Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Araştırma Görevlisi Ön Degerlendirme Sonucu

Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Araştırma Görevlisi Ön Degerlendirme Sonucu

Tablonun tamamı için sağa kaydırınız →

S. No: ADI  SOYADI Lisans Mezuniyet Notu ALES ALES %60 YKDL / YDS YKDIL/YDS %40 Toplam SONUÇ
1 Kübra EKMEKÇİ 92.76 83,60 50,16 81,25 32,50 82,66  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
2 Fatmanur ATEŞ 93.70 87,63 52,58 75,00 30,00 82,58  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
3 Ömer Emin ÇINAR 74.10 82,53 49,52 82,50 33,00 82,52  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
4 Mustafa Diyar DEMİRKOL 99.53 83,04 49,82 81,25 32,50 82,32  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
5 Furkan ARSLAN 95.33 89,22 53,53 68,75 27,50 81,03  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
6 Rumeysa SELÇUK 73.40 86,18 51,71 70,00 28,00 79,71  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
7 Reyhan SAĞ 80.63 82,10 49,26 75,00 30,00 79,26  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
8 Ahmet Yasin BARAN 78.07 81,11 48,67 76,25 30,50 79,17  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
9 Kerim DİNÇER 81.80 87,32 52,39 66,25 26,50 78,89  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
10 Maide ERDOĞAN 68.96 79,79 47,87 77,50 31,00 78,87  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
11 Ömer ADIGÜZEL 86.22 76,58 45,95 80,00 32,00 77,95  Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazandı
12 Mehmet Fatih ÇAKAR 77.01 77,63 46,58 70,00 28,00 74,58 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
13 Abdülkadir PINARBAŞI 89.96 81,60 48,96 63,75 25,50 74,46 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
14 Mehmet KAYA 59.86 80,75 48,45 65,00 26,00 74,45 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
15 Emine İŞİN 81.56 77,92 46,75 68,75 27,50 74,25 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
16 Abdurrahim ERAT 71.53 74,52 44,71 72,50 29,00 73,71 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
17 İpek ATİK 68.26 70,00 42,00 76,25 30,50 72,50 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
18 Sena TAŞ 72.93 74,87 44,92 68,75 27,50 72,42 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
19 Mürüvvet AVCI 80.86 75,68 45,41 63,75 25,50 70,91 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
20 Emine Ceren DOĞAN 68.96 76,30 45,78 61,25 24,50 70,28 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
21 Sümeyra DURDAĞI 63.06 76,86 46,12 60,00 24,00 70,12 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
22 Muhammed Ali CEBE 96.06 73,64 44,18 61,25 24,50 68,68 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
23 Şahin AYKAÇ 68.50 78,08 46,85 50,00 20,00 66,85 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
24 Betül PADAK 79.57 71,47 42,88 57,50 23,00 65,88 Yazılı Sınava Girmeye Hak Kazanamadı  
Giriş Sınavı Tarihi: 26.12.2018
Sınav Saati: 09:30
Sınav Yeri: Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Binası 2. Kat

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.