İİSBF Final Programı

İİSBF Final Programı

 İşletme Bölümü I. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00          
10:30 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104
(Alttan alanlar için)
TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis – FEAS 103 -104 – 207
  İKT 101 İktisada Giriş I
S.ERDOĞAN – FEAS 103 – 104 – 207
İŞL 103 İşletme Bilimine Giriş I
T.BÜYÜKBEŞE – FEAS 202
Öğle arası
13:00 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 203 – 204 -207
  SOS 103 Sosyoljiye Giriş
E.Sözen -FEAS 103 -104
SOC 101 Introduction to Sociology
K.Uchehara- FEAS 203
   
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00     İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN -FEAS 103 – 104 -204 -207
   
10:30 TÜR 101 Türk Dili ve Edebiyatı
Bilgisayar Lab. I ve II
      AİİT 101 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi
Bilgisayar Lab. I ve II

 İşletme Bölümü II. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 103 – 104
İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
İST 201 İstatistik I
N.MORALI – FEAS 204 -207
  HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
Öğle arası
13:00 İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan
(Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
    UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201
UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00   İKT207 Mikro İktisat
F.GÖLPEK- FEAS 204 – 207
 
İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
 
10:30 UTL 201 Tedarik Zinciri ve Lojistik Bilişim Teknolojileri
T.Uğurlu – FEAS 202 -203 (Zorunlu Seçmeli)
İŞL203 Yönetim ve Organizasyon
İ.YILDIRIM – FEAS 201
    SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
Öğle arası
13:00     UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetiindaş -FEAS 204 -207
İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 201

SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 

14:30       ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

 

 İşletme Bölümü III. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
10:30 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN (Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

    İKT309 Ulaştırma Ekonomisi
D.Kargül – FEAS 204 – 207 (Zorunlu Seçmeli)
Öğle arası
13:00       İKT 307 Para ve Banka
H.ASLAN -FEAS 203
 
14:30

İŞL 305 Maliyet Muhasebesi
M.UÇAR – FEAS 204

      İNG 301 İngilizce V
C.M.Gültekin  – FEAS 304
(Alan seçmeli)
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00          
10:30 SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
       
Öğle arası
14:30   SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
 
  İŞL 303 İşletme Finansmanı
M.Yardımcıoğlu – FEAS 205

İktisat Bölümü I. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00       İKT 101 İktisada Giriş I
H. ASLAN – FEAS 103 – 104 – 204
 
10:30 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104
(Alttan alanlar için)
TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis – FEAS 103 -104 – 207
     
Öğle arası
13:00 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 203 – 204 -207
  SOS 103 Sosyoljiye Giriş
E.Sözen -FEAS 103 -104
SOC 101 Introduction to Sociology
K.Uchehara- FEAS 203
   
14:30         SBU 101 Siyaset Bilimine Giriş
U.ÖZIŞIK – FEAS 204 -207
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00     İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN -FEAS 103 – 104 -204 -207
   
10:30 TÜR 101 Türk Dili ve Edebiyatı
Bilgisayar Lab. I ve II
      AİİT 101 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi
Bilgisayar Lab. I ve II

İktisat Bölümü II. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 103 – 104
İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
İST 201 İstatistik I
N.MORALI – FEAS 204 -207
  HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
Öğle arası
13:00       UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201
UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

14:30   İKT 203 Makro İktisat I
S.ÖZTÜRK -FEAS 201
  ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

 
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00   İKT 201 Mikro İktisat I
F.GÖLPEK -FEAS 201
 
İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
 
10:30         SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
Öğle arası
13:00 HUK 207 Anayasa Hukuku
S.Özsoy Boyunsuz – FEAS 103 -104
(Zorunlu Seçmeli)
İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan
(Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş – FEAS 204 -207
İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 201

SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 


İktisat Bölümü III. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 204 -207
(Zorunlu Seçmeli)
   

UTL301 Yöneylem Araştırmaları I
N.MORALI – FEAS 304 (Zorunlu Seçmeli)

 
10:30 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN – FEAS 201
İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

    İKT309 Ulaştırma Ekonomisi
D.Kargül – FEAS 204 -207  (Zorunlu Seçmeli)
Öğle arası
13:00     İKT 301 Uluslararası İktisat I
M.YILDIRIM – FEAS 201
İKT 307 Para ve Banka
H.ASLAN – FEAS 203 (Zorunlu Seçmeli)
 
