Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Değerlendirme Sonuçları

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Değerlendirme Sonuçları

DUYURU

YAZILI VE SÖZLÜ BİLİM SINAVINA KATILMAYI HAKEDEN ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ DUYURU!
AŞAĞIDA İSİMLERİ BULUNAN ADAYLARIN SINAV GÜNÜ (27.07.2016 ÇARŞAMBA) SAAT 10.00'DA HASANKALYONCU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU BİNASINDA HAZIR BULUNMALARI VE YANLARINDA AŞAĞIDAKİ BELGELERİ GETİRMELERİ ZORUNLUDUR. BELGESİ YANINDA BULUNMAYAN ADAYLAR SINAVA ALINMAYACAKTIR.
1- GEÇERLİ BİR KİMLİK BELGESİ (NÜFUS CÜZDANI, SÜRÜCÜ BELGESİ,PASAPORT)
2- ONAYLI TRANSKRİPT (ASLI OLMASI GEREKMEKTEDİR.)
3- ONLİNE BAŞVURU FORMU
4- SON 3  (ÜÇ) YILDA ALINMIŞ ALES BELGESİ

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDENLER LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 AYNUR NAZLI KONAK
2 ELİSA ÇALIŞGAN
3 AYŞENUR ÖZDEMİR
4 İBRAHİM HALİL GİRİTLİOĞLU
5 HAŞİN YEKTA GÜNDÜZ
6 SEDEF ERGİN
7 MUSTAFA GEZGÖR
8 ŞEYMA ÇALIŞGAN
9 YUSUF PINAR
10 GÜLŞAH ÇARDAK
11 SÜMEYRA DENİZER
12 SERHAT ERİŞ
13 CEREN KUZU
14 AYSUN KAPLAN
15 EZGİ KAPLAN
16 RABİA GÜL GÜLERYÜZ
17 HASAN AKBEY
18 ALPER AYAS
19 EYLÜL PINAR KISA
20 ASLIHAN KURT
21 BERNA ÇELİK
22 MUHAMMED USAME TAŞ
23 RABİA ARI
24 İLKER ERSİN
25 ALPER HAZNEDAR
26 ENVER BAL
27 DURAN ÇİÇEK
28 TANSU GÜNEY
29 İLKER DEMİR
30 AHMET DİKME
31 BÜŞRA DURMUŞ
32 BAYRAM DÜNDAR
33 GÖKHAN KIRÇİÇEK
34 BURAK BOZTEPE
35 BURÇAK ÖCAL
36 AHMET ZAHİD BAKAN
37 GÜLSÜM ÇETİN
38 MEHMET YÜCEL
39 GÖNÜL ELPEZE
40 MUSTAFA KARAKÖSE
41 CANAN ABAR
42 MUHAMMED RAŞİD KOCAMAN
43 DOĞAN ŞİMŞEK
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
HEMŞİRELİK ANABİLİM DALI
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDENLER LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 TÜRKAN ALAR
2 GÜLFEM ELMAS
3 ESRA AĞAR
4 ESME ALAGÖZ
5 DEMET ÜNLÜ
6 ABDURRAHMAN ÇELİK
7 FATMA YEKİN
8 FİKRET KURT
9 YONCA ALTUNOK
10 EMİNE ARSLAN
11 HÜSEYİN ÇAPUK
12 KAMİLE ÇİFTÇİ
13 AHMET ATILGAN
14 NURULLAH İLDEM
15 TUĞBA BELEN
16 SERAP GÖKÇEK
17 HÜSEYİN SEVER
18 PELİN KOÇAKGÖL
19 ABİDİN DEMİR
20 FİKRET KILINÇ
21 FUNDA DURDU
22 HALİSE ÇOR
23 ÖMER TANRIVERDİ
24 ASLI GÜNAY
25 SONER BERŞE
26 NECAT KAMA
