GSMF Güncellenen Final Sınav Programı

GSMF Güncellenen Final Sınav Programı

T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MİMARLIK BÖLÜMÜ
2018-2019 GÜZ YARIYILI FİNAL PROGRAMI(02.01.2019)

Tablonun tamamı için sağa kaydırınız

1.SINIF Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
5.01.2019 10:30 İNG101 İNGİLİZCE 1 GSMFB4-B5 i.KÖSE-M.ALTAN
3.01.2019 09:00 MİM109 TEMEL TASARIM VE MAKET B5 İ.KÖSE-M.ALTAN
4.01.2019 10:30 SSP101 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ ÖDEV TESLİMİ S.DAĞILGAN
4.01.2019 13:00 MİM107 MİMARİ ANLATIM TEKNİKLERİ 1 B4-B5 İ.KÖSE-M.KARABEYESER
8.01.2019 09:00 MİM111 YAPI MALZEMESİ GSMF202-203 M.ALTAN-M.ANAÇ-H.IŞIN
7.01.2019 10:00 TUR101 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 1 LAB M.ALTAN-M.KARABEYESER
7.01.2019 15:00-17:00 MİM102 MİMARİ TASARIM I (PROJE TESLİMİ) B3 Ö.BOZGEYİK
2.SINIF Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
4.01.2019 09:00 MİM209 MİMARLIK TARİHİ 1 GSMF201-202 İ.KÖSE-M.KARABEYESER
5.01.2019 09:00 MİM225 STATİK-MUKAVEMET B4-B5-GSMF201-202 M.ALTAN-S.DAĞILGAN-H.IŞIN-M.KARABEYESER
3.01.2019 10:00 AİİT201 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ LAB H.IŞIN-M.ANAÇ
3.01.2019 13.30 MİM205 YAPI ELEMANLARI 2 GSMF201-202 M.ANAÇ-M.ALTAN
4.01.2019 10:00 MİM203 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM 1 (A ŞUBE-UYGULAMA) LAB Ö.BOZGEYİK-H.IŞIN
4.01.2019 13:30 MİM203 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM 1 (B ŞUBE-UYGULAMA) LAB Ö.BOZGEYİK-S.DAĞILGAN
4.01.2019 13.30 İÇM002 SERBEST RESİM ÖDEV TESLİMİ S.ERBAŞ
4.01.2019 15.30 MİM006 MİMARLAR VE ESERLERİ GSMF201 M.ALTAN
7.01.2019 15:00-17:00 MİM201 MİMARİ TASARIM II (PROJE TESLİMİ) GSMF201 İ.KÖSE
7.01.2019 15:00-17:00 MİM202 MİMARİ TASARIM III (PROJE TESLİMİ) GSMF101 S.DAĞILGAN
3.SINIF Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
3.01.2019 09:00 MİM442 MİMARLAR İÇİN HUKUK GSMF 102 H.IŞIN
5.01.2019 10:30 MİM323 DEPREME DAYANIKLI YAPI TASARIMI GSMF203 M.ALTAN
3.01.2019 11:30 MİM443 ISI YALITIM VE ENERJİ GSMF101 M.ANAÇ
4.01.2019 13:30 MİM419 TOPOĞRAFYA GSMF103 M.ANAÇ
4.01.2019 15:30 MİM224 YAPI HASARLARI VE AKSAKLIKLARI GSMF103-104 M.KARABEYESER
3.01.2019 10:30 MİM309 TARİHİ ÇEVRE KORUMA GSMF201-202-203 M.KARABEYESER-S.DAĞILGAN-Ö.BOZGEYİK
3.01.2019 13:30 MİM430 METRAJ VE KEŞİF B5 H.IŞIN
3.01.2019 15:00 MİM316 TARİHİ ÇEVREDE ÇAĞDAŞ YAPILAŞMA ÖDEV TESLİMİ J.GARCİA
