2018-2019 Güz Dönemi Yatay Geçiş Kabul Edilen Öğrencilerin Listesi

2018-2019 Güz Dönemi Yatay Geçiş Kabul Edilen Öğrencilerin Listesi

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler

·         Başvuru Formu
·         Öğrenci Belgesi
·         Onaylı not durum belgesi (Transkript)
·         Onaylı müfredat ve ders içerikleri
·         Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
·         ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
·         ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
·         Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: “İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! “) ( Geçerlilik süresi 3 yıldır )
·         İlk ve Acil Yardım (Paramedik) bölümü için heyet raporu zorunludur.
·         Nüfus Cüzdanı Sureti
·         İkametgâh Belgesi (e-devlet)
·         6 adet fotoğraf
·         Öğrenim ücreti makbuzu

Eksik evrak olduğu takdirde kayıt alınmayacaktır.

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ YATAY GEÇİŞ TARİHLERİ
Asıl olarak kazananların kayıtları 17 Temmuz-19 Temmuz 2018
Asıl olarak kazananlardan kayıt yaptırmayan öğrenciler yerine yedek olarak kazananların ilanı 20 Temmuz 2018
Asıl olarak kazananlardan kayıt yaptırmayan öğrenciler yerine yedek olarak kazananların kayıtları 20 Temmuz – 23 Temmuz 2018 (iki gün)
Derslerin başlaması 24 Eylül 2018
ADI SOYADI FAKÜLTE BÖLÜM
ZELAL KARAÇİMEN Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği
BEYZA GÖÇER Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
DİJLE ÖZASLAN Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
DÖNAY CERİT Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
HABİBE ERDAL Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
HÜSEYİN ŞAHMARAN Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
MELİKE YETGİN Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
TUĞÇE NUR PARLAK Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
ZEYNEP GEÇER Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği
BÜŞRA ASLAN Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği
DİLAN KORKMAZ Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği
HACI YUSUF ÇETİN Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği
İBRAHİM KARADAĞ Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği
MUTLUCAN AYAR Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği
ÖMER BOZDOĞAN Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği
BÜŞRA KIŞ Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği
DENİZ KARSLI Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
FATMA MELİSA İNCELİ Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
İBRAHİM HALİL ŞAHGÜL Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
İREM BÜKÜM Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
LİDER GÖÇEROĞLU Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
MUHAMMED EMİN GÜMÜŞ Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
ÖZLEM BİÇER Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
ROJDA ÇİRKİN Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
YİLDİRAY YER Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
ONUR ATEŞ Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği
BERFİN SİDAR KILIÇ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı
GAYE KÜÇÜK Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
TUĞBA GÜNAY Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
TUĞBA GÜNAY Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
ANIL SEVBAN GÜNEŞ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
BERKAY KILIÇ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
EZGİN POLAT Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
FETHİ GÜNAK Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
LEYLA ÖZDEMİR Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
MAHMUT BAL Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
MEHMET ZİYA YILDIRIM Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
MERVE ASLAN Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
MUHAMMED LÜTFÜ ÇETİNTAŞ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
ÖMER ÇAĞRI KILIÇ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
ÖZGE ÇOLAK Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
RECEP BURAK GÜLEŞ Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
SEZGİ EKİN BAĞCI Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
UMUT CAN FAKILI Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
YUNUS EMRE ARSLAN Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık
ABDULKADİR TAPLAMACI Hukuk Fakültesi Hukuk
ABDULLAH YAŞAR Hukuk Fakültesi Hukuk
AHMET SAİT SOLMAZ Hukuk Fakültesi Hukuk
BERKAY KANBAĞLI Hukuk Fakültesi Hukuk
BETÜL ALTINBAŞ Hukuk Fakültesi Hukuk
BUKET BALTA Hukuk Fakültesi Hukuk
DURAN KINALI Hukuk Fakültesi Hukuk
ELİF YAREN YENGİL Hukuk Fakültesi Hukuk
ESRA ECEM ERBİL Hukuk Fakültesi Hukuk
FURKAN YALMAN Hukuk Fakültesi Hukuk
HAKAN CAN ÖZEN Hukuk Fakültesi Hukuk
HASAN RAMAZAN DOĞANAY Hukuk Fakültesi Hukuk
HASAN SALİH BAKACAK Hukuk Fakültesi Hukuk
İPEK SERİNKOZ Hukuk Fakültesi Hukuk
İZZETTİN GAZİ ÖZSAYIN Hukuk Fakültesi Hukuk
KAAN SAĞIR Hukuk Fakültesi Hukuk
MEHMET DİYADİN ESKİLER Hukuk Fakültesi Hukuk
MERVE SARCAN Hukuk Fakültesi Hukuk
MUHAMEED SAMED KAYA Hukuk Fakültesi Hukuk
