2019 – 2020 Güz Dönemi Yatay Geçiş Başvuruları Kabul Edilen Öğrenciler

2019 – 2020 Güz Dönemi Yatay Geçiş Başvuruları Kabul Edilen Öğrenciler

AD SOYAD BÖLÜM
BEYZA GÜVEN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
YAVUZ HALLAÇ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ IŞIK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BUŞRA CEVHEROĞLU OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
DERYA DİNÇ OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
FATİME KARAKUŞ OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
ZEYNEP ÖZTÜRK OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
AYŞENUR BAYAM ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
SERDAR ÇAPA ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
GÜLBİN DEMİRCAN ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
ABBAS DOĞAN ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
SERHAT DUMLUPINAR ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
OĞUZ AKKUŞ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BEYZA NUR ALPDOĞAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MUHAMMED SEFA DEMİR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
AHMET BİLGEHAN DOĞAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BUSE EKİNCİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MUHAMMED EMİN GÜMÜŞ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ARİFE KAYHAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GİZEM NİDA TOKKANOĞLU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EMİNE HİLAL ULUĞ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HAVVA ASOĞLU SINIF ÖĞRETMENLIĞI
MUHAMMET ASAF ERGİN GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
UĞUR CAN KARAKUŞ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
ZEYNEP RANA KAYA İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
MEHMET SAİT ÖLÇÜLER İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
AHMET FURKAN PARMAKSIZ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
MEHMET EMİN AKYEL MİMARLIK
ASLI ALKAN MİMARLIK
RAMAZAN ŞERİF BEYAZTAŞ MİMARLIK
ZELİHA SELENAY BEYDAĞI MİMARLIK
HAMET BÜTÜN MİMARLIK
EBRU ÇELİK MİMARLIK
DERYA DAĞAÇIKAN MİMARLIK
EDA DUYĞUN MİMARLIK
MEHMET GEZGİN MİMARLIK
FURKAN GÖLGELİKAYA MİMARLIK
RECEP BURAK GÜLEŞ MİMARLIK
HARUN KALLİ MİMARLIK
MERVE KARAKURT MİMARLIK
SERKAN ŞEKER MİMARLIK
İLYAS ŞİRİNGÜL MİMARLIK
MEHMET SAMET YANANLI MİMARLIK
ELİF YILDIZ ATEŞ MİMARLIK
ZELİHA CEREN ACAR HUKUK
İBRAHİM AKAY HUKUK
İREM AKDENİZ HUKUK
MEHMET ALİ AKSU HUKUK
MEHMET ALTUNDAŞ HUKUK
BÜNYAMİN ARCA HUKUK
RÜVEYDA EFSUN ARIK HUKUK
ZEYNEP RENGİN ATEŞ HUKUK
ABDULKADİR ATEŞ HUKUK
NUHAT AY HUKUK
İBRAHİM HALİL BAR HUKUK
MUSTAFA BAŞKARA HUKUK
MURAT MERT BAYSAL HUKUK
AHMET CİHAN BEDİR HUKUK
MUHAMMED ENES CAN HUKUK
MAHMUT EMRE CANBOLAT HUKUK
İLAYDA ÇAĞATAY HUKUK
SÜMEYYE ÇAKA HUKUK
SİMAY SİRET ÇALIM HUKUK
CEZAİR ÇAYTAŞ HUKUK
MEBRULE ÇETİN HUKUK
MURAT DEMİR HUKUK
FIRAT DOĞAN HUKUK
ŞÜKRAN EKİNCİ HUKUK
AYÇA MERVE ELÇİ HUKUK
ESRA ERDEM HUKUK
MUHAMMET ONUR ERKAN HUKUK
MUHAMMED ALİ GECİT HUKUK
CEYDA GÖKSULAR HUKUK
MUSTAFA GÖKTAŞ HUKUK
HÜSEYİN ZAFER GÜLSEVEN HUKUK
SILANUR GÜNAY HUKUK