14:30  
SBU 307 Uluslararası Güvenlik
S.Erdurmaz – (Alan Seçmeli) – FEAS 203
    İNG 301 İngilizce V
C.M.Gültekin  – FEAS 304
(Alan seçmeli)
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
10:30 SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
      İKT 303 Ekonometri I
Z.KÖSE – FEAS 201 – (zorunu seç) 
Öğle arası
13:00       SBU 305 Türk Siyasal Hayatı I
E.Doğan – FEAS 207 (Zorunlu Seçmeli)
 
14:30   SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
   

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü I. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
10:30 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104
(Alttan alanlar için)
TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis – FEAS 103 -104 – 207
  İKT 101 İktisada Giriş I
S.ERDOĞAN – FEAS 103 – 104 – 207
 
Öğle arası
13:00 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 203 – 204 -207
  SOS 103 Sosyoljiye Giriş
E.Sözen -FEAS 103 -104
SOC 101 Introduction to Sociology
K.Uchehara- FEAS 203
   
14:30     UTL 101 Uuslararası Ticarete Giriş
İ.AKBEN – FEAS 204 – 207

 

   
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00 TÜR 101 Türk Dili ve Edebiyatı
Bilgisayar Lab. I ve II
  İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN – FEAS 103 – 104 – 204 -207
  AİİT 101 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi
Bilgisayar Lab. I ve II
Öğle arası
13:00     UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş -FEAS 204 – 207
   

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü II. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 103 – 104
İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
İST 201 İstatistik I
N.MORALI – FEAS 204 -207
  HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
Öğle arası
13:00       UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201
UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

14:30 UTL 201 Tedarik Zinciri ve Lojistik Bilişim Teknolojileri
T.Uğurlu – FEAS 204 – 207
    ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

SBU 101 Siyaset Bilimine Giriş
U.Özışık – FEAS 204 – 207 (zorunlu seçmeli)
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00   İKT 207 Mikro İktisat
F.GÖLPEK -FEAS 204 – 207
 
İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
 
10:30         SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
Öğle arası
13:00 HUK 207 Anayasa Hukuku
S.Özsoy Boyunsuz – FEAS 103 -104
(Zorunlu Seçmeli)
İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan
(Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş – FEAS 204 -207
İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 201

SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 


Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü III. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00       UTL301 Yöneylem Araştırmaları I
N.MORALI – FEAS 304
 
10:30 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN (Zorunlu Seçmeli)- FEAS 201
İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

UTL 303 Uluslararası Pazarlama
Y.Durmaz – FEAS 304
  İKT309 Ulaştırma Ekonomisi
D.Kargül – FEAS 204 -207
Öğle arası
13:00     SBU303 Uluslararası Hukuk
L.BAL – FEAS 202 (Zorunlu seçmeli)
   
14:30 İŞL 305 Maliyet Muhasebesi
M.UÇAR – FEAS 204
(Zorunlu Seçmeli)
      İNG 301 İngilizce V
C.M.Gültekin  – FEAS 304
(Alan seçmeli)
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
10:30 SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
       
Öğle arası
14:30   SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
 
   

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü I. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00
İŞL209 Genel Muhasebe
M.UÇAR – (Kalanlar için) -FEAS 103 – 104
    İKT 101 İktisada Giriş I
H. ASLAN – FEAS 103 – 104 – 204
 
10:30 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104
(Alttan alanlar için)
TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis – FEAS 103 -104 – 207
     
Öğle arası
13:00     SOS 103 Sosyoljiye Giriş
E.Sözen -FEAS 103 -104
SOC 101 Introduction to Sociology
K.Uchehara- FEAS 203
   
14:30   MAT 103 Matematik
N.Moralı – FEAS 304
 
    SBU 101 Siyaset Bilimine Giriş
U.Özışık – FEAS 204 -205
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
09:00     İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN – FEAS 103 – 104 – 204 -207
   
Öğle arası
13:00 TÜR 101 Türk Dili ve Edebiyatı
Bilgisayar Lab. I ve II
      AİİT 101 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi
Bilgisayar Lab. I ve II

