Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programları Kayıt Hakkı Kazanan Adaylar

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programları Kayıt Hakkı Kazanan Adaylar

T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
DUYURU

PROGRAMLARA ASİL OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 27 OCAK 2017 TARİHİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.)
PROGRAMLARA YEDEK OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 30 OCAK 2017 TARİHİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.). ASİL LİSTEDEN ADAYLAR İLE KONTENJAN DOLMADIĞINDA, YEDEK LİSTEDEN SIRASI İLE ADAYLAR KAYIT YAPTIRMAK İÇİN ÇAĞRILACAKTIR.

KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER:

  1. Onaylı Lisans Diploma veya Çıkış Belgesi (Henüz mezun olmamış öğrencilerden başvurduğu yarıyıl sonunda mezun olabileceğini gösterir belge) veya Diploma veya geçici mezuniyet belgesi aslı, Doktora Programı için ayrıca Yüksek Lisans Diploması veya Geçici mezuniyet belgesi
  2. Onaylı Lisans/Yüksek Lisans Transkripti aslı (Belge Aslı Enstitüde Kalacaktır.)
  3. Lisansüstü Eğitim Sınavı (ALES) Sonuç Belgesi aslı
  4. YDS Sonuç Belgesi aslı (Doktora Programı için)
  5. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  6. Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)
  7. İkametgâh belgesi
  8. 4 adet fotoğraf
  9. İlgili programın öğrenim ücretinin yatırıldığını gösterir banka dekontu
  10. Bilimsel hazırlık öğrencileri ve özel öğrenciler için ders kayıt ücretini gösterir banka dekontu
  11. Özel öğrenci olarak başvuran adayların özel öğrenci başvuru dilekçesi
  12. Ders kayıt dilekçesi (Kayıt sırasında doldurulacaktır.)
  13. Başvuru dilekçesi ve Online Başvuru Formu

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI KAZANAN  ASİL LİSTESİ

S. No: ADI  SOYADI
1 İBRAHİM GÜNEŞ
2 GİZEM TAŞ
3 EMİRHAN BUĞRA BAŞER
4 ÖZGE ÖZBUDAK
5 TANSU GÜNEY

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI KAZANAN  YEDEK LİSTESİ

S. No: ADI  SOYADI
1 HASAN AKİF YİĞİTBAŞ
2 ONUR KOCAMAN
3 ÜLKÜ ÇOT
4 SEYİT AHMET KARADAĞ
5 MEHMET KARABULUT
6 BÜŞRA DURMUŞ
7 DİLARA ÇİÇEK
8 RAMAZAN SANCAR
9 GÜLŞEN TUNÇ
10 ALİ CAFRİ
11 BERHAN ÇAM
12 MEHMET ÇİÇEK
13 EYYÜP MÜSLÜM DEVECİ
14 EMİNE NURŞAH YAVUZ
15 MEHMET SERDAR SALUR
16 ABDULLAH KOYUNCU
17 NECMİ GÖKPINAR
18 MUSTAFA SEYREKOĞLU
19 TUĞÇE ATAÇ
20 SERHAT ÇEVİKBAŞ
21 GÜLSÜM ÇETİN
22 HACER KARAKURT
23 BERNA CALP
24 HARUN EKREM ERDEMİR
25 TEKİN ÖZDEMİR
26 LEYLA YENİPINAR

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI KAZANAN LİSTESİ

S. No: ADI  SOYADI
1 TUBA KAPLAN
2 MEHMET ERGUN KAYIRAN
3 ÇAĞTAY MADEN