Öğretmenlik Uygulaması Dersi ile ilgili

Öğretmenlik Uygulaması Dersi ile ilgili

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR
Öğretmenlik Uygulaması Dersi Stajından muaf olan öğrenciler

 

Staj dosyaları Hasan Kalyoncu Üniversitesi Copy Center'dan alınabilir. Staj okullarına 4 Mayıs 2015 tarihinden itibaren gidilmelidir.

SİBEL PİRBUDAK

FUNDA KALIZ

YAKUP BEYDİLLİ

FUNDA ATMACA

ÜMİT ERENLER

AHU BERNA PÜSKÜLLÜ

SEDAT BOZAN

YASİN ŞİMŞEK

SALİH ERGİN

NURAY UÇAR

NUSRET ÇOBANOĞLU

CANSU GÜLLÜ

HALİL GÜLER

BURÇİN GÜMÜŞ

HATİCE TUNCAY ULAŞLI

İBRAHİM HALİL SEÇME

SERVET YILMAZ

MUSTAFA İRİ

ÖZLEM GEDİKKAYA

AYLİN ÖZMEN

ELÇİN KOZAN

HÜSEYİN ASLAN

MEHMET BOZKURT

HÜSEYİN KARA

ABDULEMİN YAPRAK

LALE KAPLANOĞLU

RABİA YAKAN

BURCU ESİN MEMİŞ

EMRAH ATALAR

MEHMET EMİN İPEK

FİGEN ASİLTÜRK

TUĞBA MUTLU

AYHAN KAYA

ÖZGÜR ŞAHİN

İLKNUR TUĞÇE BÜYÜKAKKAŞ

BETÜL BAŞLI

BAHATTİN ALAKUŞ

ELİF GÖKÇE UNUTMAZ

BEKİR TEKDAŞ

AHMET CEREN

FATMA AKMEŞE

MURAT YILGIN

ZAFER ÇATALCA

SİBEL UZUNTOK

Öğretmenlik Uygulaması Dersi Stajı Dilekçe Red İsimleri ve Nedenleri

DEMET KOÇER

REHBER ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPILDIĞINDAN DOLAYI

SERAY GÖKSOY

PSİKOLOG OLARAK GÖREV YAPILDIĞINDAN DOLAYI

EMİNE YILMAZ

REHBER ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPILDIĞINDAN DOLAYI

GÜLŞEN GÜRBÜZ

USTA ÖĞRETİCİ OLARAK GÖREV YAPILDIĞINDAN DOLAYI

GÖZDE AKDAĞ

KÜTÜPHANE MEMURU OLARAK GÖREV YAPILDIĞINDAN DOLAYI

BURCU ESİN MEMİŞ

EKSİK EVRAK

HÜSEYİN KARA

EKSİK EVRAK

GÖZDE AKDAĞ

EKSİK EVRAK

EMİNE KERELTİ

EVRAK 22.04.2015 TARİHİNDE SEKRETERLİĞE ULAŞTI.

   

 

Öğretmenlik Uygulamasına Devam Eden Öğrenciler
Aşağıda isimleri olan kişiler Eğitim Fakültesi Araştırma Görevlisi Özgür Osman DEMİR ile iletişime geçmelidirler.

