Pedagojik Formasyon Eğitimi 2. Dönem Ders Grupları

Pedagojik Formasyon Eğitimi 2. Dönem Ders Grupları

Pedagojik Formasyon Eğitimi kapsamında 2. dönem uygulamalı ders grupları öğrencilerin seçtiği şekli ile aşağıda belirtilmiştir. Grup seçimi yapmamış öğrencilerin grupları ,sistem üzerinden otomatik olarak boş kalan kontenjanlar çerçevesinde belirlenmiştir. Uygulama grupları ile ilgili süreçler için dersin öğretim üyesi ile iletişime geçilebilir. Dersler 5 Şubat 2018 tarihi itibari ile başlamıştır.

 

İsim  Grup Öğretim Üyesi
Döne DELKHAH 1.Grup Yrd.Doç.Dr.Gülfem Muşlu Kaygısız
Gaziantep Sürekli Eğitim Merkezi
Pazar: 10.00
Nermin PAYMAN 1.Grup
KIYMET ERÇOBAN 1.Grup
Murat MAMATOGLU 1.Grup
PELİN KARAOĞLU 1.Grup
Hakan KUŞTİMUR 1.Grup
ESİN DİLİM 1.Grup
Cemile KUŞTİMUR 1.Grup
Derya DOĞAN YEGİN 1.Grup
TUĞÇE TİTİZ 1.Grup
KÜBRA EFENDİOĞLU 1.Grup
Canan ÇETİN 1.Grup
Dilara DAİ 1.Grup
Feyza Ebru GÜZEL 1.Grup
FATMA BENGÜ KAYA(ÖZCANLI) 1.Grup
Rahime Nazlıcan KARA 1.Grup
Şeyma Nur TEZCAN 1.Grup
Orçun ŞEN 1.Grup
Gülşah GÜLTEKİN 1.Grup
AYTEN SAKARYA 1.Grup
Ezgi ARICA 1.Grup
MEMİK TANKİŞİ 1.Grup
Ferhattin YİĞİT 1.Grup
SAFİYE BUDAK 1.Grup
MERVE İNCİ 1.Grup
Zeynep ALBAYRAM 1.Grup
KÜBRA BORAN 1.Grup
Fatmagül YÜKSEL 1.Grup
Burcu URUL 1.Grup
hazal BULGUROĞLU 1.Grup
fatime esra PARLAK 1.Grup
ÜMİT YILDIZ 1.Grup
nefizegül ÖZGÜR 1.Grup
MİKAİL YÜCAL 1.Grup
ZEHRA TEKAYAK 1.Grup
Nurhan KARATEKİN 2.Grup Yrd.Doç.Dr. Ufuk AKBAŞ
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Yerleşkesi
Cumartesi: 10.00
Nevim ÇELİKAL 2.Grup
Mustafa yahya SATILOĞLU 2.Grup
serkan İSLAMOĞLU 2.Grup
SEVİLAY AYDOĞDU 2.Grup
Mehmet Ali OKUKÇU 2.Grup
Selma SEÇKİN 2.Grup
EMİNE AKSOY 2.Grup
Ebru AYTEKİN 2.Grup
semra ezgi YUĞURCU 2.Grup
FATMA KUYUCU 2.Grup
Merve YAŞAR 2.Grup
Elif Nur ELÇİ 2.Grup
MUAZZEZ DUMAN 2.Grup
Hatice Deniz ZEYTÜN 2.Grup
Suat ALBAYRAM 2.Grup
Simge Helin ÖKSÜZLER 2.Grup
NURAY CEYHAN 2.Grup
DERYA YILMAZ 2.Grup
Neslihan POYRAZ 2.Grup
ŞEYDA ERBİLİR 2.Grup
Nihal DİBEK İMSEYTOĞLU 2.Grup
Gülçin TAŞKIRAN 2.Grup
şifa ÖZ 2.Grup
Fatma ARKALI 2.Grup
gözde GÖBÜL 2.Grup
Mahmut ASLAN 2.Grup
Dilşad CİNAL 2.Grup
Şükran TOY 2.Grup
Sümeyye BAHÇECİ 2.Grup
Ayşe Nur TAŞER 2.Grup
Ecem EREN ÖZTÜRK 2.Grup
Gökhan ERDOĞAN 2.Grup
ZEYNEP KAPLAN 3.Grup Yrd.Doç.Dr. Burcu Gürkan
Gaziantep Sürekli Eğitim Merkezi
Pazartesi: 16.30
AYŞEGÜL TOPRAK 3.Grup
Necla KANALICI 3.Grup
NURCAN ŞİRİNKAYA 3.Grup
Eda DİRİM TURŞUCU 3.Grup
