Uzaktan Öğretim yöntemiyle verilen İngilizce Dersi Duyurusu

Uzaktan Öğretim yöntemiyle verilen İngilizce Dersi Duyurusu

 

Aşağıda isimleri ve online program kullanım bilgileri verilen öğrencilerimizin hesapları 2 Şubat 2017 tarihine kadar aktif hale getirilmiştir. Öğrencilerimiz https://tr.englishcentral.com/videos web adresinde sağ üst köşede giriş bölümünden mail adreslerini ve şifrelerini ilgili bölümlere girerek hesaplarına ulaşabilirler.

Adalet

Adı

Soyadı

Kullanıcı Adı

Şifre

ALİ AĞCABAY ali.agcabay@std.hku.edu.tr 165101049
SENA PAK senapakk@hotmail.com 165101069
UMUT BOZKAYA umut.bozkaya@std.hku.edu.tr 155101052

Hukuk

ÖMER FARUK MUCU ofaruk.mucu@std.hku.edu.tr 161301641
MUHAMMED VAHAP ÖZBUDAK mvahap.ozbudak@std.hku.edu.tr 151301477
HACI CAN ARIK hcan.arik@std.hku.edu.tr 161301567
HÜSEYİN KAAN TAŞÇIOĞLU hkaan.tascioglu@std.hku.edu.tr 161301782
MUHAMMED EREN NAS meren.nas@std.hku.edu.tr 161301845

İç Mimarlık

NURSELİN BÖRKLÜ selinborklu@gmail.com 151602020
AYŞE GÜL ÖZTOMSUK agul.oztomsuk@std.hku.edu.tr 161602014
ALPEREN ENES ŞİMŞEK kolman_2003@hotmail.com 161602103
GÜLER TAŞKIN gulertaskin95@gamil.com 49528777728 
BETÜL İPTEŞ betul.iptess@gamil.com 15572113218 
ELİF BOZKUŞ elif.bozkus@std.hku.edu.tr 141602017
MUZAFFER ÇOLAK muzaffer.colak@std.hku.edu.tr 141602089
YAKUP ÖZÇELİK birisi19962015@hotmail.com 151602025
ÖZDE  HALIGÜR ozde.haligur@std.hku.edu.tr 151602033
İSMAİL YENİTÜRK ismail.yeniturk@std.hku.edu.tr 151602052
IŞIL AYDIN isil.aydin@std.hku.edu.tr 151602060
ŞEHRİBAN BAĞIRAN sehriban.bagiran@std.hku.edu.tr 151602061
FURKAN YILMAZ furkan.yilmaz@std.hku.edu.tr 151602067
PAKİZE ÖZĞAP pakize.ozgap@std.hku.edu.tr 151602407
FATMA ÖZBAY fatma.ozbay@std.hku.edu.tr 161601643
ASIYA KISA asiya.kisa@std.hku.edu.tr 161601640
BEYZA AKIN beyza.akin@std.hku.edu.tr 161602087
ZEKERİYA ŞAKİ zekeriya.saki@std.hku.edu.tr 161602122
KEZBAN AZİK kezban.azik@std.hku.edu.tr 161602123
SİNEM SAMSUNLUOĞLU sinem.samsunluoglu@std.hku.edu.tr 161602132
AHMET ÇİFTÇİ ahmet.ciftci@std.hku.edu.tr 161602134
UĞUR KAYGUSUZ ugur.kaygusuz@std.hku.edu.tr 161602149
MEHMET KAAN ERGEZEN mkaan.ergezen@std.hku.edu.tr 161602151
İBRAHİM HALİL  ÇETİN ihalil.cetin@std.hku.edu.tr 161602155
DERYA YILDIRIM derya.yildirim@std.hku.edu.tr 161602171
SEDA  DELİOĞLU seda.delioglu@std.hku.edu.tr 161602173
FİKRİYE CANSU  ÇETİNER fcansu.cetiner@std.hku.edu.tr 161602174
ŞERİF TOPLAR serif.toplar@std.hku.edu.tr 161602180
İSHAK KOYUNCU ishak.koyuncu@std.hku.edu.tr 161602185
KÜBRA PARLAK kubra.parlakk@gmail.com 161602196
ELİF  ÇELİK elif.celik@std.hku.edu.tr 161602197
MERVE BABÜROĞLU merve.baburoglu@std.hku.edu.tr 161602205
MERVE BETÜL ÇİL mbetul.cil@std.hku.edu.tr 161602208
DİLARA  YILMAZ dilara.yilmaz@std.hku.edu.tr 161602217
AHMET DANIŞTI ahmet.danisti@std.hku.edu.tr 161602219
FATİH SİNAN ÖZTÜRK fsinan.ozturk@std.hku.edu.tr 161602225
HATİCE YÜNCÜ hatice.yuncu@std.hku.edu.tr 161602227
FERİT BÜYÜKDERELİ ferit.buyukdereli@std.hku.edu.tr 161602238
FETHİ DURAP fethi.durap@std.hku.edu.tr 161602243
GÖZDE SÜYÜR gozde.suyur@std.hku.edu.tr 161602245
MEHMET ZAHİT KILIÇ mzahit.kilic@std.hku.edu.tr 161602252
EYÜP BERAAT CAN eberat.can@std.hku.edu.tr 161602257
GONCAGÜL ŞAHİN goncagul.sahin@std.hku.edu.tr 161602258
ZEYNEP KOÇ zeynep.koc@std.hku.edu.tr 161602263
ERKAN GÜLER erkan.guler@std.hku.edu.tr 161602268
DİLEK HÖSÜKLER dilek.hosukler@std.hku.edu.tr 161602270
TUĞBA ERTÜRKMEN tugba.erturkmen@std.hku.edu.tr 161602272
MEHMET HÜSEYİN GÖKÇE mhuseyin.gokce@std.hku.edu.tr 161602285
ZEYNEP  YILDIZ zeynep.yildiz@std.hku.edu.tr 161602300
FURKAN UĞUR furkan.ugur@std.hku.edu.tr 161602164

İşletme

BATUHAN POLAT batuhan.polat@std.hku.edu.tr 141702006
MÜCAHİT KARAHAN mucahit.karahan@std.hku.edu.tr 151702007
ALİ BURAK GÖKHAN aburak.gokhan@std.hku.edu.tr 161702099
MEHMET KÜLLÜK mehmet.kulluk@std.hku.edu.tr 161702019

İktisat

MEHMET UYGUNER mehmet.uyguner@std.hku.edu.tr 161701011
MUHAMMET EMİN KARAHAN apdullah_1@hotmail.com 161701022
FERİHA TUĞÇE CİĞERLİ ferihatugce2012@hotmail.com 161701036
CEBBAR SOYUBELLİ cebbar.soyubelli@std.hku.edu.tr 151701016
MEHMET HANİFİ ERDEN hanifierden@gmail.com 161701041

Görsel İletişim

HASAN ALPEREN BAŞKAYA halperen.baskaya@std.hku.edu.tr 161603020

Anestezi

BAHAR AVCIOĞLU bahar.avcioglu@std.hku.edu.tr 165103039