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü II. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 103 – 104
(Zorunlu Seçmeli)

İŞL 209 Genel Muhasebe
M.Uçar – FEAS 103 – 104 (Kalanlar İçin)

İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
    HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
Öğle arası
13:00       UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201
UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

14:30   SBU 209 Diplomasi Tarihi I
S.Erdurmaz -FEAS 103 -104

 

SBU 213 Karşılaştırmalı Politika I
H.Yavuz
FEAS 103 -104
ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

 
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
10:30   İŞL203 Yönetim ve Organizasyon
İ.YILDIRIM (Zorunlu Seçmeli) – FEAS  201
 
İNG 201 İngilizce III
S.Öner -FEAS 103 – 104 – 202
SBU 205 Siyaset ve Uluslararası İlişkiler İngilizcesi I –
FEAS 103 -104 -202
(Kalanların Alacağı Dersler)

İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
Öğle arası
13:00 HUK 207 Anayasa Hukuku
S.Özsoy Boyunsuz – FEAS 103 -104
(Zorunlu Seçmeli)
İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan
(Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
SBU 203 Uluslararası Politika
S.Erdurmaz -FEAS 201
PNR 203 International Politics
K.Uchehara – FEAS 201
İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 201

SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 

14:30       SBU201 Siyaset Teorisi I
E.Doğan – FEAS 103 -104 
 
15:30   SBU 102 Uluslararası İlişkilere Giriş
S.Erdurmaz – FEAS 204
PNR 102 Introduction to International Relations
K.Uchehara – FEAS 204
     

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü III. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00          
10:30 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN (Zorunlu Seçmeli)  -FEAS 201
İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

     
Öğle arası
13:00   SBU 307 Uluslararası Güvenlik
S.Erdurmaz – (Alan Seçmeli) – FEAS 204
SBU303 Uluslararası Hukuk
L.BAL – FEAS 202
   
14:30
 
 
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
  İNG 301 İngilizce V
C.M.Gültekin  – FEAS 304
(Alan seçmeli)
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
10:30 SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
      SBU 301 Siyaset Sosyolojisi
U. Özışık – FEAS 206
 
Öğle arası
13:00       SBU 305 Türk Siyasal Hayatı I
E.Doğan – FEAS 207
 
14:30   SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
     

Psikoloji Bölümü I. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
09:00   TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis -FEAS 103 -104
İST 101 İstatistik I
N. MoraIı -FEAS 103 – 104
   
10:30 PSK 103 Fizyolojik Psikoloji
I. CÖMERT – FEAS 203 – 204 – 207
       
Öğle arası
13:00       İNG 101 İngilizce I
D.Karakuzular -FEAS 103 – 104
 
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
10:30         PSK 101 Psikolojiye Giriş I
M.Dinç -FEAS 103 – 104
Öğle arası
14:30 TÜR 101 Türk Dili ve Edebiyatı
Bilgisayar Lab. I ve II
  PSK 105 Psikoloji Tarihi
U.Özcan -FEAS 103 -104
  AİİT 101 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi
Bilgisayar Lab. I ve II
Psikoloji Bölümü II. Sınıf Final Sınavları Programı
I. Hafta 6 Ocak  Pazartesi 7 Ocak 2014 Salı  8 Ocak Çarşamba 9 Ocak Perşembe 10 Ocak Cuma
10:30     PSK215 Sosyolojiye Giriş                  E. Sozen – FEAS 103 – 104   PSK 205 Çocukuluk ve Ergenlik Dönemi Psikopatolojileri                                     
S. BAŞGÜL -FEAS 103 -104
Öğle arası
13:00   İNG203 İngilizce
S.Öner-  (Alan Seçmeli) -FEAS 103 – 104 
     
14:30 PSK207 Kişilik Kuramları I             
I. CÖMERT -FEAS 103 -104
       
II. Hafta 13 Ocak Pazartesi 14 Ocak Salı 15 Ocak Çarşamba 16 Ocak Perşembe 17 Ocak Cuma
10:30 PSK203 Gelişim Psikolojisi I                I. CÖMERT – FEAS 103 – 104        
Öğle arası
13:00       PSK 201 Endüstri ve Örgüt Psikolojisi
U. ÖZCAN – FEAS 103 -104
 

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.