Abdullah KÜLLÜK 3.Grup
İBRAHİM YALÇINGİL 3.Grup
ÖMER ARSLAN 3.Grup
SEÇİL AYDIN 3.Grup
Zeynep KAVSARA 3.Grup
Merve YABALAR 3.Grup
NESRİN SÖNMEZ 3.Grup
Ömer ŞİMŞEK 3.Grup
ŞADİYE GÜL DEMİR 3.Grup
Gülten AKTAŞ 3.Grup
Havva OĞUZ UYANIK 3.Grup
Meltem DEĞİRMENCİ 3.Grup
Didem PERİ DALKILINÇ 3.Grup
Sakine BÜYÜKNİSAN 3.Grup
Mehmet Selçuk DOĞAN 3.Grup
Narin AKÇİÇEK 3.Grup
HASİBE UTKU ÇELİK 3.Grup
Eyüp KISA 3.Grup
Rabia İZCİ 3.Grup
Ayhan DÜZ 3.Grup
HÜLYA KOLUÇOLAK 3.Grup
Betül GÖK 3.Grup
ZÜLEYHA YILMAZ 3.Grup
Satı KINI 3.Grup
YUNUS ARICI 3.Grup
NAZİFE FULYA BUĞUR 3.Grup
ECE OYA ŞENOL 3.Grup
Bedir ÖZDEMİR 3.Grup
Harika DEPREM 3.Grup
mustafa BAŞIBÜYÜK 3.Grup
Nagihan DEMİREL 4.Grup Yrd.Doç.Dr. Nuri Can AKSOY
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Yerleşkesi
Salı: 16.30
MİYASE ÇELİK 4.Grup
Cansu ERDOĞAN 4.Grup
Mehmet ÇİLOĞLU 4.Grup
Zeynep ŞİT 4.Grup
AHMET RAŞİD ŞİMŞEK 4.Grup
Saadet KILINÇ 4.Grup
Yağmur ÜSTÜN 4.Grup
ERVA NUR ADIYAMAN 4.Grup
Güzin TALANTEMUR 4.Grup
Tuğçe Nur ÖZKANLI 4.Grup
Kübra SARIGÜL 4.Grup
Fatma ASLANTAŞ 4.Grup
selvihan CANMETİN 4.Grup
Ayşegül MUTLU YILDIZGÖZ 4.Grup
HATİCE ŞAHAN 4.Grup
Mesut GÜNDOĞDU 4.Grup
Şeyda ERDOĞAN 4.Grup
HÜSEYİN MÜJDE 4.Grup
Rümeysa Nur TONGUZ 4.Grup
Muazzez BİLGİÇ 4.Grup
fehime DEMİR 4.Grup
ibrahim DEMİR 4.Grup
BURÇAK SERT 4.Grup
Ayşegül ÇEVİK 4.Grup
SEMRA TABUK 4.Grup
yağmur SUBAŞI 4.Grup
Fahriye ÇÖMEZ 4.Grup
merve ÖZUFACIK 4.Grup
MEHMET YAVUZ 4.Grup
Mustafa KAYA 4.Grup
Bektaş Ozan GÜRBÜZ 4.Grup
Esma KOLSUZ 4.Grup
REVZA BAHAR OĞUZ 4.Grup
Bürgem tuğba TUNÇ 4.Grup
Derya DELİKOYUN 5.Grup Yrd.Doç.Dr. Görsev SÖNMEZ BORAN
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Yerleşkesi
Çarşamba: 16.30
PINAR DÜRMÜŞ ÖZŞAHİN 5.Grup
DAVUT AYTOP 5.Grup
Hande DUTAR 5.Grup
Eda YILMAZ 5.Grup
ISA KUNDUZUNKARASI 5.Grup
Duygu ERBİLGİN 5.Grup
Eda ASOĞLU 5.Grup
mehmet PEKMEZCİ 5.Grup
HATİCE KÜRTBAĞI 5.Grup
Seda ÇABUK 5.Grup
gözde ŞİMŞEK 5.Grup
HÜSEYİN GÖKDENİZ 5.Grup
Seda Önay OĞUZ 5.Grup
Mehmet Gemici 5.Grup
ÖZLEM BOZDAĞ 5.Grup
Sevde BOZATLI 5.Grup
Gökçen ESER 5.Grup
Sümeyye BEĞENDİ 5.Grup
Ferhat CURA 5.Grup
Süheda sena BOZKURT 5.Grup
Umut Can YILDIRIMER 5.Grup
Emine ÇETİN 5.Grup
Said Akbekirlioğlu 5.Grup
mevlüt ÖZALP 5.Grup
Hurşit Yuşa ÇÖMEZ 5.Grup
Melis SÜYÜR 5.Grup
Muhammed Semi YILMAZ 5.Grup
Şeyda Gizem NACAR 5.Grup
Ufkun ÖZDEMİR 5.Grup
Emine DİKİCİ 5.Grup
Erol POLAT 5.Grup

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.