SBE Klinik Psikoloji ve Bağımlılık Psikoloji Lisansüstü Mülakat ve Bilim Sınavı Tarihleri

SBE Klinik Psikoloji ve Bağımlılık Psikoloji Lisansüstü Mülakat ve Bilim Sınavı Tarihleri

Bağımlılık Psikolojisi Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakat Duyurusu

Bağımlılık Psikolojisi Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakatları 3 Eylül 2015 tarihinde yapılacaktır
Mülakat ve Bilim Sınavına girecek Öğrenci Adayları listesi yayınlanmayacak olup online başvuru yapıp mezuniyet şartlarını sağlayan herkes 3 Eylül 2015 de Mülakat ve Bilim sınavına katılacaktır.

Yazılı Bilim Sınavı Saati: 09:30
Yer: HKÜ- Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Binası  (Sınıf: HEAS 308 )
Mülakat Saati: 10:30
Yer: HKÜ-Psikoloji Bölümü (Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Binası)

 
Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakat Duyurusu

Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakatı 1 Eylül 2015 tarihinde  yapılacaktır.

Yazılı Bilim Sınavı Saati: 09:30
Yer: HKÜ- Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Binası  (Sınıf: HEAS 308-309-310)
Mülakat Saati: 10:30
Yer: HKÜ-Psikoloji Bölümü (Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Binası)


Klinik Psikoloji Doktora Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakat Duyurusu

Klinik Psikoloji Doktora Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakatları 3 Eylül 2015 tarihinde yapılacaktır

Yazılı Bilim Sınavı Saati: 13:00
Yer: HKÜ- Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Binası  (Sınıf: HEAS 309 )
Mülakat Saati: 14:00
Yer: HKÜ-Psikoloji Bölümü (Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Binası)

 

Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Tezli Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakat Sınavına Girmeye Hak Kazanmaya Hak Kazanan Öğrenci Adayı Listesi

AD

SOYAD

Mine

KILIÇ

Olcay Eren

BAYOĞLU

Rahime

GÜRSOY

Zeynep

AVŞAROĞLU

Fatima Kübra

AŞİROĞLU

Kübra

ASTAN

Esra

DEMİRAL

Ayşe

KANDEMİR

Hayat

YUNUSOĞLU

Mehmet Sinan

ÖZIŞIK

Burçak

ÇAĞLAR

Safa Kemal

KAPTAN

Ayşe Seher

ÖZTÜRK

Nurşen

DEMİR

Gülüstan

ÖZGÜR

Özkan

TOPSAKAL

Azize

YILMAZ GÜMÜŞ

Özgür

EKİNCİ

Muhammed Nurullah

DEMİR

Zümrüt

DOĞAN

Nida

KARAASLAN

Erbil

AYDINLIK

Ceyda

CEVHERİ

Nurullah

KARAKAYIŞ

Merve

NERNEKLİ

Rengin

UNAT

Zeynep

DEMİRBOZAN

Yunus Emre

AYDIN

Taner

CAYHAN

Hüseyin

ÖZTÜRK

Burcu

BAŞOĞLU

Emine

YILDIZ

Leyla

ALTUNDAĞ

Büşra

KAYRUL

Esra

ÖZYAZGAN

Samet

YONAT

Arzu

ÖZPOLAT

Macide

KAPLİ

Seda Dilara

NUMANOĞLU

Mehmet Eyüp

HAKSAL

Tuba

PARLAK

Ubeydullah Enes

KUŞ

Dilan

MALGAZ

Emrullah

BULUÇ

Pınar

ÇALIŞGAN

Önder

KOÇ

Esra

POLAT

Özge

ŞİBDAR

Baran

KARABULUT

İlhan

ALPAYDIN

Hazal

ÖRNEK

Yüksel Didem

ÖZYAZGAN

Sadık

SUN

Leman Ece

KARAKULLUKÇU

Hülya

ESEN

Melek

DEMİR

Ayşe Dilara

AKBABA

Cansu

GÜLER

Mehmet Ali

KARACA

Neslihan

AVCI

Suzan

ASLAN

Abdullah

YÜKSELER

Burçin

DENİZ

Uğur

KAÇMAZ

Sümeyye

KARAYİĞİT

Bedriye

İZOL

Çiğdem

BAŞIBÜYÜK

Güven

GÜZELKOKAR

Cihan

EKİNCİ

Tuğba

TÜLÜ

Sumeyra

KARAASLAN

Fırat Emre

ALP

Büşra

YAĞMUR

Mustafa

İCİK

İlknur

SAYGAZ

Nil

ÇOKPARLAMIŞ

Demet

SAĞLAM

Mehmet Salih

SARAÇ

Kübra

SEPİN

Büşra

İRİ

Ayşe Banu

ÇINAR

Ahmet

TOPLU

Hatice

YALÇIN

Betül

KIŞ

Fulya

ÖZBİLEN

Büşra

NERGİS

Ahmet

BULUT

Süreyyanur

KİTAPÇIOĞLU

Begüm

KAYA

Doğancan

DURSUN

Mehmet Sait

IŞIKAY

Aysel

SÜS

Nurhan

ORÇAN

Gülgün

GÜLGÜN

Nurcan

ERCAN

Gülşen

İLÇİN ARAZ

Umut

GÜNDOĞAN

Said

ETHEM

Sümeyye

TURGUT

Burçin

TÜRKKÖYLÜ

Barış

BARUT

Semih

KIZILYEL

Büşra

DİNÇ

Simge

BULUNMAZ

Büşra Nur

TOPCU

Sümeyra

AÇIKEL

Seda

ALTIN

Muhammed

AYŞİN

Musa

BOZKURT

Mehmet Emin

ÖREN

Kübra

AYRANCIOĞLU

Seda

ERDAL

Aylin

BULUT

İsmail

YILMAZ

Merve

NALÇACI

Esra

OBUZ

Mehmet Sercan

ERBECER

Fırat

AŞKIN

Hatice

SAVAT

Betül

PALANCI

Abdullah Fırat

ANUK

Meltem

AVKAN AYDIN

Mehmet

BURÇ

Özlem

SOYSAL

Abdurrahman

KİKİZADE

Gülşah

VAROL

Bengi

BEKAR

Ezgi

ONGUN

Salih

ARSLAN

Canan

UNÜS

Metanet

ACAR

İsmail

BAŞAK

Naciye Betül

BOZKURT

Özge

TÜRKER

Gülşah

ERKAL

Kübra

MELEKOĞLU

Defne

KILIÇ

Ayşe

ŞAKI

Selin

TUNÇ

Engin

LAP

Saadet

YILDIRIM

Veysel Eren

BULUT

 

 

Klinik Psikoloji Doktora Programı Yazılı Bilim Sınavı ve Mülakat Sınavına Girmeye Hak Kazanmaya Hak Kazanan Öğrenci Adayı Listesi

Ad

Soyad

Meliha Rehnüma

KARACA

Mehmet

TEBER

Neşe

ŞAHİN