ASLI BALAT

SİBEL BİRİCİK

ASLI SEVDİM

MEHMET ZEKİ ÇİÇEK

NURAY BOĞA

ÖMER İNCE

RUKEN TATAR

DİCLE DİREKÇİ

Pedagojik Formasyon 2. Grup Staj Okulları

GAZİANTEP TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
HİLAL ÖNER  HEMŞİRELİK
HÜSNA ÖZTÜRK HEMŞİRELİK
SERAP YAŞAR HEMŞİRELİK
AYNUR ÇUBUKÇU HEMŞİRELİK
EMİNE ÖZTÜRK HEMŞİRELİK
DERYA MEŞE HEMŞİRELİK
SUNA ÇİFTÇİ HEMŞİRELİK
HACER ÇETİNKAYA HEMŞİRELİK
ÖZLEM DAĞCI HEMŞİRELİK
DÖNDÜ CEYHAN HEMŞİRELİK
SEMA ÖZ HEMŞİRELİK
SEBİHA ORTAKAN HEMŞİRELİK
FATMA KIZILASLAN HEMŞİRELİK
FERDA YURDUSEV HEMŞİRELİK
İNCİ YEŞİLOĞLU HEMŞİRELİK
AYGÜN DENİZ HEMŞİRELİK
FATMA ÇELİK HEMŞİRELİK
ŞULE ASLANKARAYİĞİT HEMŞİRELİK
MELTEM OĞUZ HEMŞİRELİK
NURE YENİAY HEMŞİRELİK
NERMİN YARADANAKUL HEMŞİRELİK
SÜMEYYE DEMİR HEMŞİRELİK
ESRA ÖZER HEMŞİRELİK
DUYGU AYDIN HEMŞİRELİK
ŞULE ÜNAL KIYIKOĞLU HEMŞİRELİK
İLKNUR SARIBAŞ HEMŞİRELİK
DUYGU AĞÖREN HEMŞİRELİK
HÜSNİYE YETER HEMŞİRELİK
HATİCE ŞAHİNKAYA EBELİK
DEMET KOÇER SOSYOLOJİ
GÜLŞEN GÜRBÜZ SOSYOLOJİ
ÇİMEN DAMLAYICI SOSYOLOJİ
HATİCE GALİP SOSYOLOJİ
GÜLNUR KEKEÇ SOSYOLOJİ
İMREN TAŞ SOSYOLOJİ
EMİNE UZUNTAŞ SOSYOLOJİ
MEHMET ZEKİ ÇİÇEK SOSYOLOJİ
GÜLŞAH DOĞAN SOSYOLOJİ
FARUK PİŞAROĞLU SOSYOLOJİ
EDA KÖRDEVE SOSYOLOJİ
GÜLHAN DİNÇ SOSYOLOJİ
MEHMET ÇELİK SOSYOLOJİ
KAMBER BİLİCİ FELSEFE
ABDULLAH BOZKOYUN FELSEFE
EMİNE KERELTİ PSİKOLOJİ
BÜŞRA KARAKOYUNLU PSİKOLOJİ
EMİNE YILMAZ PSİKOLOJİ
AYŞE DİDEM DEDEOĞLU PSİKOLOJİ
SERAY GÖKSOY PSİKOLOJİ
ABDURRAHMAN TANRIVERDİ PSİKOLOJİ
ABDULKADİR KONUKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
PINAR ATEŞ HEMŞİRELİK
ZEHRA DAĞDELEN HEMŞİRELİK
SEVİL ÇİNKILIÇ HEMŞİRELİK
HATİCE YILDIZ HEMŞİRELİK
MERYEM AKMAN HEMŞİRELİK
ŞENAY KARTAL HEMŞİRELİK
BABLI YİĞİT HEMŞİRELİK
NESRİN BADUR HEMŞİRELİK
ŞÜKRAN KAYA  HEMŞİRELİK
FİLİZ KESKİN DUMAN HEMŞİRELİK
HAVVA DOĞAN HEMŞİRELİK
RABİA YALINIZ HEMŞİRELİK
MUHSİN GÜLER  HEMŞİRELİK
ZEHRA EJDER HEMŞİRELİK
LEYLA DEMİR HEMŞİRELİK
İDRİS BAYSAL HEMŞİRELİK
KADRİYE KURT HEMŞİRELİK
CANAN ÜREN HEMŞİRELİK
AYSUN ARTAN HEMŞİRELİK
İSMAİL YILMAZ  SAĞLIK YÖNETİMİ
