Pedagojik Formasyon Uygulama Dersi Grupları

Pedagojik Formasyon Uygulama Dersi Grupları

İSİM  SOYİSİM GRUP ÖĞRETİM ELEMANI
ALPASLAN ÖZDEN 1.Grup YRD.DOÇ.DR.
GÖRSEV SÖNMEZ
alper YİĞİT 1.Grup
Ayşe YILMAZ 1.Grup
Aytuğ TÜRK 1.Grup
Betül AKTAÇ 1.Grup
CANSU ŞAHİN 1.Grup
Ceren ÖĞÜT 1.Grup
Dilara KALYENCİ 1.Grup
Ece Yağmur ÇAKIL 1.Grup
Elif SARHER 1.Grup
EMİNE TOPRAK 1.Grup
Emine GÖK 1.Grup
Erva OKYAY 1.Grup
fadime EVLİYA 1.Grup
Gamze Nur TORAMAN 1.Grup
GÖZDE İYİKÖŞKER 1.Grup
GÜL GÖĞÜŞ 1.Grup
GÜLAY ŞİMŞEK 1.Grup
Gülseren DEMİRKIRAN 1.Grup
HALİL İBRAHİM GÜMÜŞ 1.Grup
Hatice KURT 1.Grup
Hatice TUTAR 1.Grup
havva ÖZCAN 1.Grup
Kübra Burcu SÜRGEÇ 1.Grup
Mehmet BİNİCİ 1.Grup
Merve ÖZEN 1.Grup
muhammed ADIYAMAN 1.Grup
Murat ALGÜL 1.Grup
nihal YİLDİRİM CAN 1.Grup
ömre YANAR 1.Grup
Özlem OLGUNUS 1.Grup
PINAR AKINAL 1.Grup
RUKİYE KILIÇ 1.Grup
saliha SALBAŞ KENDİRCİ 1.Grup
SONGÜL ERDOĞAN 1.Grup
Şengül AKPINAR 1.Grup
şükran YUMUŞAK 1.Grup
uğur ZİREKOĞLU 1.Grup
YASEMİN TOZ 1.Grup
Yusuf TABUR 1.Grup
Alev TÜTER 2.Grup YRD.DOÇ.DR.
ŞERMİN METİN
Ali EŞKİ 2.Grup
AYDIN HAYIRSÖZ 2.Grup
Beyza KAPUDERE 2.Grup
bihter ÇİKDEM 2.Grup
Bülent ÇALIŞKAN 2.Grup
Cansu BAĞCI 2.Grup
Cemal DURAN 2.Grup
Cennet Ezgi BOZ 2.Grup
DEMET LEBE 2.Grup
Duygu ALTÜRK 2.Grup
EMİNE İÇAÇAN 2.Grup
FATMA ULUÇEŞME 2.Grup
ılgın FİLİK 2.Grup
İLKNUR KURT 2.Grup
KEVSER ŞİMŞEK 2.Grup
Medine AÇIK 2.Grup
murat DEMİR 2.Grup
Mustafa ÇOR 2.Grup
NİHAL ARSLAN 2.Grup
Nilüfer YILDIZ 2.Grup
Osman gazi YILMAZ 2.Grup
Özlem ACAR 2.Grup
Samet AKAN 2.Grup
SULTAN BOZKURT 2.Grup
şeyma PALTA 2.Grup
Tuğba ASLAN 2.Grup
tuğçe tuba TOY 2.Grup
VESİLE BAYRAKTAR 2.Grup
Yavuz SESİZ 2.Grup
Yunus Emre YILMAZ 2.Grup
DİLEK BERİL YAVUZ 2.Grup
Doğan UÇRAK 2.Grup
fahrettin UYGUNER 2.Grup
Fatih ÇETİN 2.Grup
HİKMET  ÖZTÜRK 2.Grup
Medine GÖÇER IŞIK 2.Grup
mustafa KARAKÖSE 2.Grup
ÖMER ARSLAN 2.Grup
Zeynep HOCAHAN 2.Grup
HURİYE ERTÜRK 3.Grup YRD.DOÇ.DR.
GÜLFEM KAYGISIZ
ASUMAN KÜÇÜKOĞLU 3.Grup
Ayşe BİLİKTÜ (AKÇAKOYUN) 3.Grup
Ayşe UZUN 3.Grup
ayşegül KÖMÜR 3.Grup
Bahri TEMİZ 3.Grup
BEHİYE AKARSU 3.Grup
Deniz ARDIÇ 3.Grup
DİDEM KAPUCUOĞLU 3.Grup
DİLA SÖZÜDOĞRUOL 3.Grup
EBRU ŞEN BEKTAŞ 3.Grup
Feray OKUDUCU 3.Grup
Feride KÜÇÜKASLAN 3.Grup
Gizem ÇÖÇELLİ 3.Grup
gizem ZORLU 3.Grup
Gökhan GÜNEŞ 3.Grup
Hacer İZGİ 3.Grup
HANDAN HAZAR 3.Grup