3.01.2019 15:30 MİM412 İNŞAATLARDA İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ B5 Ö.BOZGEYİK
4.01.2019 10:30 MİM305 MİMARLIK TARİHİ III GSMF201-202-203 M.KARABEYESER-S.DAĞILGAN-M.ANAÇ
4.01.2019 13.30 İÇM002 SERBEST RESİM ÖDEV TESLİMİ S.ERBAŞ
4.01.2019 15.30 MİM006 MİMARLAR VE ESERLERİ GSMF201 M.ALTAN
4.01.2019 15:00 – 17:00 MİM303 YAPI UYGULAMA PROJESİ (TESLİM) TOPLANTI ODASI H.IŞIN
7.01.2019 09:00 MİM319 YAPI FİZİĞİ GSMF101-201-202-203 H.IŞIN-M.ANAÇ-S.DAĞILGAN-M.KARABEYESER
7.01.2019 13:30 MİM427 PREFABRİKE BETON YAPILAR ÖDEV TESLİMİ B.IŞIK
7.01.2019 14:30 MİM329 YAPI UYGULAMA DETAY TEKNİĞİ ÖDEV TESLİMİ B.IŞIK
9.01.2019 10:00 MİM330 İLERİ SUNUM TEKNİKLERİ ÖDEV TESLİMİ T.UZUN
9.01.2019 11:00 MİM219 MİMARLIK TASARIM TEKNOLOJİ ÖDEV TESLİMİ T.UZUN
9.01.2019 13:30-15:00 MİM302 MİMARİ TASARIM V (PROJE TESLİMİ) GSMF103 M.KARABEYESER
9.01.2019 15:00-17:00 MİM301 MİMARİ TASARIM IV (PROJE TESLİMİ) B5 H.IŞIN
11.01.2019 13:30 MİM320 GRAFİK SUNUM TEKNİKLERİ ÖDEV TESLİMİ C.KARAKAN
4.SINIF Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
3.01.2019 09:00 MİM442 MİMARLAR İÇİN HUKUK GSMF 102 H.IŞIN
5.01.2019 10:30 MİM323 DEPREME DAYANIKLI YAPI TASARIMI GSMF203 M.ALTAN
3.01.2019 11:30 MİM443 ISI YALITIM VE ENERJİ GSMF101 M.ANAÇ
4.01.2019 13:30 MİM419 TOPOĞRAFYA GSMF103 M.KARABEYESER
4.01.2019 15:30 MİM224 YAPI HASARLARI VE AKSAKLIKLARI GSMF103-104 M.KARABEYESER
3.01.2019 13:30 MİM430 METRAJ VE KEŞİF B5 H.IŞIN
3.01.2019 15:30-17:30 MİM405 ŞEHİRCİLİK STÜDYOSU (PROJE TESLMİ) GSMF101-102 M.ANAÇ-H.IŞIN
3.01.2019 15:00 MİM316 TARİHİ ÇEVREDE ÇAĞDAŞ YAPILAŞMA ÖDEV TESLİMİ J.GARCİA
3.01.2019 15:30 MİM412 İNŞAATLARDA İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ B5 Ö.BOZGEYİK
7.01.2019 10:30 MİM407 ÇAĞDAŞ MİMARLIK TARİHİ B4-B5-GSMF201-202-203 S.DAĞILGAN-İ.KÖSE-Ö.BOZGEYİK-H.IŞIN-M.ANAÇ
7.01.2019 13:30 MİM427 PREFABRİKE BETON YAPILAR ÖDEV TESLİMİ B.IŞIK
7.01.2019 14:30 MİM329 YAPI UYGULAMA DETAY TEKNİĞİ ÖDEV TESLİMİ B.IŞIK
7.01.2019 15:00-17:00 MİM499 BİTİRME PROJESİ (PROJE TESLİMİ) GSMF104 M.ALTAN
9.01.2019 09:00 MİM499 BİTİRME PROJESİ (JÜRİ ) GSMF104 M.ALTAN
9.01.2019 10:00 MİM330 İLERİ SUNUM TEKNİKLERİ ÖDEV TESLİMİ T.UZUN
9.01.2019 11:00 MİM219 MİMARLIK TASARIM TEKNOLOJİ ÖDEV TESLİMİ T.UZUN
9.01.2019 15:00-17:30 MİM401 MİMARİ TASARIM VI (PROJE TESLİMİ) GSMF201-202 M.ANAÇ-M.KARABEYESER
11.01.2019 13:30 MİM320 GRAFİK SUNUM TEKNİKLERİ ÖDEV TESLİMİ C.KARAKAN