MERVE TUĞBA YILMAZ EBELİK
RAHİME KATAR EBELİK
SONGÜL ALBAYRAM EBELİK
AYYUŞ GEBEL EBELİK
AYŞE AKMAZ EBELİK
ÖZLEM SERT EBELİK
EYÜP ÇILGIN SAĞLIK MEMURLUĞU
GAZİANTEP KIZILHİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
MUSTAFA ÖZTEMİZ FİZİK
CEBRAİL KARAYILAN BİYOLOJİ
DUYGU ZEYNEP TOPRAL BİYOLOJİ
EDA GÖKÖZ BİYOLOJİ
MERVE MELTEM AKDOĞAN BİYOLOJİ
DİDEM KAYNAR YONKA BİYOLOJİ
FERİDE GÜLER BİYOLOJİ
EMİNE GÖĞEBAKAN BİYOLOJİ
GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ
NESLİHAN KÖSE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MERAL ÖZCAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SİBEL BİRİCİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ÜMRAN ÇETİNTAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
LÜTFÜ ÇETİZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
HALİL İBRAHİM ŞAHİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ALİ BOZKUŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
EMRAH GÜL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
TUBA ÖZTÜRKOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NURAY BOĞA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
İBRAHİM YAVUZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ÖZLEM ÇELİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MUSTAFA ÖZASLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MÜCAHİT SONER BİRER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ASLI SEVDİM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
RUKEN TATAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MEHMET AKİF YAKUT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ÖMER İNCE  İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
GAZİANTEP HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP ÖZGE GÜLŞEN MATEMATİK
OKAN LEBLEBİCİ MATEMATİK
MEHMET APAYDIN MATEMATİK
OSMAN KORUYAN MATEMATİK
MİNE CİHANGİROĞLU MATEMATİK
TAYFUN OĞUZCAN MATEMATİK
İLHAMİ ASLANSOY MATEMATİK
HÜLYA ÖZLEM KARACA MATEMATİK
TAHSİN BULUT MATEMATİK
ERSİN ŞİMŞEK MATEMATİK
GONCA KAYAOĞLU MATEMATİK