HANDE MUŞLU 3.Grup
ebru MERT 3.Grup
hayrunisan BAŞARANOĞLU 3.Grup
Kevser AÇIKGÖZ 3.Grup
İbrahim İZGİ 3.Grup
LEYLA EHLİZ 3.Grup
Mazlum UZUN 3.Grup
MEHMET ÖNDER 3.Grup
Meltem BOLAT KUTLU 3.Grup
Meryem EMİROĞULLARI 3.Grup
Nadiye KESİMCİ 3.Grup
NİMET KAYA 3.Grup
nursen DAĞ 3.Grup
oğuzhan DEVECİ 3.Grup
Özge GÜMÜŞ KAYA 3.Grup
RABİA KANKILIÇ 3.Grup
ramazan ÜLKER 3.Grup
semiha nur KARAPAŞA 3.Grup
şefika ÜNLÜ 3.Grup
Tuba BİRİN 3.Grup
Yasemin ARAT (NACAK) 3.Grup
ZEHRA GÜMÜŞDAMLA 3.Grup
ADEM ÇORAKLI 4.Grup YRD.DOÇ.DR.
UFUK AKBAŞ
Arzu SALKIM 4.Grup
AYŞE USLUOL 4.Grup
BAHAR AKÇİL 4.Grup
ÇAĞLA UZBİLEK 4.Grup
DİDEM MERVE KAYA 4.Grup
Didem Zümrüt MAVİLİ 4.Grup
Dilek TAŞ BAYILDIRAN 4.Grup
DUYGU KAPICIGİL 4.Grup
hande DOGAN 4.Grup
Eda Nur DAL 4.Grup
Emine ÇAPIK 4.Grup
ESRA AFLAZ 4.Grup
esra DOĞAN 4.Grup
esra YÜCE 4.Grup
Fatma AŞIK 4.Grup
FATMA CAN 4.Grup
Fatma Sevinç ALTUNKAYNAK 4.Grup
FATMANA TEKELİ 4.Grup
FUNDA POLAT 4.Grup
Gonca YILDIRIM 4.Grup
Gül İNCE 4.Grup
GÜLBAHAR ASLAN 4.Grup
HATİCE BOLAÇ 4.Grup
Hatice ARI 4.Grup
leyla ARACI 4.Grup
MEHMET DEMİRKIRAN 4.Grup
Mehmet İSMETOĞLU 4.Grup
mustafa ARACI 4.Grup
Mustafa ŞİMŞEK 4.Grup
Nazan GÜL 4.Grup
NAZİRE  TUĞBA YAĞAN 4.Grup
NEZİHE YANIKKOLLU 4.Grup
NURCAN ŞEHNAZ EREN 4.Grup
NURDAN AKAN 4.Grup
sevil DAĞDEVİREN KELEŞ 4.Grup
SÜNDÜZ KARATOSUN 4.Grup
ŞEYMA TUNCA 4.Grup
Tahsin YILMAZ 4.Grup
Yağmur Asena KARATAŞ 4.Grup
ADEM AKCEBE 5.Grup YRD.DOÇ.DR.
UFUK AKBAŞ
AHMET GÖKALP 5.Grup
Ahsen Hümeyra AK 5.Grup
Arife TURUNÇ 5.Grup
ayla ERYAZGAN 5.Grup
DOĞAN CAVULDAK 5.Grup
ebru BURAKÇIN 5.Grup
EBRU YASAR 5.Grup
elif BİLGİN 5.Grup
EMİNE KARADAŞ 5.Grup
Esra ÇAVDAR 5.Grup
esra KÜÇÜKSOY 5.Grup
fadimana ÜNAL 5.Grup
FATMA DEMİR 5.Grup
Fatma ÇİN 5.Grup
Gamze ÇAKIR 5.Grup
Gülsüm YAŞAR 5.Grup
hasan ÖZDEMİR 5.Grup
hatice KARA 5.Grup
Hatice COZA OFLAZ 5.Grup
Asuman CETİN 5.Grup
ibrahim KESKİN 5.Grup
KISMET BÖKE 5.Grup
İlya GÜNDÜZ 5.Grup
İPEK TOPALI DEVRİM 5.Grup
irfan GÜLMEZ 5.Grup
LEYLA ESER NEMNEZİ 5.Grup
MERVE AFŞİN 5.Grup
Müzeyyen TULUM 5.Grup
nadire deniz TAŞĞIN 5.Grup
nazan AKTAŞ 5.Grup
NERİMAN ÇİÇEK 5.Grup
Nilay DURMAZOĞLU 5.Grup
Özlem KALE 5.Grup
Pınar ASLAN TANKO 5.Grup
RAHİME KIRAÇ 5.Grup
Salih AŞUT 5.Grup
Sariye ÇOT 5.Grup
SELCAN DAŞDEMİR 5.Grup
Zeynep SERTBAS GULBAY 5.Grup

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.