVAÇ ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Davut SAYAR ANESTEZİ PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Fatma KESGİN ANESTEZİ PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Sibel DEMİR ANESTEZİ PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Türkan Tuğçe HERGÜNER ANESTEZİ PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Ali GÖG ANESTEZİ PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Mikail AYAZ ANESTEZİ PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Büşra  ÖNDER İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Fatma SARI İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
İmahan UYSAL İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Murat YEMEZ İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI MESLEK YÜKSEK OKULU
Mehmet Akif DEMİRCİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Kerem Ozan  YILMAZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet SEHEROĞLU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İbrahim Fikret KARAGÜN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Yunus KAYA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mustafa TATAR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Erhan UYGUR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Halil İbrahim  AKDOĞAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Erkut Can  EMRE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ali Rıza  ERGÜCEN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Baran  KARADAĞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet Akif  KÖKYER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Hüseyin  KÖMÜR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Emre  ÖZBEY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Oğuzhan  SAĞLAM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Cankut  SEVİK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet Onur  TAVUZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Esra SANCAR BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Esra AKKUŞ BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Mehtap YAKUT BAĞIRMAZ BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Selvinaz GÖKSAL BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Fatma Esra ÖĞRETMEN BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Ayşenur TİLKİ BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Ali KASIRGA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Elif YAVUZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Emine  ŞAHİN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Hasan KAYA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Hulusi  KÜLEKÇİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Hüseyin Gökhan  KILIÇ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
İbrahim Baran KIZIL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Sevda Nur BÜKÜN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Tuğba ŞENER FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Yakup AMİLAĞ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Dilan GARLI HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
İbrahim ŞAHİN HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Mevlüt ŞAHİN HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Selman KIZILTEPE HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Nimet GÖÇEBE HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Zemzem GÜNEŞ HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.