Güncel Gruplar Listesi

1. GRUP BÖLÜMÜ
1 HİLAL ÖNER  HEMŞİRELİK
2 HÜSNA ÖZTÜRK HEMŞİRELİK
3 SERAP YAŞAR HEMŞİRELİK
4 AYNUR ÇUBUKÇU HEMŞİRELİK
5 EMİNE ÖZTÜRK HEMŞİRELİK
6 DERYA MEŞE HEMŞİRELİK
7 AYSUN ARTAN HEMŞİRELİK
8 HACER ÇETİNKAYA HEMŞİRELİK
9 ÖZLEM DAĞCI HEMŞİRELİK
10 DÖNDÜ CEYHAN HEMŞİRELİK
11 SEMA ÖZ HEMŞİRELİK
12 SEBİHA ORTAKAN HEMŞİRELİK
13 FATMA KIZILASLAN HEMŞİRELİK
14 FERDA YURDUSEV HEMŞİRELİK
15 İNCİ YEŞİLOĞLU HEMŞİRELİK
16 AYGÜN DENİZ HEMŞİRELİK
17 FATMA ÇELİK HEMŞİRELİK
18 ŞULE ASLANKARAYİĞİT HEMŞİRELİK
19 MELTEM OĞUZ HEMŞİRELİK
20 NURE YENİAY HEMŞİRELİK
21 NERMİN YARADANAKUL HEMŞİRELİK
22 SÜMEYYE DEMİR HEMŞİRELİK
23 ESRA ÖZER HEMŞİRELİK
24 DUYGU AYDIN HEMŞİRELİK
25 FATMA AKMEŞE HEMŞİRELİK
26 BETÜL BAŞLI HEMŞİRELİK
27 ŞULE ÜNAL KIYIKOĞLU HEMŞİRELİK
28 İLKNUR SARIBAŞ HEMŞİRELİK
29 DUYGU AĞÖREN HEMŞİRELİK
30 HÜSNİYE YETER HEMŞİRELİK
31 PINAR ATEŞ HEMŞİRELİK
32 ZEHRA DAĞDELEN HEMŞİRELİK
33 SEVİL ÇİNKILIÇ HEMŞİRELİK
34 HATİCE YILDIZ HEMŞİRELİK
35 ZEYNEP ÖZGE GÜLŞEN MATEMATİK
36 OKAN LEBLEBİCİ MATEMATİK
37 MEHMET APAYDIN MATEMATİK
38 KADRİYE KURT HEMŞİRELİK
39 CANAN ÜREN HEMŞİRELİK
  DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ YARD. DOÇ. DR. HASAN EŞİCİ
2. GRUP BÖLÜMÜ
1 MERYEM AKMAN HEMŞİRELİK
2 ŞENAY KARTAL HEMŞİRELİK
3 BABLI YİĞİT HEMŞİRELİK
4 NESRİN BADUR HEMŞİRELİK
5 ŞÜKRAN KAYA  HEMŞİRELİK
6 FİLİZ KESKİN DUMAN HEMŞİRELİK
7 HAVVA DOĞAN HEMŞİRELİK
8 RABİA YALINIZ HEMŞİRELİK
9 MUHSİN GÜLER  HEMŞİRELİK
10 ZEHRA EJDER HEMŞİRELİK
11 LEYLA DEMİR HEMŞİRELİK
12 İDRİS BAYSAL HEMŞİRELİK
13 İSMAİL YILMAZ  SAĞLIK YÖNETİMİ
14 MERVE TUĞBA YILMAZ EBELİK
15 RAHİME KATAR EBELİK
16 SONGÜL ALBAYRAM EBELİK
17 AYYUŞ GEBEL EBELİK
18 AYŞE AKMAZ EBELİK
19 HATİCE ŞAHİNKAYA EBELİK
20 ÖZLEM SERT EBELİK
21 EYÜP ÇILGIN SAĞLIK MEMURLUĞU
22 MUSTAFA ÖZTEMİZ FİZİK
23 GÜLŞAH YÜKSEL FİZİK
24 SİBEL PİRBUDAK FİZİK
25 CEBRAİL KARAYILAN BİYOLOJİ
26 DUYGU ZEYNEP TOPRAL BİYOLOJİ
27 EDA GÖKÖZ BİYOLOJİ
28 MERVE MELTEM AKDOĞAN BİYOLOJİ
29 SİBEL UZUNTOK BİYOLOJİ
30 DİDEM KAYNAR YONKA BİYOLOJİ
31 FERİDE GÜLER BİYOLOJİ
32 ÖZLEM GEDİKKAYA BİYOLOJİ
33 ÖZGÜR ŞAHİN BİYOLOJİ
34 CANSU GÜLLÜ BİYOLOJİ
35 EMİNE GÖĞEBAKAN BİYOLOJİ
36 OSMAN KORUYAN MATEMATİK
37 İLKNUR TUĞÇE BÜYÜKKAŞ MATEMATİK
38 SUNA ÇİFTÇİ HEMŞİRELİK
  DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ YARD.DOÇ. DR. İSMAİL. H. TOMAR
3. GRUP BÖLÜMÜ
1 BEKİR TEKDAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
2 ABDULEMİN YAPRAK TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI
3 AHMET CEREN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
4 BURÇİN GÜMÜŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
5 AYHAN KAYA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
6 NESLİHAN KÖSE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
7 MERAL ÖZCAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
8 SİBEL BİRİCİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
9 BURCU ESİN MEMİŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
10 ÜMRAN ÇETİNTAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
11 NURAY UÇAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