İLAYDA HAS HUKUK
MEHMET EMİN HOCAOĞLU HUKUK
MEHMET HAKKI IŞIK HUKUK
İBRAHİM FIRAT İPEK HUKUK
MUHAMMED KAHRAMAN HUKUK
İLDENİZ KARABULUT HUKUK
ONUR KARACIK HUKUK
ABDÜLKADİR KUTLAY KARAKULLUKÇU HUKUK
ÖMER FARUK KARDAŞ HUKUK
EMİNE KESKİN HUKUK
ZÜBEYİR KOÇOĞLU HUKUK
SAİT KORKMAZ HUKUK
TEVFİK GİRAY KÖROĞLU HUKUK
MEHMET MARAŞ HUKUK
SERHAT NEREDE HUKUK
GÜLİSTAN ZOZAN ÖNCEL HUKUK
İBRAHİM HALİL ÖZBEY HUKUK
CENK ÖZCAN HUKUK
ABDULLAH ÖZDEMİR HUKUK
METİN UYGAR ÖZDEMİR HUKUK
İPEK ÖZDEMİR HUKUK
YİĞİT ORKUN ÖZDOR HUKUK
ATAKAN GÖRKEM ÖZER HUKUK
MEHMET ALİ PİRAN HUKUK
FERHAT SARI HUKUK
MUHAMMET ASHAB SARICA HUKUK
MEHMET SERCAN SEÇİNTİ HUKUK
ZEYNEP SUN HUKUK
AHU SUNA HUKUK
ELİF BUĞLEM SÜRÜCÜ HUKUK
NİLÜFER ŞEKER HUKUK
MUSTAFA SERHAT ŞINDAK HUKUK
MUSTAFA ŞİMGAR HUKUK
EMİNE TURAN HUKUK
ŞEHRİBAN TUTUŞ HUKUK
İBRAHİM ENES TÜRK HUKUK
ERDOĞAN TÜRKERİ HUKUK
OSMAN ULUÇAY HUKUK
ZEYNEP ÜNAL HUKUK
AZİZ CEMAL YAKAR HUKUK
YİĞİT CAN YILDIRIM HUKUK
ŞAFAK YILDIZ HUKUK
HÜSNÜ CAN YILDIZ HUKUK
HAŞİM YILDIZ HUKUK
GÖKHAN YILMAZ HUKUK
KÜRŞAT CEMAL YILMAZ HUKUK
AHMET ONUR YILMAZ HUKUK
İZZETTİN YILMAZ HUKUK
RAMAZAN YİĞİT HUKUK
YUNUS EMRE KIRMIZIGÜL İKTİSAT
MEHMET BEŞİR OCAK İKTİSAT
İHSAN BUĞRA KAPLAMA İŞLETME
CANSU KAPLAN İŞLETME
BAHADIR METİNAL İŞLETME
ZEYNEP BUSE ACAR PSİKOLOJİ
EZGİ AKTAŞ PSİKOLOJİ
NAİM ALTINIŞIK PSİKOLOJİ
İSMAİL ARAR PSİKOLOJİ
AYSEL ASLAN PSİKOLOJİ
LEYLA BAL PSİKOLOJİ
BÜŞRA BALYEMEZ PSİKOLOJİ
BERKAY BAYSAL PSİKOLOJİ
TUĞÇE BOZKURT PSİKOLOJİ
DİDEM ÇAYIRGAN PSİKOLOJİ
İLAYDA ÇELEGEN PSİKOLOJİ
EMRE ÇETİN PSİKOLOJİ
BÜŞRA DOĞAN PSİKOLOJİ
DİLAN DOLAN PSİKOLOJİ
ÜMİT DOLAZ PSİKOLOJİ
ŞİLAN GÜLER PSİKOLOJİ
HATİCE GÜLTEKİN PSİKOLOJİ
MAHMUT HARMANCI PSİKOLOJİ
CİVAN KAPAN PSİKOLOJİ
İSMAİL KARABOĞA PSİKOLOJİ
MERT KELLECİ PSİKOLOJİ
SÜMEYYE KILIÇPARLAR PSİKOLOJİ
ECENAZ KOYUNOĞLU PSİKOLOJİ
RUKİYE KÜÇÜKKAYA PSİKOLOJİ
ADEM SAPAN PSİKOLOJİ
ABDURRAHMAN CAN SATICI PSİKOLOJİ
TUĞRA KAAN SERBEST PSİKOLOJİ
GAMZE TOPÇU PSİKOLOJİ
BEYZA TUNÇ PSİKOLOJİ
BEGÜM TUĞÇE YENİGÜN PSİKOLOJİ
TAMER ATASEVEN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MEHMET YAŞAR EFE SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İLYAS HARUN TALHA EKİCİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
EBRAR UÇAK SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZEYNEL ATA TÜRK ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
SEDAT IŞIK RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
MUSA KARAKOYUNLU ADALET
ALIHAN TAVŞANCIL ADALET
ESİN KOÇER ANESTEZİ
EDANUR YAPAR ANESTEZİ
CANAN YILMAZ ANESTEZİ
ERTUĞRUL BAŞAR DİYALİZ
MAŞİDE BEKAR DİYALİZ
MUSTAFA ŞAHAN DİYALİZ
ŞEYDA NUR AKÇA İLK VE ACİL YARDIM
SULTAN DOĞAN İLK VE ACİL YARDIM
GAMZE EMEN İLK VE ACİL YARDIM
EBRU HOŞAF İLK VE ACİL YARDIM
ESİN KOÇER İLK VE ACİL YARDIM
DENİZ YAREN KÖSEOĞLU İLK VE ACİL YARDIM
SERKAN ÖKSÜZ İLK VE ACİL YARDIM
ADEM ÖKTEN İLK VE ACİL YARDIM
SÜMEYYE ÖZCAN İLK VE ACİL YARDIM
KADİR TAYLAN ÖZKINACI İLK VE ACİL YARDIM
İBRAHİM HALİL SÖNMEZ İLK VE ACİL YARDIM
MUHAMMED YAVUZCAN İLK VE ACİL YARDIM
YUNUS EMRE YILDIZ İLK VE ACİL YARDIM
