Sağlık Bilimleri Enstitüsü 2019-2020 Lisansüstü Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler

Sağlık Bilimleri Enstitüsü 2019-2020 Lisansüstü Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler

“PROGRAMLARA ASİL ÖĞRENCİ OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 16-18 TEMMUZ 2019 TARİHLERİ ARASINDA SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.)
PROGRAMLARA YEDEK OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 19-22 TEMMUZ 2019 TARİHLERİ ARASINDA SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.). ASİL LİSTEDEN ADAYLAR İLE KONTENJAN DOLMADIĞI TAKDİRDE, YEDEK LİSTEDEN SIRASI İLE ADAYLAR KAYIT YAPTIRMAK İÇİN ÇAĞIRILACAKTIR.

KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER:
(Süresi içinde kesin kaydını yaptırmayan aday, kayıt hakkını kaybeder.)
1. Diploma veya geçici mezuniyet belgesi (e-devlet çıktısı / noter onaylı örneği / aslı)
2. Not döküm belgesi (Transkript) (aslı / noter onaylı örneği)
3. ALES belgesi
4. Yabancı Dil Sınav belgesi (Doktora Programı için)
5. 4 adet fotoğraf
6. Nüfus cüzdanı fotokopisi
7. Askerlik durum belgesi (e-devlet çıktısı)
8. İkametgâh belgesi (e-devlet çıktısı / muhtarlık / Nüfus Müdürlüğü)
9. Online Başvuru Formu (Programa kabul edilen aday tarafından imzalanarak teslim edilecektir.)
10. İlgili programın öğrenim ücretini yatırıldığını gösterir banka dekontu (üniversitemiz muhasebe biriminde internet bankacılığı veya kart ile işlem yapacak adayların dekont getirmesine gerek yoktur)

NOT 1: Eksik evrakla kesinlikle kayıt alınmamaktadır.
NOT 2: Bakaya / Kaçak durumunda olan öğrencinin kaydı yapılmamaktadır.
NOT 3: Renkli Fotokopi / fotokopi kabul edilmemektedir.
NOT 4: Milli Savunma Bakanlığı 1111 Sayılı Askerlik Kanununa yapılan eklemeye göre Askerlik işlemlerini hiçbir şekilde Enstitüler tarafından yapılmayacağı ve Enstitüler tarafından herhangi bir askerlik yazısı gönderilmeyecektir. ASAL Bölge Başkanlıkları kayıt işlemlerini sistem üzerinden otomatik olarak çekecek ve Sevk Tehiri (Tecil) işlemlerini yapacaklardır.
NOT 5: Askerlik tecil işlemleri için gerekli bilgileri bağlı bulunduğunuz ASAL Bölge Başkanlığından öğrenebilirsiniz.

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYONTEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI  ASİL KAZANAN  LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 Gökhan ÇAĞLAK
2 Neslinur Merve BÜYÜKÇELİK
3 Tolgay SOYLU
4 Başak AYYILDIZ
5 Sümeyye BİLEN SEYİDOĞLU
6 Ahmet SARITOY
7 Hacer KARAKURT
8 Yüsra KUYUMCU
9 Mustafa ŞAHİN
10 Azize CENGİL
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYONTEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMIYEDEK KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 EsraNur AVCI
2 Abdurrahman Onur KÖYLÜ
3 Nihal ÇİMEN
4 Emrehan SAĞDIÇ
5 Pelin AYDOĞMUŞ
6 Bengü BALAKKIZ
7 Semih Burak ÖKTEM
8 Kübra ARSLAN
9 Damla GÜNDÜZ
10 Esma Helin ÇELİK
11 Emine GÜLTEKİN
12 Sebile Yağmur UYANIK
13 Gülüm Zeliha GÜVENÇ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYONDOKTORA PROGRAMIASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 Kamile Merve KARATEL
2 Ayşenur VURAL
3 Engin RAMAZANOĞLU
4 Ramazan Cihad YILMAZ
5 Elif İrem GÜNAYDIN
6 Yasemin ERCAN
7 Feride ATAY
8 Doğan Burak ENDAMLI (Özel Öğrenci)
HEMŞİRELİK AD HEMŞİRELİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMIASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 Sevgi BOZLAR
2 Veda PALALI
3 Mustafa ÇILGI
4 Hakan TURAN
5 Kadiriye PEHLİVAN
6 Ayşenur ERDAL
7 Muhammed İsmet ÖZER
8 Mehmet Veysel ASLAN
9 Cihangir YELPAZE
10 Ömer Faruk BURKAY
11 Gözde ÇANDIR
12 Zehra CİHAN
13 Eda DEMİR
14 Büşra AVCI
15 Sema Serpil KILIÇ
16 Hasan ÇAKMAK
17 Sevgi KATUK
HEMŞİRELİK AD HEMŞİRELİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMIYEDEK KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 Dilek KAYTAN
2 Ayşe Çiğdem BÜYÜKDEMİR
3 Derya BUTAKIN
4 Zübeyde ER SEVİN
5 Aybüke Kübra SÖNMEZ
6 Nursen ALAGÖZ
7 Bilal ŞAMİL
8 Bekir Sıtkı BAYKAYA
9 Seher KAPLAN
10 Faruk BEKİ
11 Zehra Nur TÜMBAŞ
12 Leyla ŞEKKELİ
13 Melike BARLIK
14 Bircan ÇİÇEK
15 Yüksel YUVARLAK
16 Zeynep Melis DEMİR
17 Ebru BOSTAN
18 Orhan KARABULUT
19 İnan Can GÜNDÜZ
20 Cesur GÜMÜŞ
21 Saadet YAŞAR
22 Beytullah YAZOK
23 Filiz YAMAN
24 Beşir KIZIL
HEMŞİRELİK AD HEMŞİRELİK DOKTORA PROGRAMI ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 Serap GÜNGÖR
2 Ömer TANRIVERDİ
3 Filiz SOLMAZ
4 İskender DURAN
5 Mustafa KILAVUZ
6 İbrahim BİLİR
7 Ejdane COŞKUN
8 Ayla GÜLLÜ (Yatay Geçiş)

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.