İİSBF Vize Programı

İİSBF Vize Programı

İşletme
İktisat
Uluslararası Ticaret ve Lojistik
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Psikoloji  

 İşletme Bölümü I. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
10:30 TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis – FEAS 203
  İKT 101 İktisada Giriş I
S.ERDOĞAN – FEAS 103 – 104 – 201
  İŞL 103 İşletme Bilimine Giriş I
T.BÜYÜKBEŞE – FEAS 202
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104 -206
       
16:00 İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN -FEAS 103 – 104 -202 -203
       

Sayfa Başı

 İşletme Bölümü II. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00      
İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
10:30 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 204 – 207
    ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

 
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00  
SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 

  UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş -FEAS 204 – 207 (Zorunlu Seçmeli)

 

İKT207 Mikro İktisat
F.GÖLPEK- FEAS 203 – 304
14:30 UTL 201 Tedarik Zinciri ve Lojistik Bilişim Teknolojileri
T.Uğurlu – FEAS 202 -203 (Zorunlu Seçmeli)
İŞL203 Yönetim ve Organizasyon
İ.YILDIRIM – FEAS 201
İST 201 İstatistik I
N.MORALI – FEAS 204 -207
UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 201
16:00   İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
  İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan
(Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
 

Sayfa Başı

 İşletme Bölümü III. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN (Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
    İKT 307 Para ve Banka
H.ASLAN -FEAS 201
 
10:30  

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

     
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00   İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202
     
14:30

İŞL 305 Maliyet Muhasebesi
M.UÇAR – FEAS 204

    SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
İKT309 Ulaştırma Ekonomisi
D.Kargül – FEAS 202 – 203 (Zorunlu Seçmeli)
16:00   SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
 
  İŞL 303 İşletme Finansmanı
M.Yardımcıoğlu – FEAS 205

Sayfa Başı

İktisat Bölümü I. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00   İKT 101 İktisada Giriş I
H. ASLAN – FEAS 103 – 104 – 205
     
10:30         SBU 101 Siyaset Bilimine Giriş
U.ÖZIŞIK – FEAS 204 -205
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104 – 206
       
14:30 TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis – FEAS 207
       
16:00 İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN -FEAS 103 – 104 -202 -203
       

Sayfa Başı

İktisat Bölümü II. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00     İKT 203 Makro İktisat I
S.ÖZTÜRK -FEAS 201

İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
10:30 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 204 -207
    ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

 
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00  
SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 

  UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş -FEAS 204 – 207 (Zorunlu Seçmeli)

 

İKT 201 Mikro İktisat I
F.GÖLPEK -FEAS 203 – 304
14:30 HUK 207 Anayasa Hukuku
S.Özsoy Boyunsuz – FEAS 103 -104
(Zorunlu Seçmeli)
  İST 201 İstatistik I
N.MORALI – FEAS 204 -207
UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 203
16:00   İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
  İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan – FEAS 201
 

Sayfa Başı

İktisat Bölümü III. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN – FEAS 201
    İKT 307 Para ve Banka
H.ASLAN – FEAS 201 (Zorunlu Seçmeli)

SBU 305 Türk Siyasal Hayatı I
E.Doğan – FEAS 207 (Zorunlu Seçmeli)

UTL301 Yöneylem Araştırmaları I
N.MORALI – FEAS 204 (Zorunlu Seçmeli)

 
10:30 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 204 -207
(Zorunlu Seçmeli)

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

     
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00   İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202
İKT 301 Uluslararası İktisat I
M.YILDIRIM – FEAS 201
   
14:30    
SBU 307 Uluslararası Güvenlik
S.Erdurmaz – (Alan Seçmeli) – FEAS 203
SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
İKT309 Ulaştırma Ekonomisi
D.Kargül – FEAS 207  (Zorunlu Seçmeli)
16:00   SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
  İKT 303 Ekonometri I
Z.KÖSE – FEAS 201 – (zorunu seç) 