T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
İÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ
2018-2019 GÜZ YARIYILI FİNAL PROGRAMI(02.01.2019)

Tablonun tamamı için sağa kaydırınız

1.SINIF+A69:G177 Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
4.01.2019 13:30 İÇT107 KÜLTÜR TARİHİ (SANAT TARİHİ 1) GSMF 104-201-203 D.BİNDAL M.KILIÇ-E.İSLAMOĞLU
4.01.2019 13:30 İÇM115 İÇ MİMARİ VE TASARIMA GİRİŞ ÖDEV TESLİMİ – GSMF B3 K GÜLLÜ
5.01.2019 09:00 İÇT105 DESEN GSMF 102-103 M.VANLIOĞLU-M.KILIÇ
5.01.2019 10:30 İNG101 YABANCI DİL 1 (İNGİLİZCE 1) GSMF 201-202 M.KILIÇ E.İSLAMOĞLU
3.01.2019 09.00 – 10:30 İÇM105 TEMEL SANAT EĞİTİMİ ÖDEV TESLİMİ M.VANLIOĞLU
4.01.2019 09:00 İÇT103 TEKNİK RESİM (MİMARİ ANLATIM TEKNİKLERİ) GSMFB4-B5 K.GÜLLÜ M.KILIÇ D.BİNDAL
7.01.2019 13.30-15.30 TÜR101 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 1 CAD LAB Ş. İNCESAKAL-E.İSLAMOĞLU
7.01.2019 10:30 – 12:30 İÇM102 PROJE TESLİMİ GSMF 103 DUYGU ÖZSEVER
7.01.2019 15:30 – 17:00 SSP101 SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ ÖDEV TESLİMİ M.VANLIOĞLU
10.01.2019 09:00 İÇT101 TEMEL TASARIM 1 KKM A.GÜNER M.VANLIOĞLU Y.BİNGÖL-Ş.İNCESAKAL
2.SINIF Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
3.01.2019 09:00 İÇM209 MALZEME 2 GSMF B4-101 N.ATMACA Ş.İNCESAKAL E.İSLAMOĞLU
3.01.2019 15:30 İÇM207 GÖLGE PERSPEKTİF GSMF 201-202 M.VANLIOĞLU Ş.İNCESAKAL
3.01.2019 13.30-15.30 AİİT201 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ 1 CAD LAB M. KILIÇ-Ş.İNCESAKAL
4.01.2019 13:30 İÇM001 SANAT KURAM ELEŞTİRİ GSMF 202 A.GÜNER-M.VANLIOĞLU
8.01.2019 09:00 İÇM202 İÇ MİMARİ PROJE III JÜRİ- GSMF 102 – 103 SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANLARI
