Fen Bilimleri Enstitüsü Mülakata Çağrılan Öğrenci Listesi

Fen Bilimleri Enstitüsü Mülakata Çağrılan Öğrenci Listesi

Aşağıdaki listelerde isimleri olan adaylar 28 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan Mülakat Sınavına alınacaklarıdır.
Mülakat Tarhi: 28.01.2016 / Perşembe
Mülakat Saati: 09.00
Mülakat Yeri: Mühendislik Fakültesi Binası
Elektronik-Bilgisayar ABD  Tezli  Yüksek Lisans Programına Başvuran Öğrenci Listesi
S. No Ad Soyad
1 Pelin UÇAR
2 Mehmet Salih KOÇAK
3 Murat ERKMEN
4 Mert Kemal TAN
5 Erkan YEŞERSİN
6 Muhammed ÇOBANOĞLU
7 Beyazıd Bestami KÖLEMEN
8 Erkut Metin MERCANDAĞI
9 Abdullah Mesud KONUKLAR
10 Mustafa ERDEM
Aşağıdaki listelerde isimleri olan adaylar 28 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan Mülakat Sınavına alınacaklarıdır.
Mülakat Tarhi: 28.01.2016 / Perşembe
Mülakat Saati: 11.00
Mülakat Yeri: Mühendislik Fakültesi Binası
İnşaat Mühendisliği ABD  Tezli  Yüksek Lisans Programına Başvuran Öğrenci Listesi
S. No Ad Soyad
1 Mahir EYİKOÇAK
2 Fatih ALTINTAŞ
3 İbrahim Orkun ÖZKARSLI
4 Semih ERTÜRK
5 Bahadır KARABAŞ
6 Ali Rıza YALÇIN
7 Onur GÜLTEN
8 Abdulkadir BOZKURT
9 Barış ALHAS
10 Adil BOYBEYİ
11 Azat SEYREK
12 İbrahim Halil IŞIK
13 mehmet yunus polat
14 FETHİ ÖZTÜRK
15 Soner KORKMAZ
16 Yahya ÇUBUKÇU
İnşaat Mühendisliği ABD  Tezsiz  Yüksek Lisans Programına Başvuran Öğrenci Listesi
S. No Ad Soyad
1 Ahmet ÇELEBİ
2 Musa ÇOBAN
3 Yahya KIZMAZ
4 Gurur BEREKETOĞLU
5 ÖMER GÜVENÇ
6 Mehmet Salih ÇERDİK
7 Ali KAHRAMAN
8 Abdullah ÇIRAK
9 Hakan BENZEŞ
10 Burak ÜNAL
11 İbrahim Halil BAYKAL
İnşaat Mühendisliği ABD  Doktora  Programına Başvuran Öğrenci Listesi
1 Sedat TÜZÜNGÜVEN
2 Abdullah CANBOLAT
3 Zekiye Özgen YATMAN
Aşağıdaki listelerde isimleri olan adaylar 27 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan Mülakat Sınavına alınacaklarıdır.
Mülakat Tarhi: 27.01.2016 / Çarşamba
Mülakat Saati: 14.00
Mülakat Yeri: Mühendislik Fakültesi Binası
İş Sağlığı ve Güvenliği ABD  Tezli  Yüksek Lisans Programına Başvuran Öğrenci Listesi
S. No Ad Soyad
1 Naciye BARTIK
2 Semih ERTÜRK
3 Emircan Ahmet ALSAN
4 Efe ÇAKAR
5 Taylan Özgür KARABACAK
6 Meltem BULGUROĞLU
7 Feyzullah ÇOBAN
8 Süleyman KARDAŞ
9 Abdullah KÖSE
10 Mustafa ERDEM
İş Sağlığı ve Güvenliği ABD  Tezsiz  Yüksek Lisans Programına Başvuran Öğrenci Listesi
S. No Ad Soyad
1 Mehmet NAR
2 Ali KAHRAMAN
3 Feyzullah ÇOBAN
4 Süleyman KARDAŞ
5 Pınar TÜYSÜZ
6 Burhan AYDEMİR
Aşağıdaki listelerde isimleri olan adaylar 26 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan Mülakat Sınavına alınacaklarıdır.
Mülakat Tarhi: 26.01.2016 / Salı
Mülakat Saati: 09.00
Mülakat Yeri: Güzel Sanatlar ve Mimarlık  Fakültesi Binası
Mimarlık ABD  Tezli  Yüksek Lisans Programına Başvuran Öğrenci Listesi
S. No Ad Soyad
1 Adalet AVCI
2 Yasin POLAT
3 Mehmet Ümit İSAL
4 Mehmet ÖZMİMAR
5 Pınar AYAZ
6 Hilal Merve ERDOĞAN
7 Hanım Gül AYDIN
8 Şeyma GÖKÇEK
9 Hatice Kübra SÜSLÜ
10 İSMAİL KUŞÇU
11 Pınar HAKSAL
12 Mehmet Salih ÇERDİK
13 Çiğdem DARICI
14 Baki KARDAŞ
15 Nihan MUŞ
16 Fatma GÜVENÇ
17 Muhammet BÜYÜKKIRCALI
18 Ahmet ÇELEBİ
19 Mehmet Akif DEMİRCİOĞLU
20 Osman KÖMÜRCÜOĞLU
21 Mine ÖZOVACI
22 Zelal Özge TANRIVERDİ GEZER
23 Esra ŞENER
24 Emine Yasemin BÜYÜKBEŞE
25 Esra Yıldız BAKAN
26 Tuğba DERİNGÖL
27 İhsan KÖSEOĞLU
28 Ayfer ŞAŞMAZ

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.