Hazırlık Okulu Öğrenci Listeleri

Hazırlık Okulu Öğrenci Listeleri

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Hazırlık Okulunda okuyacak öğrencilerimizin listesi aşağıdadır. 

Pazartesi (05.10.2015) günü saat 10:30'da derslerimiz başlayacağı için öğrencilerimizin kitaplarını almaları gerekmektedir. 

Kitaplar için fakülte sekreterimiz Ömer Faruk Keleş'ten hesap numarasını alıp dekontunu ibraz eden öğrencilerimiz bugün (02.10.2015) öğleden sonra itibari ile kitaplarını fakültemizden set halinde alabilirler.

 

Bankaya yatırılacak toplam kitap ücreti;

 

ELT Pre-Int için; 700 tl

Regular A1(Elementary) için; 520 tl

Regular A2 (Pre-Int) için; 420 tl

 

       REGULAR A1(Elementary)

1 İBRAHİM CİHAT AVCILAR
2 MERVE DAĞLI
3 GİZEM BİRDAL
4 İBRAHİM ÖZEN
5 MUHAMMED DOĞAN YAVUZ
6 ONUR ŞAHİN
7 ALİ ABDULKHALİD
8 MOHAMMED CHATO
9 MUHAMMET BURAK PEHLİVAN
10 ALİ KEMAL ÇAKMAK
11 EZGİ NUR AKSOY
12 HAMZA KAPLANBABA
13 ADEM MİZMİZLİOĞLU
14 ALİ BURAK GÖKHAN
15 ALİCAN MÜSLÜMOĞULLARI
16 BURAK TIĞRAK
17 MUSTAFA FAİK YILDIRIM
18 PINAR ORHAN
19 BATUHAN POLAT
20 ANIL KARAMAN
21 ARDA ATILMAZ
22 BURAK HAYDAROĞLU
23 HALİL İBRAHİM ADAY
24 MUHAMMET SAFA KARATAŞ
25 SERDAR ÖZDEMİR
26 TUĞÇE KORKMAZ
27 AYŞENUR YILMAZ
28 EMRE TÜTER
29 MEHMET TAMER ATAŞ
30 MUHAMMED FURKAN CESUR
31 MUSTAFA EKREM ÖZDEMİR
32 ÖMER YALÇIN
33 BİRKAN KONT
34 SAMET POLAT
35 SERHAT  ASLAN
36 ABDULKADİR EBÇEM
37 ABDULLAH DAL
38 ALPEREN KÖKOCAK
39 EYÜP KAZIM GÖYMEN
40 MUHAMMED YAŞAR KİRAZ
41 SUZAN DEMİR
42 BÜŞRANUR YILDIZ
43 HATİCE ÖZOĞLU
44 MEHMET SAMET YANANLI
45 OĞUZHAN KILIÇ
46 AHMET KARADAL
47 FADİME UÇAR
48 HATİCE MERVE TATAR
49 İBRAHİM KINA
50 MEHMET FATİH TEKİN
51 MEHMET FURKAN TÜRKMEN
52 AHMET ADANACIOĞLU
53 CİHAN BAĞLI
54 FURKAN MUHAMMED ARVAS
55 MEHMET EMİN NACARKAHYA
56 MUSTAFA BAYEL
57 MUSTAFA GÜNEŞ
58 FERHAT GÜÇ
59 FURKAN POLAT
60 KADİR KÖSEOĞLU
61 EBRU KOCAASLAN
62 ERTUĞRUL SİNAN GÖYMEN
63 İSMAİL KARAKOYUNLU
64 KEMAL DOĞRU
65 SENA ÖZKARA
66 VAHDET CEMİL ALTUN
67 AYŞENUR KENDİRCİ
68 EMİNE SELMA KOSKA
69 MEHMET KABAN
70 YUSUF AYIN
71 ADEM DEMİR
72 ERAY ÖZGENÇ
73 ERDAL CAN POLAT
74 İBRAHİM ÖZŞAHAN
75 İRFAN KAMBÜRE
76 MEHMET FURKAN GÜNAY
77 SERHAT ÜNAL
78 YÜKSEL BERAT ERBAŞ
79 MEHMET ARARAT
80 EMİN VACKSİ
81 HAKAN  KÖMÜRCÜ
82 PINAR  GÜLER
83 HAMDİ MERT KATRAN
84 NERGİS GÜL
85 MEHMET TAŞ
86 ABDULLAH SAİD ÖZĞAN
87 AHMET  TEKİN
88 AHMET MERT SEVGİLİ
89 AHMET RESUL İNAL
90 AHMET SEMİH YILMAZ
91 ALİ DEMİR
92 ANIL BEREKETOĞLU
93 BATUHAN ÖZDEMİR
94 BEKİR KONAÇ
95 BİLAL ÖZEL
96 BURAK İBİLİ
97 BURAK DEMİRCİOĞLU
98 BURAK AKSOY
99 BURAK METİN
100 CEM BUĞRA ÇAL
101 CEMİL YERLEŞMİŞ
102 CEVAHİR MERT ÇELİK
103 DOVLETGELDİ DOVLETOV
104 EMİNE İLKNUR AKGÜN
105 EMRE VELİ BALABAN
106 ENES YAVUZ
107 ERKAN BOYLUĞ
108 ERTUĞ KAYICAN
109 EYÜP GÜRSOY
110 FATMA ÇİFTÇİ
111 GÖKÇE NACAKGEDİĞİ
112 HALİL MUHAMMED EROĞLU
113 HÜSEYİN CEVHAİR KÖMEKÇİ
114 İBRAHİM AKAN
115 İBRAHİM ZOR
116 İBRAHİM ÖZDEMİR
117 KÜBRA KÖROĞLU
118 M. MUSTAFA SANCAR
119 M. NURULLAH AKSOY
120 MAHMUT KILIÇ
121 MEHMET AYTAÇ
122 MEHMET FATİH SARIOĞLU
123 MEHMET GARİP KORKMAZ
124 MEHMET YILMAZ ERŞAHİN
125 TOLGAHAN AKDİŞ
126 MUHAMMED SADİ FIRIŞ
127 MUHAMMET ALİ ELASLAN
128 MUHAMMET ENES İSLAMOĞLU
129 MUHARREM  ÇAP
130 MUSTAFA BATUHAN YALÇINTAŞ
131 MÜSLÜM BALTA
132 NERGİS GÜL
133 NİLAY BULUT
134 NİSANUR HEZER
135 ONUR KAÇAR
136 OSMAN KARAOĞLAN
137 ÖMER FARUK SEZER
138 ÖMER FARUK DEMİRKIRAN
139 MEHMET ZEKİ RIZVANOĞLU
140 SELAMİ BİLGE
141 SELÇUK AĞCADAĞ
142 SELEN TAN
143 SELİM UĞURLU
144 SERHAT ERTÜRK
145 SÜLEYMAN  YÜKSEK
146 ŞENGÜL DUMAN
147 ŞEYMA HİLAL BULUT
148 ŞEYMA NUBIHAR KILIÇ
149 ÖMER HAKAN GÜZEL
150 UFUK UNKUR
151 UMUT CEVİZLİ
152 YUSUF YAŞAR
153 ZEKİ PALAZOĞLU
154 ZEYNEL ABİDİN KILIÇ
155 ZEYNEP HAZAL GÜLÇİMEN