MUSTAFA GÖKTAŞ Hukuk Fakültesi Hukuk
MUSTAFA BAŞKARA Hukuk Fakültesi Hukuk
MUSTAFA AK Hukuk Fakültesi Hukuk
MUSTAFA AHMET BALIKÇI Hukuk Fakültesi Hukuk
MUSTAFA EREN MUTLU Hukuk Fakültesi Hukuk
NAZLICAN OKTAY Hukuk Fakültesi Hukuk
NECMETTİN ŞAHİN Hukuk Fakültesi Hukuk
NEVİN DURAK Hukuk Fakültesi Hukuk
NUR AYBÜKE AYAZ Hukuk Fakültesi Hukuk
NURİYE KILIÇASLAN Hukuk Fakültesi Hukuk
OĞUZHAN YILMAZ Hukuk Fakültesi Hukuk
RAMAZAN RAGIP DİCLE Hukuk Fakültesi Hukuk
SEDA KARATAŞ Hukuk Fakültesi Hukuk
SEDA KARATAŞ Hukuk Fakültesi Hukuk
SİMAY ERİKÇİ Hukuk Fakültesi Hukuk
ŞEVVAL KÜÇÜK Hukuk Fakültesi Hukuk
YUSUF TEKPINAR Hukuk Fakültesi Hukuk
ZEYNEP KINALI (AKÇAKAYA) Hukuk Fakültesi Hukuk
CEYDANUR AKTAŞ Hukuk Fakültesi Hukuk
BEYZA GÜNEŞ Hukuk Fakültesi Hukuk
BURAK YILMAZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme
DİLARA TÜRKHAN ÇETİNKAYA İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme
TUNA ŞENGÖKSEL İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme
ADEM YILMAZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
AYŞENUR DEMİREL İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
BEYZA TUNÇ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
CAN ÇETİNER İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
DİLARA AKBOĞA İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
GÜLŞAH ÇADIRCI İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
HALİL YEĞEN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
HANİFİ TÜRKASLAN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
HATİCE ÜZÜM İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
İBRAHİM BELİK İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
MAHİR MUSTAFA YILMAZ İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
MAHMUT HARMANCI İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
MEHMET FATİH KURT İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
MESTAN NACAK İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
METİN ÇAKALLI İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
OKTAY CAN KAYA İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
ROJDA ÇİRKİN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
SERHAT POLAT İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
SULTAN ZEHRA ÜTLU İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
ZEHRA ERSİN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
TÜLAY ÖZEN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji
FERHAT ASLAN İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
MEHMET ALİ KURT İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
AHMET TADİK Meslek Yüksekokulu Anestezi
DAMLA ASLAN Meslek Yüksekokulu Anestezi
HAMZA ANAR Meslek Yüksekokulu Anestezi
METİN MERT ŞAHİN Meslek Yüksekokulu Anestezi
İLKER KESER Meslek Yüksekokulu Diyaliz
AYŞEGÜL  NACAROĞLU Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
MEHMET ÇELİKAY Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
MUHAMMED SIDDIK KORKMAZ Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
NUPELDA TAŞCAR Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
PINAR ÇIKMAZ Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım
MUHAMMED NUR DİNÇ Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği
MEHMET ÖZBAY Mühendislik Fakültesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği
ABDULLAH MERCAN Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
DAVUT KÜÇÜK Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
ERCAN YAŞAR Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
İRFAN CAN YAKUT Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
MUSA CAN KARATAŞ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
MUZAFFER ÇELİK Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
FATMA ÜZÜM Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği
AYŞE İPLİ Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik
AYŞE EKİNCİ Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik
EDİBE HALVACI Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik
GÖZDE TUTUK Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik
NİSANUR KARAKUZA Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik
SENANUR SEVİM Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik
EZGİ ÖZÇELİK Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
GAMZE YILDIRIM Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
HAKKI CENGİZ Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
HÜSEYİN SERT Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
KEREM BEĞİT Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
EKREM ASLAN Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik
MERYEM BAYRAMOĞLU Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik
SABAHAT YILMAZ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik
SİNEM İŞBİLEN Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik
ZÜLALİ SAHİN Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik
HATİCE EBRAR TURAN Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik
SALİH ENES ALICI Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik
ZEYNEP BERNA SU Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik
MUHAMMED HASAN ÖZDEMİR Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
GÜLDENİZ YAZ Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Hemşirelik