Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Araştırma Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçları

Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Araştırma Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçları

Tablonun tamamı için sağa kaydırınız →

S. No: ADI  SOYADI Lisans Mezuniyet Notu ALES ALES %60 YKDL / YDS YKDIL/YDS %40 Toplam SONUÇ
1 Merve BİLGEN 86,1 80,98 48,59 75,00 30,00 78,59 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
2 Belkıs Harika GÜNSOY 85,53 72,26 43,36 87,50 35,00 78,36 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
3 Mert Sercan SAĞDIÇOĞLU 66,4 72,05 43,23 80,00 32,00 77,31 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
4 Leyla Figen GEYYAZ 85,06 79,21 47,53 67,50 27,00 74,53 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
5 Pelin ÖNAL 77,6 80,72 48,43 65,00 26,00 74,43 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
6 Nilay BAŞAR 84,6 72,60 43,56 76,25 30,50 74,06 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
7 İrem BAYRAM 77,36 79,32 47,59 65,00 26,00 73,59 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
8 Merve ÖZKUL 83,2 77,75 46,65 61,25 24,50 71,15 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
9 Serenay ULUSOY 3,46 70,52 42,31 70,00 28,00 70,31 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
10 Özge DAĞOĞLU 69,9 81,30 48,78 50,00 20,00 68,78 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
11 Emine CİVELEK 85,3 74,84 44,90 56,25 22,50 67,40 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
12 Kübra AKSOY 87,63 75,65 45,39 55,00 22,00 67,39 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
13 Durak ÖĞÜTCAN 75,6 75,15 45,09 52,50 21,00 66,09 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
14 Meltem ARARAT 63,13 70,87 42,52 58,75 23,50 66,02 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
15 Üveys Alperen MERMER 62,2 75,38 45,23 50,00 20,00 65,23 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
16 Betül DEMİRKOL 68,03 74,52 44,71 51,25 20,50 65,21 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
17 Gülsüm YAVUZ 76,66 73,40 44,04 52,50 21,00 65,04 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
18 Elif Rabia UYSAL 69,43 70,79 42,47 56,25 22,50 64,97 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
19 Betül GÖK 80,4 64,85 38,91 67,50 27,00 65,91 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
20 Melise Ayşe DOĞAN 75,73 61,36 36,82 25,00 15,00 51,82 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
21 Tuğçe Işıl DİKNİ 55,43 52,32 31,39 0,00 0,00 31,39 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
22 Gamze YALÇIN 77,13 66,55 39,93 78,75 31,50 71,43 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
23 Esra TUĞALAN 67,33 76,44 45,86 23,75 14,25 60,11 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
24 Esra Gözde TALU 66,4 59,35 35,61 73,75 44,25 79,86 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
25 Ayşegül BAKAR 82.03 58,33 35,00 21,25 8,50 43,50 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
26 Gülçin YILDIZ 68.50 66,91 40,15 0,00 0,00 40,15 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
27 Zerrin NİZAMOĞLU 80.16 58,54 35,12 0,00 0,00 35,12 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
( Şartları sağlamıyor.)
Giriş Sınavı Tarihi:  26/12/2018 Çarşamba
Sınav Saati: 11:00
Sınav Yeri: Hasan Kalyoncu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Binası