REGULAR A2 (Pre-Intermediate)

1 MERVE KADER ÇELİK
2 HAVVA HANSU
3 MUNE SEHER ERENDOR
4 ZEYNEP ÇULCU
5 CEVAHİR DEMİR
6 MEHMED ABDULLAH ÇAVAŞ
7 BERKAN GÜNEŞ
8 SENA ÖZMERMER
9 MEHMET ERTUĞRUL KESKİN
10 TURGUT ASLAN
11 FATMA YAŞAR
12 MEHMET MURAT ÖLÇAL
13 ATALAY EMRE
14 AHMET SEFA SABUNCU
15 YUSUF BERKAY METİNAL
16 ZEYNEP ÖZYURT
17 UĞUR GÜNEŞ
18 MUHAMMET HARUN BOZOĞLAN
19 UMUT SERHAT KIZILATEŞ
20 UTKU UÇAR
21 İBRAHİM CİHAT AVCILAR
22 MUHAMMED ÇİFTÇİ
23 BÜŞRA ÖZDEMİR
24 FATMA BÜŞRA İNAN
25 HARUN ORHAN

REPEATERS B1 (Intermediate)

1 HALİL KÜRŞAT BOZDOĞANOĞULLARI
2 RIDVAN KARA
3 MEHMET HAMZA ÖZKÖSE
4 AHMED HASSAN ABDURRAHMAN
5 HELİN DİCLEM OTO
6 MERT EFENDİOĞLU
7 JABİR BİLADEE
8 İSMAİL                                   KAÇMAZER   
9 MUHAMMET EMİN                            KAÇMAZER         
10 MUHAMMED FATİH  ÖREN
11 FURKAN ÜMİT KILIÇ
12 ÖMER KAR
13 EKREM GÜL
14 KAMER SAKALLI
15 SOZ NURADİN
16 MAHSUM AN
17 HAKAN KÖMÜRCÜ
18 MEHMET ÖZÜBERK
19 MAHMOUD ABDULMALEK
20 EYÜP YAĞLI
21 ABDULMANAM HASAN
22 ABDULKADİR ÇÜRÜKOĞLU
23 AYŞE AKYOL
24 ZEYNEP KANŞIRAY
25 ASHKAN ABDALLAH RADHA
26 AMEER QASİM
27 ALİ ADL GHULAM
28 ASHRA FALAH JAMİL
29 MUSTAFA KURT
30 BURAK GÜZEL
31 MEHMET ALİ AKDEMİR

ELT A2 (Pre-Intermediate)

1 ECE KILIÇ
2 NUH KÜTÜKÇÜ
3 PAKİZE BOZDAĞ
4 MERCEN MERVE ÇEVİK
5 MUSTAFA LEVENT KARSLIOĞLU
6 BEYZANUR GÜNEŞ
7 KÜBRA TEMEL
8 ZELİHA ACAR
9 KEVSER MUTAF
10 PERİM DÖNBAK
11 SIDDIKA YANCAR
12 HARUN KAĞAN DURSUN
13 SELİN BÖKE
14 BEYZA KARAKAN
15 BEGÜM IŞIKLAR
16 DİLAY NACAKGEDİĞİ
17 BERFİN ÇİFTÇİ
18 GÜNEŞ DOĞAN
19 TUĞÇE YİĞİT
20 BÜŞRA NUR ÖZSÜER
21 GÖKÇE KÜBRA ŞAHİN
22 AYBARS FURKAN ŞANAP
23 BEDRETTİN ALBAYRAM
24 İLKNUR KOÇ
25 KEMAL DOĞRU
26 MEHMET HOŞOĞLU
27 MUSTAFA RAŞİT AKINALP
28 NURAN BUŞRA BOZKURT
29 SİMGE BOZAN
30 YUNUS EMRE AKBABA