Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bilim Sınavına Girmeyi Hak Eden Adaylar

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bilim Sınavına Girmeyi Hak Eden Adaylar

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
DUYURU

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

HEMŞİRELİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

BİLİM SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ DUYURU!
AŞAĞIDA İSİMLERİ BULUNAN TEZLİ YÜKSEK LİSANS ADAYLARININ SINAV GÜNÜ, SINAV SAATİNDE, SINAV YERİNDE HAZIR BULUNMALARI VE YANLARINDA AŞAĞIDAKİ BELGELERİ GETİRMELERİ ZORUNLUDUR. BELGESİ YANINDA BULUNMAYAN ADAYLAR SINAVA ALINMAYACAKTIR.
1- GEÇERLİ BİR KİMLİK BELGESİ (NÜFUS CÜZDANI, SÜRÜCÜ BELGESİ, PASAPORT)
2- ONAYLI TRANSKRİPT (ASLI OLMASI GEREKMEKTEDİR.)
3- ALES BELGESİ SON 5 (BEŞ) YILDA ALINMIŞ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLARLİSTESİ

S. No: ADI SOYADI
1 Şeyma CEBE
2 Tolgay SOYLU
3 Nihal ÇİMEN
4 Başak AYYILDIZ
5 Emrehan SAĞDIÇ
6 Mustafa ŞAHİN
7 Sümeyye Bilen SEYİDOĞLU
8 Banu Çiçek DOĞAN
9 Esra Nur AVCI
10 Neslinur Merve BÜYÜKÇELİK
11 Gökhan ÇAĞLAK
12 Ahmet SARITOY
13 Pelin AYDOĞMUŞ
14 Bengü BALAKKIZ
15 Azize CENGİL
16 Funda METE ÇAVUŞ
17 Abdurrahman Onur KÖYLÜ
18 Yeşim Şeyda DEMİREL
19 Kübra ARSLAN
20 Semih Burak ÖKTEM
21 Yüsra KUYUMCU
22 Hacer KARAKURT
23 Esma Helin ÇELİK
24 Emine GÜLTEKİN
25 Gülüm Zeliha GÜVENÇ
26 Damla GÜNDÜZ
27 Ali Caner KEÇİK
28 Sebile Yağmur UYANIK

HEMŞİRELİK ANABİLİM DALI HEMŞİRELİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDEN ADAYLARLİSTESİ

S. No: ADI SOYADI
1 Mustafa ÇILGI
2 Ferhat KARA
3 Murat ABA
4 Mehmet ARSLAN
5 Sevgi BOZLAR
6 Hakan TURAN
7 Veda PALALI
8 Mehmet Veysel ASLAN
9 Derya BUTAKIN
10 Derya ERİK
11 Ömer Faruk BURKAY
12 Ayşenur ERDAL
13 Hasan ÇAKMAK
14 Nisa ÇETİNKAYA
15 Aybüke Kübra SÖNMEZ
16 Muhammed İsmet ÖZER
17 Mizgin AHMETOĞLU
18 Seher KAPLAN
19 Esra Ebru ARDIÇ
20 Kadiriye PEHLİVAN
21 Nupel FİLİZ
22 Faruk BEKİ
23 Gözde ÇANDIR
24 Dilek KAYTAN
25 Sultan FİDAN
26 Bekir Sıtkı BAYKAYA
27 Nursen ALAGÖZ
28 Cesur GÜMÜŞ
29 Bircan ÇİÇEK
30 Ayşe DEMİR
31 Cihangir YELPAZE
32 Ayşe Çiğdem BÜYÜKDEMİR
33 Bilal ŞAMİL
34 Ebru BOSTAN
35 Mehpare TEMİN DÖNDÜ
36 Ramazan UĞUR
37 Abdülaziz KARTAL
38 Büşra AVCI
39 Leyla ŞEKKELİ
40 Zehra CİHAN
41 Bilal SARITİKEN
42 Yüksel YUVARLAK
43 Zübeyde ER SEVİN
44 Eda DEMİR
45 Okan KAYA
46 Yakup DENİZ
47 Mustafa DURMUŞ
48 Şeyma ESENDEMİR
49 Orhan KARABULUT
50 Zehra Nur TÜMBAŞ
51 Saadet YAŞAR
52 Melike BARLIK
53 Zeynep Melis DEMİR
54 Halit İNAL
55 İnan Can GÜNDÜZ
56 Filiz YAMAN
57 Sema Serpil KILIÇ
58 Sevgi KATUK
59 Beytullah YAZOK
60 Beşir KIZIL