8.01.2019 09:00 İÇM201 İÇ MİMARİ PROJE II JÜRİ- GSMF 102 – 103 SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANLARI
8.01.2019 13:30 İÇM221 YAPI ELEMANLARI HUKUK AMFİ B.IŞIK-M.VANLIOĞLU- Ş.İNCESAKAL
11.01.2019 09:00 İÇM203 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM 1 CAD LAB G.GEZİNMEZ
3.SINIF Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
3.01.2019 10:30 İÇM411 YAPILARDA BAKIM VE ONARIM GSMF101 N.ATMACA-K.GÜLLÜ
3.01.2019 11:30 İÇM434 İKLİMLENDİRME GSMF 102 N.ŞAVKIN-M.VANLIOĞLU
3.01.2019 13:30 İÇM427 ŞANTİYE YÖNETİMİ GSMF103-104 N.ATMACA-M.VANLIOĞLU
4.01.2019 15:30 İÇM305 MOBİLYA TARİHİ GSMF 202-203 D.BİNDAL-M.VANLIOĞLU
3.01.2019 15:30 İÇM426 İŞ SAĞLIĞI VE İŞÇİ GÜVENLİĞİ GSMF 203 N.AKBULUT-Ş.İNCESAKAL
3.01.2019 13:30 İÇM432 METRAJ VE KEŞİF GSMF 203 N.AKBULUT-E.İSLAMOĞLU
3.01.2019 09:00 İÇM303 FİZİKİ ÇEVRE GSMF 201-202 K.GÜLLÜ-M.KILIÇ
4.01.2019 09:00 İÇM418 ENGELLİLER İÇİN TASARIM GSMF 104 A.ÜSTÜN
4.01.2019 09:00- 10:30 İÇM413 ISLAK HACİM TASARIMI ÖDEV TESLİMİ S. ERBAŞ
4.01.2019 10:30- 12:00 İÇM328 İÇ MİMARİDE RENK UYUMU ÖDEV TESLİMİ S.ERBAŞ
4.01.2019 13:30 İÇM001 SANAT KURAM ELEŞTİRİ GSMF 202 A.GÜNER-M.VANLIOĞLU
4.01.2019 15:30- 17:00 İÇM325 İÇ MİMARİDE ESKİZ TEKNİKLERİ ÖDEV TESLİMİ A.GÜNER
7.01.2019 13:30- 15:00 İÇM318 20.YY SANATI ÖDEV TESLİMİ M.VANLIOĞLU
7.01.2019 13:30- 15:00 İÇM421 KORUMA VE YENİDEN İŞLEVLENDİRME ÖDEV TESLİMİ A.YENEL
8.01.2019 10:30 – 12:00 İÇM436 SINIRLI İÇ MEKANLARDA TASARIM ÖDEV TESLİMİ A.ÜSTÜN
8.01.2019 09:00 İÇM307 GRAFİK VE MODEL ANLATIMI CAD LAB G.GEZİNMEZ
9.01.2019 13:30 – 15:30 İÇM302 İÇ MİMARİ PROJE V TESLİM – GSMF B4 M.VANLIOĞLU
9.01.2019 13:30 – 15:30 İÇM301 İÇ MİMARİ PROJE IV TESLİM – GSMF 102 Ş.İNCESAKAL
10.01.2019 09:00 İÇM320 GELENEKSEL TÜRK EVİ GSMF 101 Y.BİNGÖL
10.01.2019 09:00 İÇM302 İÇ MİMARİ PROJE V JÜRİ – GSMF B4