Sayfa Başı

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü I. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00          
10:30 TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis – FEAS 203
  İKT 101 İktisada Giriş I
S.ERDOĞAN – FEAS 103 – 104 – 201
   
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00 MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104 – 206
  UTL 101 Uuslararası Ticarete Giriş
İ.AKBEN – FEAS 204 – 207

 

UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş -FEAS 204 – 207
 
16:00 İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN – FEAS 103 – 104 – 202 -203
       

Sayfa Başı

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü II. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00      
İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
10:30 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 204 -207
    ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

SBU 101 Siyaset Bilimine Giriş
U.ÖzIŞIK – FEAS 204 – 205 (zorunlu seçmeli)
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00  
SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 

  UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş -FEAS 204 – 207 (Zorunlu Seçmeli)

 

İKT 207 Mikro İktisat
F.GÖLPEK -FEAS 204 – 207
14:30 UTL 201 Tedarik Zinciri ve Lojistik Bilişim Teknolojileri
T.Uğurlu – FEAS 202 -203
İŞL203 Yönetim ve Organizasyon
İ.YILDIRIM (Zorunlu Seçmeli) – FEAS  201

İŞL 203 Yönetim ve Organizasyon
İ.Yıldırım- (Kalanlar İçin) FEAS 201

İST 201 İstatistik I
N.MORALI – FEAS 204 -207
UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 201
16:00   İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
  İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan
(Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
 

Sayfa Başı

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü III. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN (Zorunlu Seçmeli)- FEAS 201
    UTL301 Yöneylem Araştırmaları I
N.MORALI – FEAS 103
 
10:30  

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

     
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00   İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202
     
14:30 İŞL 305 Maliyet Muhasebesi
M.UÇAR – FEAS 204
(Zorunlu Seçmeli)
    SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
İKT309 Ulaştırma Ekonomisi
D.Kargül – FEAS 202 -203
16:00   SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
 
  UTL 303 Uluslararası Pazarlama
Y.Durmaz – FEAS 304

Sayfa Başı

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü I. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00   İKT 101 İktisada Giriş I
H. ASLAN – FEAS 103 – 104 – 205
     
10:30
İŞL209 Genel Muhasebe
M.UÇAR – (Kalanlar için) -FEAS 204 – 207
      SBU 101 Siyaset Bilimine Giriş
U.Özışık – FEAS 204 -205
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00   MAT 103 Matematik
N.Moralı – FEAS 304
 
     
14:30 TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis -FEAS 207
       
16:00 İNG 101 İngilizce I
Y.AL HOSEIN – FEAS 103 – 104 – 202 -203
  MAT 101 Matematik I
C.Çetin – FEAS 103 – 104
(Alttan alanlar İçin)
   

Sayfa Başı

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü II. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00     İNG 201 İngilizce III
S.Öner -FEAS 103 – 10 4 – 202
SBU 205 Siyaset ve Uluslararası İlişkiler İngilizcesi I –
FEAS 103 -104 -202
(Kalanların Alacağı Dersler)

İKT 217 Doğal Kaynaklar ve Çevre Ekonomisi
B.Özkan (Alan Seçmeli) -FEAS 202
 
HUK 201 Hukuka Giriş
A.C.Ruhi – FEAS 103 – 104 – 204 – 207
10:30 İŞL 201 Genel Muhasebe I
M. UÇAR – FEAS 204 – 207
(Zorunlu Seçmeli)

İŞL 209 Genel Muhasebe
M.Uçar – FEAS 204 – 207 (Kalanlar İçin)

    ECO213 Chinese Economy
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

 
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00  
SOS 203 Türkiyenin Sosyal Yapısı
U.Özışık (Alan Seçmeli) -FEAS 203

 

  UTL 207 Depoculuk ve Envanter Yönetimi
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