HAŞİM BERKCAN MAY BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ENES NACAROĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ÇAKAR ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EDA DUYĞUN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ONUR DÜNDAR ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAŞIM BERKCAN MAY ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BULUT ÖZARICI ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAYRİ SİNAN SÜRMELİHİNDİ ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SALİH AKYEL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FARUK HONÇA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT ALİ KAHLEOĞULLARI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HAŞIM BERKCAN MAY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
PINAR ADIYAMAN BESLENME VE DİYETETİK
AYŞEGÜL BİLGİÇ BESLENME VE DİYETETİK
ECEM NUR BİLLURCU BESLENME VE DİYETETİK
SUEDA HİLAL ERDOĞAN BESLENME VE DİYETETİK
AYŞENUR KILIÇ BESLENME VE DİYETETİK
AYDAN KURTOĞLU BESLENME VE DİYETETİK
KEVSER KÜÇÜKÖNDER BESLENME VE DİYETETİK
FATMA NUR YILDIRIM BESLENME VE DİYETETİK
ZAFER AKBULUT FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ÇİĞDEM ELVAN ALTUNDAL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
SEYRAN AY FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
MUTLU CEYLAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
İBRAHİM ÖMER DİLBER FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
CABİL REHA KÜLLÜK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
FATMA NUR YILDIRIM FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
HASAN BALA HEMŞİRELİK
İLKNUR BUĞDAY HEMŞİRELİK
ZÜBEYDE BULUT HEMŞİRELİK
SEMRA ÇALIŞKAN HEMŞİRELİK
FURKAN DOĞAN HEMŞİRELİK
ZEKİ ELMAS HEMŞİRELİK
VİLDAN ERDEM HEMŞİRELİK
FUNDA EYYUPOĞLU HEMŞİRELİK
YUSUF GÖKDUMAN HEMŞİRELİK
BATUHAN GÜLOĞLU HEMŞİRELİK
ESİN KOÇER HEMŞİRELİK
ERHAN YAVUZ HEMŞİRELİK
FATMA NUR YILDIRIM HEMŞİRELİK
CANSU GÜMÜŞ BESLENME VE DİYETETİK
GURBET SEZER FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ARİF ENES TURAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Yatay Geçiş Tarihleri
İlan Tarihi 17 Haziran 2019
Başvurular 1 Temmuz 2019
Son Başvuru Tarihi 31 Temmuz 2019
Başvuruların değerlendirilmesi 01-04 Ağustos 2019
Başvuru sonuçlarının ilanı 5 Ağustos 2019
Asıl olarak kazananların kayıtları 05-09 Ağustos 2019
Asıl olarak kazananlardan kayıt yaptırmayan öğrenciler yerine yedek olarak kazananların ilanı 19 Ağustos 2019
Asıl olarak kazananlardan kayıt yaptırmayan öğrenciler yerine yedek olarak kazananların kayıtları 19-23 Ağustos 2019
Derslerin başlaması 23 Eylül 2019
Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler (GNO)
  • Başvuru Formu
  • Güncel Tarihli Öğrenci Belgesi
  • 2 Adet Güncel Tarihli Onaylı not durum belgesi (Transkript)
  • 2 Adet Güncel Tarihli Onaylı müfredat ve ders içerikleri
  • Güncel Tarihli Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
  • Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: “İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! “)
  • İlk ve Acil Yardım(Paramedik) bölümü için heyet raporu zorunludur.
  • Nüfus Cüzdanı Sureti
  • İkametgâh Belgesi (e-devlet)
  • 6 adet fotoğraf
  • Öğrenim ücreti makbuzu