27 ELİF GENÇOĞLAN
28 ELVAN DEMİR
29 VEYSİ TÖR
30 MAHMUT ÇOBAN
31 MİTHAT ÜZÜMCÜ
32 MAHMUT DİNÇ
33 MEHMET ALİ OKUKÇU
34 ÖMER POLAT
35 KÜBRA KEZER
36 MEHMET FARUK ATEŞ
37 BÜŞRA ÖZDEMİR
38 LEYLA KEPİR
39 MEHMET ÇALIŞ
40 NESLİHAN ÜNSEVER
41 NEVZAT KANDEMİR
42 MEVLÜT GÖK
43 İSMAİL ÖZTAŞ
44 AYTEN DURSUN
45 ALİ AĞAR
46 FATİH KARATAŞ
47 OSMAN ÇELİK
48 MEHMET ARSLAN
49 SELDA ŞEKEROĞLU
50 ZEKERİYA SAKMAN
51 BEGÜM SARMIŞ
52 SEDA NUR TÜRKAY
53 KEZBAN KIZIL
54 İNCİ ARPACI
55 SELVER DİLAN HALIGÜR
56 SEVGİ YILDIZ
57 AHMET BORAN
58 AYNUR EKREN
59 HATİCE AKDEMİR
60 EMİNE SARIKAMIŞ KALE
61 MUSTAFA GÜLTEKİN
62 YUSUF İNAL
63 BETÜL ŞEBNEM AKDOĞAN
64 ESRA GÜZEL
65 DİLEK ATAY DIDIN
66 İBRAHİM ARSLAN
67 MEHMET NURULLAH DAYANAN
68 NİHAN YAR
69 NADİDE SEDA KARAATA
70 SİMA ANNAÇ
71 AYŞENUR ARSLAN
72 NUR YUMRUTAŞ
73 ÖZGE YAĞMUR HAYATSU
74 MUSTAFA KARAKÖSE
75 MUTLU ERDİ BİLECEN
76 ŞÜKRAN TOY
77 MELEK BAS
78 EDA BOZKURT
79 SERAP ERSAVAŞ
80 ÖZLEM ÖZ
81 KADRİYE KATIRCIOĞLU
82 SEVGÜL ERTÜRK
83 SEMRA ZEHİROĞLU
84 EDA KÜÇÜK
85 SİHAM KÖYLÜ
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
BESLENME VE DİYETETİK ANABİLİM DALI
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDENLER LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 GÜLER KARLIDAĞ
2 GÜLAY KIZIL
3 TUĞBA SOPALI
4 AYŞE GÖKÇE ALP
5 GAMZE TULUKÇU
6 ELİF NEBAHAT BALTACI
7 BİRSEN KARA
8 BÜŞRA GÜMÜŞSOY
9 MÜJDE ELİF ALKAN
10 ASLI GÜL TEKİN
11 İBRAHİM OĞUZHAN AVŞAR
12 İKLİMA MELTEM KARAKOÇ
13 MEHMET EMİN ARAYICI
14 NESLİHAN GÖK
15 ELİF NUR ELÇİ
16 MELİHA ÖZASLAN
17 ALİ ONUR DURAN
18 DİDEM OĞUR
19 IŞIL CANPOLAT
20 HATİCE DİLARA DEMİRKIRAN
21 GAMZE TAŞ
22 GÜLSÜM YILDIRIM
23 SUZAN ÖTER
24 HATİCE MERVE KÖMÜRHANLI
25 MERNUŞ DEMİRKOL
26 YASİN IŞIK
27 MERVE KAPUDERE
28 AHMET YILMAZ
29 ŞAHAP KARTAL
30 BURCU ECEM ÖĞÜMSÖĞÜTLÜ
31 SEÇİL YILMAZ
32 DİLA VURAL
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
HEMŞİRELİK ANABİLİM DALI
DOKTORA PROGRAMI GİRİŞ SINAVINA KATILMAYI HAK EDENLER LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 ECE KAPLAN
2 NEŞE ATAMAN BOR
3 MELİKE YAVAŞ ÇELİK
4 ELİF ARIK
5 EVİN KIRMIZITOPRAK
6 BETÜL TATLIBADEM
7 SELVER GÜLER
8 AYNUR KOYUNCU
9 MEHTAP BUĞDAYCI
10 NECMETTİN ÇİFTÇİ

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.