Pedagojik Formasyon 1.Grup 2. Dönem Öğretmenlik Uygulaması Staj Okulları

Pedagojik Formasyon 1.Grup 2. Dönem Öğretmenlik Uygulaması Staj Okulları

ABDULKADİR KONUKOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ALEV KAHRAMAN HEMŞİRELİK
SEVDA TELMEN HEMŞİRELİK
ARİFE KAHRAMAN HEMŞİRELİK
RUKEN DOYMAZ HEMŞİRELİK
EMİNE TEKİN HEMŞİRELİK
OSMAN DÜZGÜN HEMŞİRELİK
NUCAN DÜZGÜN HEMŞİRELİK
TUBA BOZKURT HEMŞİRELİK
TUBA DENK HEMŞİRELİK
CEMAL GÜMÜŞ HEMŞİRELİK
AYŞE DİLMEN HEMŞİRELİK
PINAR EKİNCİ HEMŞİRELİK
MURAT EKİNCİ HEMŞİRELİK
hatice esra bolat çetkin HEMŞİRELİK
MERVE  KORKMAZ HEMŞİRELİK
SERPİL ERKEK HEMŞİRELİK
ESRA ÖZDEMİR  KIRICI HEMŞİRELİK
NEŞE KOÇAKGÖL HEMŞİRELİK
DERYA AYDIN HEMŞİRELİK
TÜRKAN DERTLİ HEMŞİRELİK
ORHAN SEVİNÇ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ZÜLAL GÜN HEMŞİRELİK
DERYA BİNGÖL HEMŞİRELİK
ZEYNEP ARSLAN HEMŞİRELİK
CENNET DERYA YILMAZ HEMŞİRELİK
YELİZ ÜLKER HEMŞİRELİK
HİLAL DAVUTOĞLU KAYA HEMŞİRELİK
HAYRİYE KAHRIMAN HEMŞİRELİK
CEMİLE DEMİRTAŞ HEMŞİRELİK
FATMA BOĞAN HEMŞİRELİK
ZEYNEP HANÇERLİ HEMŞİRELİK
HASRET KORKMAZ HEMŞİRELİK
NURİYE YAĞDIRAN HEMŞİRELİK
SONGÜL KAPLAN HEMŞİRELİK
GÜLDEN ÖZTÜRK HEMŞİRELİK
PINAR BAĞIŞ SÜRÜCÜ HEMŞİRELİK
DİLEK TEKİN HEMŞİRELİK
ZEHRA ŞAN EBELİK
NACİYE YILDIRIM EBELİK
SEVCAN SARI EBELİK
SEVİL KAYAAKAY HEMŞİRELİK
GAZİANTEP TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
DERYA AYÇİN SOSYOLOJİ
AHMET ÖKTEN SOSYOLOJİ
HATİCE İLÇİN OKUR SOSYOLOJİ
NECLA AKDOĞAN SOSYOLOJİ
LOKMAN ACAR SOSYOLOJİ
Dilek demirdag PSİKOLOJİ
DUYGU ŞAHİN PSİKOLOJİ
SEMRA DEMİR PSİKOLOJİ
AYŞE ŞAKI PSİKOLOJİ
ADİLE KOCA PSİKOLOJİ
ESRA SAYĞAZ COĞRAFYA
YUNUS BİRBİLEN COĞRAFYA
Murat Erim TARİH
Merve Deniz Sayğıdar TARİH
OĞUZHAN GÜMÜŞ TARİH
MAHMUT ÖZTÜRK TARİH
GÜLHAN DEMİRCAN TARİH
HATİCE BİLİR FELSEFE
ELİF GEÇİCİ HEMŞİRELİK
GAZİANTEP ŞAHİNBEY KIZILHİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
DİLARA KARAKAŞ KİMYA
Ersan AY KİMYA
BURCU BORAN KİMYA
GÜLTEKİN ARICI KİMYA
FATMA SÜRAL BİYOLOJİ
Elif Kılıç BİYOLOJİ
HATİCE DOĞAN BİYOLOJİ
FATMA TAŞ SOSYOLOJİ
DEVRİM KAYA SOSYOLOJİ
GAMZE CANBALOĞLU SOSYOLOJİ
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ ANADOLU LİSESİ
RAMAZAN ERMİCİK İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
MUKADDER İNKO İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
GAMZE ÖZ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
EZGİ KAYA İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
VİLDAN İNCİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
NEBAHAT GÜNDÜZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
EMİNE ASLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
güler kurt TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
yazgül kurt TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SERAP TİNİ COĞRAFYA
HATİCE LÜTFÜ AKÇAN ANADOLU LİSESİ
AHMET KAPLAR SOSYOLOJİ
YUSUF KESKİN SOSYOLOJİ
ASUMAN AYDOĞAN SOSYOLOJİ
HİLAL GÜLER SOSYOLOJİ
ADEM GÜNEŞ SOSYOLOJİ
ÖZLEM KÖK SOSYOLOJİ
HİLAL KOÇ MATEMATİK
HAVVA AKYÜZ MATEMATİK
MİKAİL YILMAZ MATEMATİK
EKREM DOĞAN MATEMATİK
GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL BAYRAKTAR ANADOLU LİSESİ
BEKİR YILMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
TANER KORKMAZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
HALİME ERALTUNDİŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NESRİN YAŞAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
CANSU TAŞDELEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
dilek aslan TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GÜLTEN GENÇ FELSEFE
AYŞE BAYRAM PSİKOLOJİ
LEYLA ALP COĞRAFYA