FBE Lisansüstü Programları Sonuç Listesi

FBE Lisansüstü Programları Sonuç Listesi

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARI

Fen Bilimleri Enstitüsü Yüksek Lisans Programlarına ve Doktora Programına başvuru yapan ve aşağıda isimleri belirtilen adaylar kesin kayıt hakkı kazanamıştır.

Kabul edilen öğrenci adayları 16-17 Eylül 2014 tarihlerinde gerekli evraklarla beraber Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurarak kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kayıt tarihleri uzatılmayacaktır.

KESİN KAYITLAR İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  1. Diploma veya geçici mezuniyet belgesi aslı
  2. Not döküm belgesi aslı
  3. ALES belgesi
  4. Yabacı Dil Sınav belgesi (Doktora Programı için)
  5. 4 adet fotoğraf
  6. İlgili programın öğrenim ücretinin/ilk taksitinin yatırıldığını gösterir banka dekontu
  7. Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)
  8. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  9. İkametgâh belgesi 
MİMARLIK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
S. No Ad  Soyad Sonuç
1 Yurdagül TÜTÜNCÜLER KAZANDI
2 Gökçen YİĞİT KAZANDI
3 Mehmet Akif  ÇETİNER KAZANDI
4 Seda YENER KAZANDI
5 Meltem ARARAT KAZANDI
6 Abdullah  ALKAN KAZANDI
ELEKTRONİK-BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
S. No Ad  Soyad Sonuç
1 Ercan YILDIRM KAZANDI
2 Mehmet ARARAT KAZANDI
3 Gökhan SÖNMEZ KAZANDI
4 Çetin ALTUNTAŞ KAZANDI
5 Mithat Çağrı YILDIZ KAZANDI
6 Samet ÇAĞLAR KAZANDI
İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
S. No Ad  Soyad Sonuç
1 Ömer Tuğrul DAL KAZANDI
2 Okan TUZLU KAZANDI
3 Ahmet Kutalmış KOÇOĞLU KAZANDI
4 Songül CAN KAZANDI
5 Merve ŞAKİ KAZANDI
6 Umut AKPARLAR KAZANDI
7 Yahya ÇUBUKÇU KAZANDI
8 Eyyüp KAPLAMA KAZANDI
9 Barış ÇETİNKAYA KAZANDI
10 Özhan  ÖZMEN KAZANDI
11 Embiya İNCE KAZANDI
12 Muzaffer İŞLEK KAZANDI
İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
S. No Ad  Soyad Sonuç
1 Nihat AKÇAKOCA KAZANDI
2 İbrahim ÖZTÜRK KAZANDI
3 Muhammed Cemal GÜNEŞ KAZANDI
4 Emrah İZGİ KAZANDI
5 Atilla Uğur HOŞGÖREN KAZANDI
6 İrfan ÜNAL KAZANDI
7 Mehmet Cemil RIŞVANOĞLU KAZANDI
8 Uğur OĞRAK KAZANDI
9 Mehmet Hakan YILMAZ KAZANDI
10 Murat AKHAN KAZANDI
11 Hilal KIZILELMA KAZANDI
12 Mustafa KAVCI KAZANDI
13 Mehmet Alper ÖZDEMİR KAZANDI
14 Cemalletin  KAVSUT KAZANDI
15 Abdürrahim  DAĞLI KAZANDI
16 Abdurrahman  GÜNEŞ KAZANDI
İNŞAAT  MÜHENDİSLİĞİ DOKTORA  PROGRAMI
S. No Ad  Soyad Sonuç
1 Nurdan BAYKUŞ KAZANDI
2 Abdurrahman BÖLÜCÜ KAZANDI
3 Murat BOZKURT KAZANDI