Bölümlerinde başarılı olup Takdir almaya hak kazanan öğrencilerimiz belli oldu.

Bölümlerinde başarılı olup Takdir almaya hak kazanan öğrencilerimiz belli oldu.

İrem TANRIÖVER PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Ömer Faruk TÜRKOĞLU PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Bahar CAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Abdullah TOLAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Sümeyye YİĞİTER PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Zeynep ERDOĞAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Ümran TORBALI PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
İbrahim KAPLAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Ali UĞUR PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Mehmet GÖKTAŞ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Merve TOPLUOĞLULARI PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Burak ORMAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Hulusi Cihat KARACA PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Tevhide İrem BEDİR PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Fatime ÇİYAN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 
Özün KIYMAZ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TS.
Mustafa TAŞ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TS.
Hilal Merve ERDOĞAN Mimarlık
Erhan SÖNMEZ Mimarlık
Tülay DİLCİ Mimarlık
Ayşe YILDIZ Mimarlık
Fatma ALKAN Mimarlık
Nilay Ceren ÇETİN Mimarlık
İklima BİLGE Mimarlık
Betül EKMEKÇİ Mimarlık
Merve KOCAAĞA Mimarlık
Mustafa ERMAYASI HUKUK
Selcan YILMAZ HUKUK
Şuheda Asena ÇİFTÇİ HUKUK
Özge RIZVANOĞLU HUKUK
Merve DEVELİ HUKUK
Ömer DÖNMEZ HUKUK
Arife VAROL HUKUK
Işıl YILDIRIM HUKUK
Oğuzhan ÇELİK Psikoloji
Setenay İZCİ Psikoloji
Zeliha Şule YILMAZ Psikoloji
Oğuzhan TAŞDELEN Psikoloji
Hazal ŞAHİN Psikoloji
Oğuzhan ERİKCİ Psikoloji
Seda Nur GÜLMEZ Psikoloji
Yunus İÇER Psikoloji
Şeval Medine AKSOY Psikoloji
Merve İYİSABANCI Psikoloji
İbrahim Serkan TEMEL Psikoloji
Gökçe USLU Psikoloji
Merve KİRAZ Psikoloji
Yusuf Can ATAK Psikoloji
Sergen BAHÇECİ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Abdülkadir Metin SATILOĞLU Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Ahmet Cihan CAMCIOĞLU Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Büşra SAYIN Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Mehmet KİRAZ Bilgisayar Mühendisliği
Fatma Hilal YÜCEL Bilgisayar Mühendisliği
Şeyda HÖKLEK Bilgisayar Mühendisliği
Tülay AVAN Bilgisayar Mühendisliği
Abdulkadir PINARBAŞI Elektrik – Elektronik Mühendisliği
Taner AKARSU Elektrik – Elektronik Mühendisliği
Burak KOYUNCUOĞLU Elektrik – Elektronik Mühendisliği
Nilgün POLAT Elektrik – Elektronik Mühendisliği
Alper YAKAR Elektrik – Elektronik Mühendisliği
Şahin YAKAR Elektrik – Elektronik Mühendisliği
Doğan Can UĞUR Elektrik – Elektronik Mühendisliği
Nilüfer ÖNER İnşaat Mühendisliği 
SOUFIANE KAMIL İnşaat Mühendisliği 
Ethem KÜÇÜK İnşaat Mühendisliği 
Oğuzhan KESGİN İnşaat Mühendisliği 
Cihan AYYILDIZ İnşaat Mühendisliği 
MOHAMED LEMİNE LEMHABA İnşaat Mühendisliği 
Aziz COŞKUN İnşaat Mühendisliği 
Umut YÜCELEN İnşaat Mühendisliği 
Nida ALTUNGÖK İnşaat Mühendisliği 
NEIAM HASAN İnşaat Mühendisliği 
Alper KARAKURT İnşaat Mühendisliği 
Müslüm TİRYAKİ İnşaat Mühendisliği 
Anıl ÖZTÜRK Beslenme ve Diyetetik
Süeda Elif APİKOĞLU Beslenme ve Diyetetik
Feyza Ebru GÜZEL Beslenme ve Diyetetik
Nazmiye AYALP Beslenme ve Diyetetik
Merve ASLANBAŞ Beslenme ve Diyetetik
Gamze TULUKÇU Beslenme ve Diyetetik
Elif YAPRAK Beslenme ve Diyetetik
Mehmet Sedat AYDIN Beslenme ve Diyetetik
Efsane YAVUZ Beslenme ve Diyetetik
Ayşe Gökçe ALP Beslenme ve Diyetetik
Fatma Zehra DÜNDAR Beslenme ve Diyetetik
Elif Nebahat BALTACI Beslenme ve Diyetetik
Makbule İzan IŞIK Beslenme ve Diyetetik
Mahmut NİZİPLİOĞLU Beslenme ve Diyetetik
Hanım SAVAŞ Beslenme ve Diyetetik
Müjde SEVİNDİ Beslenme ve Diyetetik
Gizem YILDIRIM Beslenme ve Diyetetik
Şükran İpek ÖKSÜZ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Gizem ŞİMŞEK Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Rabia Gül GÜLERYÜZ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Emine Beyza DENİZ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Bilge ARAPOĞLU Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mahmut ASLAN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Zeliha TUTUŞ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Akif KARA Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Menekşe CANBOLAT Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Hatice TÜRKMEN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Simay ÜNAL Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Zeliha TOPRAK Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Muhterem Gül AYTEKİN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Fatma Duygu DALSIZ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
İbrahim EREN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Metin ASLAN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mahmut BULUT Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Ayşegül GÜLENAY Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Tuba KUNDAK Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Fatma Nur SÖKÜCÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Nilüfer SEMİH Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mustafa GEZER HEMŞİRELİK
Hatice AKKURT HEMŞİRELİK
Dilan BAĞANA HEMŞİRELİK
Kadriye KATIRCIOĞLU HEMŞİRELİK
Fatime YULUĞ HEMŞİRELİK
Ezgi Işılsu DÖNMEZ HEMŞİRELİK

Adı geçen öğrencilerimiz belgelerini fakülte dekanlıklarından, yüksekokul müdürlüklerinden alabilirler.

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.