11.01.2019 13:30 – 15:00 İÇM317 MODEL VE ANİMASYON ÖDEV TESLİMİ – GSMF Z4 C.KARAKAN
10.01.2019 09:00 İÇM301 İÇ MİMARİ PROJE IV JÜRİ – GSMF 102
4.SINIF Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
3.01.2019 10:30 İÇM411 YAPILARDA BAKIM VE ONARIM GSMF101 N.ATMACA-K.GÜLLÜ
3.01.2019 11:30 İÇM434 İKLİMLENDİRME GSMF 102 N.ŞAVKIN-M.VANLIOĞLU
3.01.2019 13:30 İÇM427 ŞANTİYE YÖNETİMİ GSMF103-104 N.ATMACA-M.VANLIOĞLU
3.01.2019 15:30 İÇM426 İŞ SAĞLIĞI VE İŞÇİ GÜVENLİĞİ GSMF 203 N.AKBULUT-Ş.İNCESAKAL
3.01.2019 13:30 İÇM432 METRAJ VE KEŞİF GSMF 203 N.AKBULUT-E.İSLAMOĞLU
4.01.2019 09:00 İÇM418 ENGELİLER İÇİN TASARIM GSMF 104 A.ÜSTÜN
4.01.2019 10:30- 12:00 İÇM328 İÇ MİMARİDE RENK UYUMU ÖDEV TESLİMİ S.ERBAŞ
4.01.2019 09:00- 10:30 İÇM413 ISLAK HACİM TASARIMI ÖDEV TESLİMİ S. ERBAŞ
4.01.2019 13:30 İÇM001 SANAT KURAM ELEŞTİRİ GSMF 202 A.GÜNER
4.01.2019 15:30- 17:00 İÇM325 İÇ MİMARİDE ESKİZ TEKNİKLERİ ÖDEV TESLİMİ A.GÜNER
7.01.2019 09:00 İÇM403 YAPIM YÖNETİM EKONOMİSİ GSMF B4-B5-102-103-104 E.İSLAMOĞLU-M.KILIÇ-Ş.İNCESAKAL M.VANLIOĞLU K.GÜLLÜ
7.01.2019 11:00- 12:30 İÇM401 İÇ MİMARİ PROJE 6 TESLİM- GSMF B4-B5 E.İSLAMOĞLU
7.01.2019 13:30- 15:00 İÇM318 20.YY SANATI ÖDEV TESLİMİ M.VANLIOĞLU
7.01.2019 13:30- 15:00 İÇM421 KORUMA VE YENİDEN İŞLEVLENDİRME ÖDEV TESLİMİ A.YENEL
8.01.2019 10:30 – 12:00 İÇM436 SINIRLI İÇ MEKANLARDA TASARIM ÖDEV TESLİMİ A.ÜSTÜN
8.01.2019 13.30 -15:30 İÇM499 İÇ MİMARİ BİTİRME PROJESİ TESLİM – GSMF 203 E.İSLAMOĞLU
9.01.2019 09:00 İÇM499 İÇ MİMARİ BİTİRME PROJESİ JÜRİ – GSMF 203 SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANLARI
10.01.2019 09:00 İÇM320 GELENEKSEL TÜRK EVİ GSMF 101 Y.BİNGÖL
11.01.2019 13:30- 15:00 İÇM317 MODEL VE ANİMASYON ÖDEV TESLİMİ – GSMF Z4 C.KARAKAN