SBU 211 Çağdaş Siyaset Akımları
E.Doğan (Alan Seçmeli) -FEAS 202

UTL103 Türkiyenin Dış Ticaret İlişkileri
A.Çetindaş -FEAS 204 – 207 (Zorunlu Seçmeli)

 

SBU201 Siyaset Teorisi I
E.Doğan – FEAS 103 -104 
14:30 HUK 207 Anayasa Hukuku
S.Özsoy Boyunsuz – FEAS -103 – 104 – 204
SBU 209 Diplomasi Tarihi I
S.Erdurmaz -FEAS 103 -104

 

  UTL205 Ambalajlama ve Elleçlemede İlkeler ve Etiketleme
D.Kargül (Alan Seçmeli) -FEAS 201

 

İŞL217 İnsan Kaynakları Yönetimi
T.BÜYÜKBEŞE – (Alan Seçmeli) FEAS 201
16:00   İŞL205 Müşteri İlişkileri Yönetimi
Y.Durmaz (Alan Seçmeli) -FEAS 201
 
  İKT 215 Kamu Ekonomisi I
S.Erdoğan
(Zorunlu Seçmeli) – FEAS 201
 

Sayfa Başı

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü III. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00 İKT 305 Finansal Piyasalar
H.ASLAN (Zorunlu Seçmeli)  -FEAS 201
    SBU 305 Türk Siyasal Hayatı I
E.Doğan – FEAS 207
 
10:30  

UTL305 Entegre Lojistik İlkeleri
İ. Akben (Alan Seçmeli) – FEAS  203

İNG 301 İngilizce V
C.M.Gültekin 
   
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00   İŞL 315 Halkla İlişkiler
İ.YILDIRIM- (Alan Seçmeli) -FEAS 202
SBU303 Uluslararası Hukuk
L.BAL – FEAS 202
   
14:30
 
  SBU 307 Uluslararası Güvenlik
S.Erdurmaz – (Alan Seçmeli) – FEAS 203
UTL313 Dış Ticaret İşlemleri ve Ödeme Şekilleri
A.Çetindaş (Alan Seçmeli) -FEAS 205
SOS 301 Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri
U.Özışık -FEAS 103 – 104
 
16:00   SBU 321 Kamu Yönetimine Giriş
U.Özışık – (Alan Seçmeli)- FEAS 206
    SBU 301 Siyaset Sosyolojisi
U. Özışık – FEAS 206
 

Sayfa Başı

Psikoloji Bölümü I. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
09:00 TDP 101 Toplumsal Duyarlılık Projeleri
İ.Halis -FEAS 207
       
10:30 PSK 103 Fizyolojik Psikoloji
I. CÖMERT – FEAS 103 – 104
    PSK 105 Psikoloji Tarihi
U.Özcan -FEAS 103 -104
 
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00   İNG 101 İngilizce I
D.Karakuzular -FEAS 103 – 104
     
14:30     İST 101 İstatistik I
N. MoraIı -FEAS 103 – 104
  PSK 101 Psikolojiye Giriş I
M.Dinç -FEAS 103 – 104

Sayfa Başı

Psikoloji Bölümü II. Sınıf Arasınav Programı
  11 Kasım Pazartesi 12 Kasım Salı 13 Kasım Çarşamba 14 Kasım Perşembe 15 Kasım Cuma
10:30   İNG203 İngilizce
S.Öner-  (Alan Seçmeli) -FEAS 103 – 104 
    PSK 205 Çocukuluk ve Ergenlik Dönemi Psikopatolojileri
S. BAŞGÜL -FEAS 103 -104
  Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası Öğle arası
13:00 PSK207 Kişilik Kuramları I             
I. CÖMERT -FEAS 204 – 205 – 207
      PSK 201 Endüstri ve Örgüt Psikolojisi
U. ÖZCAN -FEAS 204 – 206- 207
15:00          

Sayfa Başı