12 LÜTFÜ ÇETİZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
13 HALİL İBRAHİM ŞAHİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
14 ALİ BOZKUŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
15 HÜSEYİN KARA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
16 BAHATTİN ALAKUŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
17 GÖZDE AKDAĞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
18 EMRAH GÜL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
19 TUBA ÖZTÜRKOĞLU TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
20 ELÇİN KOZAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
21 NURAY BOĞA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
22 HATİCE TUNCAY TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
23 AHU BERNA PÜSKÜLLÜ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
24 İBRAHİM YAVUZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
25 ÜMİT ERENLER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
26 ÖZLEM ÇELİK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
27 ÖMER İNCE  İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
28 MİNE CİHANGİROĞLU MATEMATİK
29 MURAT YILGIN MATEMATİK
30 TAYFUN OĞUZCAN MATEMATİK
31 MEHMET EMİN İPEK MATEMATİK
32 EMRAH ATALAR MATEMATİK
33 İLHAMİ ASLANSOY MATEMATİK
34 LALE KAPLANOĞLU MATEMATİK
35 HÜLYA ÖZLEM KARACA MATEMATİK
36 TAHSİN BULUT MATEMATİK
37 MEHMET BOZKURT MATEMATİK
38 MUSTAFA ÖZASLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
39 MÜCAHİT SONER BİBER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
40 ASLI SEVDİM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
41 MEHMET AKİF YAKUT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
42 RUKEN TATAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
43 GONCA KAYAOĞLU MATEMATİK
  DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ YARD.DOÇ. DR. UFUK AKBAŞ
4. GRUP BÖLÜMÜ
1 AYLİN ÖZMEN  SOSYOLOJİ
2 DEMET KOÇER SOSYOLOJİ
3 TUĞBA MUTLU SOSYOLOJİ
4 FİGEN ASİLTÜRK SOSYOLOJİ
5 GÜLŞEN GÜRBÜZ SOSYOLOJİ
6 ÇİMEN DAMLAYICI SOSYOLOJİ
7 HATİCE GALİP SOSYOLOJİ
8 GÜLNUR KEKEÇ SOSYOLOJİ
9 ZAFER ÇATALCA SOSYOLOJİ
10 İMREN TAŞ SOSYOLOJİ
11 EMİNE UZUNTAŞ SOSYOLOJİ
12 SALİH ERGİN SOSYOLOJİ
13 SERVET YILMAZ SOSYOLOJİ
14 MEHMET ZEKİ ÇİÇEK SOSYOLOJİ
15 GÜLŞAH DOĞAN SOSYOLOJİ
16 FARUK PİŞAROĞLU SOSYOLOJİ
17 FUNDA ATMACA SOSYOLOJİ
18 KAMBER BİLİCİ FELSEFE
19 ABDULLAH BOZKOYUN FELSEFE
20 İBRAHİM HALİL SEÇME FELSEFE
21 EMİNE KERELTİ PSİKOLOJİ
22 BÜŞRA KARAKOYUNLU PSİKOLOJİ
23 RABİA YAKAN PSİKOLOJİ
24 DİCLE DİREKÇİ PSİKOLOJİ
25 EMİNE YILMAZ PSİKOLOJİ
26 AYŞE DİDEM DEDEOĞLU PSİKOLOJİ
27 SERAY GÖKSOY PSİKOLOJİ
28 ABDURRAHMAN TANRIVERDİ PSİKOLOJİ
29 HÜSEYİN ASLAN MATEMATİK
30 MUSTAFA İRİ MATEMATİK
31 HALİL GÜLER MATEMATİK
32 NUSRET ÇOBANOĞLU MATEMATİK
33 YASİN ŞİMŞEK MATEMATİK
34 SEDAT BOZAN MATEMATİK
35 ERSİN ŞİMŞEK MATEMATİK
36 FUNDA KALİZ MATEMATİK
37 KADRİYE KURT HEMŞİRELİK
38 EDA KÖRDEVE SOSYOLOJİ
39 GÜLHAN DİNÇ SOSYOLOJİ
40 MEHMET ÇELİK SOSYOLOJİ
  DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. AKİF AKKUŞ