T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS
2018-2019 GÜZ YARIYILI FİNAL PROGRAMI (02.01.2019)

Tablonun tamamı için sağa kaydırınız

YÜKSEK LİSANS Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
7.01.2019 10:30- 12:00 İÇM510 KENTSEL DONATIM ELEMANLARI ÖDEV TESLİMİ S. YENİCE
7.01.2019 10:30-12:00 İÇM504 ENDÜSTRİ MİRASININ YENİDEN İŞLEVLENDİRİLMESİ ÖDEV TESLİMİ M.KILIÇ
11.01.2019 15:30 İÇM502 KAMUSAL YAPILARDA İÇ MEKAN TASARIMI ÖDEV TESLİMİ M.ULUĞ
9.01.2019 15:30 – 16:30 İÇM537 CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK MİMARLIĞI ÖDEV TESLİMİ T.UZUN
9.01.2019 09:00 İÇM540 MODERN MİMARİNİ ÖNCÜLERİ GSMF103 Y.BİNGÖL
8.01.2018 11:00 İÇM501 BİLİMSEL ARAŞ. YÖN. VE TEK. GSMF203 M.İNCESAKAL

T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MİMARLIK ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS
2018-2019 GÜZ YARIYILI FİNAL PROGRAMI (02.01.2019)

Tablonun tamamı için sağa kaydırınız

YÜKSEK LİSANS Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
4.01.2019 10:30 MİM565 MİMARLIKTA VERİ TOPLANMASI VE ANALİZİ TOPLANTI ODASI G.AYALP
9.01.2019 13:30 MİM553 CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK MİMARLIĞI ÖDEV TESLİMİ T.UZUN
9.01.2019 12:00 MİM564 YÜKSEK YAPILAR TASARIM İLKELERİ TOPLANTI ODASI A.ÇEVİK
4.01.2019 09:30 MİM532 BÜYÜK AÇIKLIKLI YAPILAR TOPLANTI ODASI E.GÜLŞAN
7.01.2019 10:30 MİM545 KERPİÇ TEKNOLOJİSİ ÖDEV TESLİMİ B.IŞIK
8.01.2019 09:30 MİM587 TARİHİ ÇEVRE DEĞERLENDİRMESİ ÖDEV TESLİMİ A.YENEL
8.01.2019 10:00 MİM533 ÇELİK YAPILAR TASARIMI ÖDEV TESLİMİ G.ARUN
8.01.2019 10:30 MİM504 BİNALARDA İŞLEV DEĞİŞİKLİĞİ ÖDEV TESLİMİ Ü.ALTINOLUK
8.01.2019 10:30 MİM569 BETONARMENİN KOROZYONU GSMF202 F.AKÖZ
8.01.2019 11:00 MİM501 BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ GSMF203 M.İNCESAKAL
8.01.2019 11:30 MİM511 BİNA-İÇ MEKAN DONATIM İLİŞKİSİ ÖDEV TESLİMİ Ü.ALTINOLUK
8.01.2019 13:30 MİM552 ANITLARDA BOZULMA NEDENLERİ ÖDEV TESLİMİ T.YENİCE

T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MİMARLIK ANABİLİM DALI DOKTORA
2018-2019 GÜZ YARIYILI FİNAL PROGRAMI (02.01.2019)

Tablonun tamamı için sağa kaydırınız

DOKTORA Tarih Saat Ders Kodu Dersin Adı Sınıf Gözetmenler
4.01.2019 10:30 MİM646 MİMARLIKTA ANALİZİ YÖNTEMLERİ TOPLANTI ODASI G.AYALP
9.01.2019 13:30 MİM666 CUMHURİYET DÖNEMİ MİMARLIĞI ÖDEV TESLİMİ T.UZUN
9.01.2019 12:00 MİM639 YÜKSEK BİNALARIN GELİŞİMİ VE TASARIM İLKELERİ TOPLANTI ODASI A.ÇEVİK
4.01.2019 09:30 MİM645 GENİŞ AÇIKLIKLI YAPI TASARIMI TOPLANTI ODASI E.GÜLŞAN
7.01.2019 09:30 MİM642 KERPİÇ MALZEME UYGULAMA TEKNİKLERİ ÖDEV TESLİMİ B.IŞIK
8.01.2019 09:30 MİM606 TARİHİ ÇEVREDE TASARIM ÖDEV TESLİMİ A.YENEL
8.01.2019 10:00 MİM644 ÇELİK YAPILAR ÖDEV TESLİMİ G.ARUN
8.01.2019 10:30 MİM610 BİNALARDA FONKSİYON DÖNÜŞÜMÜ ÖDEV TESLİMİ Ü.ALTINOLUK
8.01.2019 10:30 MİM643 BETONARME BİNALARDA KOROZYON GSMF202 F.AKÖZ
8.01.2019 11:30 MİM601 ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ GSMF203 M.İNCESAKAL
8.01.2019 11:30 MİM607 BİNA-İÇ MEKAN DONATIM İLİŞKİSİ ÖDEV TESLİMİ Ü.ALTINOLUK
8.01.2019 13:30 MİM668 TARİHİ YAPILARDA BOZULMA NEDENLERİ ÖDEV TESLİMİ T.YENİCE

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.