Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programı Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programı Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler

PROGRAMLARA ASİL ÖĞRENCİ OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 23 – 24 TEMMUZ 2018 TARİHLERİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.)
PROGRAMLARA YEDEK OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 25 TEMMUZ 2018 TARİHİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.). ASİL LİSTEDEN ADAYLAR İLE KONTENJAN DOLMADIĞINDA, YEDEK LİSTEDEN SIRASI İLE ADAYLAR KAYIT YAPTIRMAK İÇİN ÇAĞIRILACAKTIR.
KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER:
(Süresi içinde kesin kaydını yaptırmayan aday, kayıt hakkını kaybeder.)
1. Diploma veya geçici mezuniyet belgesi (e-devlet çıktısı / noter onaylı örneği / aslı)
2. Not döküm belgesi (aslı / noter onaylı örneği) (Belge Aslı Enstitüde kalacaktır.)
3. ALES Sonuç Belgesi
4. Yabancı Dil Sınav Belgesi (Doktora Programı İçin)
5. Nüfus cüzdanı fotokopisi
6. Askerlik durum belgesi (e-devlet çıktısı)
7. İkametgâh belgesi (e-devlet çıktısı veya muhtarlık)
8. 4 adet fotoğraf
9. İlgili programın öğrenim ücretinin yatırıldığını gösterir banka dekontu
10. Özel öğrenci olarak başvuran adayların özel öğrenci başvuru dilekçesi
11. Başvuru dilekçesi ve Online Başvuru Formu

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI  ASİL KAZANAN  LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 TECELLİ KAYIRAN
2 TUĞBA IŞIK
3 FATMA NUR ÇEVİK
4 HATİCE KÜBRA ÇAKMAK
5 HİLAL ASLAN
6 EREN KASTAL
7 SÜREYYA DAMAR ÖRENLER
8 ÖMER FARUK ÇELİK
9 OKAN ŞAHİN
10 TUĞÇE ATALAY
11 BURAK YILMAZ
12 ERTUĞRUL ÇAĞLAR PEKMEZ
13 BURAK YUNUS KAYA
14 MEHMET FATİH KILIÇ
15 HALİL İBRAHİM SARI
16 MEHMET ÇAKIROĞLU
17 GAMZE BULGAN
18 SEDA KUTLU
19 FEVZİ TANSAL
20 TUĞÇE HAYAL

 

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD DOKTORA PROGRAMI
ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 GÖNÜL ELPEZE
2 GÖKHAN AYGÜL
3 BURCU BAĞCI
4 HAKAN POLAT
5 BEGÜMHAN TURHAN
6 ERMAN BERK ÇELİK
7 İBRAHİM KÜÇÜKCAN
8 YASEMİN SALKIN

 

HEMŞİRELİK AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 RÜVEYDA KARAMAN
2 EBRU KARAASLAN
3 AYNUR EKREN
4 SEDANUR DOĞAN
5 ÇAĞLA KUS
6 EYLEM ÇOPUR
7 ERTUĞRUL KARAKIZ
8 RAİFE AŞİROĞLU
9 BURAK ÇİL
10 ZÜLAL SOYLU
11 DERYA ÖZÇAYIR DURSUN
12 AYŞE ŞEVİKOĞLU
13 HATİCE ÇELİK
14 DEMET ÜNLÜ
15 HİLAL YILMAZ
16 MEHMET BUĞRAHAN ÇELEBİOĞLU
17 SONGÜL EKİNCİ
18 EYLEM KARAKUŞ
19 SEVGİ BOZLAR
20 MEHMET ALİ AYDIN

 

BESLENME VE DİYETETİK AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 MEHMET EYCEÖZ
2 SEREN KURTGİL
3 ZEKİYE YILDIZ
4 ZEYNEP BAL SATILMIŞ
5 NİDA NUR SÖNMEZ
6 FATİH SATILMIŞ
7 FATİH KARAGÖZLÜ
8 GÖZDE KILAVUZ
9 ELİF CEREN KALAYCIK
10 NESLİŞAH ERATALAY

 

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI YEDEK KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 MUSTAFA BOZ
2 ASLIHAN KURT
3 İMRAN KANDEĞER
4 CANER YASİN TEKDEMİR
5 HULUSİ KÜLEKÇİ
6 KAMİL ÖZDEMİR
7 MUSTAFA KÜZÜK
8 CANAN ABAR
9 ESER ONUR VARDİ

 

HEMŞİRELİK AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
YEDEK KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 AYBÜKE KÜBRA SÖNMEZ
2 ŞAHİN KADIOĞLU
3 DERYA ERİK
4 ŞULE ÇEVİK
5 NİMET KIRIKTAŞ
6 AMİNE OK
7 ESRA DURAK
8 ZEHRA CİHAN
9 BERNA SABAK
10 YÜSRA GİŞİ
11 BÜŞRA ÖZDEMİR
12 BİRCAN ÇİÇEK
13 GAMZE GÜL KÖMEKÇİ
14 KARDELEN KÖROĞLU
15 BEGÜM SARMIŞ
16 ŞÜKRAN TOY
17 BİLAL SARITİKEN
18 YUSUF GÜNEŞ
19 GÖKMEN GEÇGEL
20 EZGİ ÖZDEMİR
21 SAADET KILINÇ
22 SEHER ALTUNAY
23 RÜMEYSA NUR TONGUZ

 

BESLENME VE DİYETETİK AD TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
YEDEK KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 TÜRKAN UZUNASLAN
2 SEMA HÖKTEM
3 CANAN AKIL

 

HEMŞİRELİK AD DOKTORA PROGRAMI
ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 YASEMİN SAZAK
2 GÜLİSTAN YURDAGÜL
3 İSMAİL DUSAK
4 İSMAİL AKSU
5 ALİ GÜZEL
6 ERHAN ELMAOĞLU
7 HATİCE EĞİLMEZ
8 ADNAN BATUHAN COŞKUN

 

BESLENME VE DİYETETİK AD DOKTORA PROGRAMI
ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 CEYDA ÖZASLAN
2 ÖZLEN TAMER OTMAN