NOT: Başvuruda beyan edilen belgelerin asılları teyit edilmediğinde ve eksik evrak teslimi yapıldığında kayıt işlemi yapılmayacaktır.

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler (Ek Madde) (Yurt İçi – Yurt Dışı Başvuranlar İçin)
  • Başvuru Formu
  • Güncel Tarihli Öğrenci Belgesi
  • 2 Adet Güncel Tarihli Onaylı not durum belgesi (Transkript)
  • 2 Adet Güncel Tarihli Onaylı müfredat ve ders içerikleri
  • Güncel Tarihli Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
  • Daha önce Ek Madde 1 ile geçiş yapmadığına dair belge (Ön lisans GNO başvuruları hariç)
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
  • Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: “İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! “)
  • İlk ve Acil Yardım(Paramedik) bölümü için heyet raporu zorunludur.
  • Nüfus Cüzdanı Sureti
  • İkametgâh Belgesi(e-devlet)
  • 6 adet fotoğraf
  • Öğrenim ücreti makbuzu

NOT: Başvuruda beyan edilen belgelerin asılları teyit edilmediğinde ve eksik evrak teslimi yapıldığında kayıt işlemi yapılmayacaktır.

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler (Kurum İçi)
  • Başvuru Formu
  • Güncel Tarihli Öğrenci Belgesi
  • 2 Adet Güncel Tarihli Onaylı not durum belgesi (Transkript)
  • 2 Adet Güncel Tarihli Onaylı müfredat ve ders içerikleri
  • Güncel Tarihli Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
  • Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: “İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! “)
  • İlk ve Acil Yardım(Paramedik) bölümü için heyet raporu zorunludur.
  • İkametgâh Belgesi(e-devlet)
  • Nüfus Cüzdanı Sureti
  • İkametgâh Belgesi
  • 6 adet fotoğraf
  • Öğrenim ücreti makbuzu

NOT: Başvuruda beyan edilen belgelerin asılları teyit edilmediğinde ve eksik evrak teslimi yapıldığında kayıt işlemi yapılmayacaktır.

ÖNEMLİ: Tüm kayıt olacak öğrencilerin Yatay Geçiş yapmasına engel bulunmadığına dair onaylı belgeyi getirmeleri zorunludur.

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.