Yatay Geçiş Sonuç Listeleri

Yatay Geçiş Sonuç Listeleri

Yatay geçiş hakkı kazanan öğrenciler öğrenim gördükleri üniversitelerinden ilişiklerini kesmeden aşağıda belirtilen evraklar ile kayıtları yapılacaktır.

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

  1. Transkript (not belgesi) aslı
  2. Nüfus Cüzdanı Sureti 
  3. İkametgah Belgesi
  4. 6 adet fotoğraf
  5. Öğrenim Ücreti Makbuzu
  6. Disiplin Suçu olmadığına dair belge 

KAYIT TARİHLERİ

10-11 Eylül 2013


SONUÇLAR

 Hukuk Fakültesi


YEDEKLER

HUKUK FAKÜLTESİ
HUKUK
YURT DIŞI – 3. SINIF
S.NO Adı Soyadı Gelmek İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
     YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 HIDIR  BAĞI HUKUK 3
2 MEHMET HIDIR  KELEŞ  HUKUK 3
3 NURAN  SUN  HUKUK 3
4 GÖKHAN  ÇAĞLAYAN  HUKUK 3
5 MUHAMMED  BAKAN  HUKUK 3
6 İBRAHİM  ŞAHİN  HUKUK 3
YEDEKLER
1 Mehmet GÜNBEGİ HUKUK 3
2 Ayşe OK GÜLLÜ HUKUK 3
3 İbrahim Halil ALAGÖZ HUKUK 3
HUKUK FAKÜLTESİ 
HUKUK
YURT İÇİ – 2.SINIF
S.NO Adı Soyadı Gelmek İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 DENİZ CAN  AKPEK  HUKUK 2
2 KUBİLAY   TÜTÜNCÜ  HUKUK 2
HUKUK FAKÜLTESİ
HUKUK
YURT DIŞI – 2.SINIF
S.NO Adı Soyadı Gelmek İstediği
Bölüm
Gelmek
İstediği
Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ONUR  DEĞER  HUKUK 2
2 MUHAMMED NADİ    ARSLAN  HUKUK 2
3 OKTAY  ÇOŞKUN  HUKUK 2
4 TOLGA  ALTUNTAŞ  HUKUK 2
5 GİZEM  EKŞİ  HUKUK 2
6 BÜŞRA MELİS   GÖKÇE  HUKUK 2
7 SERCAN  KAVAK  HUKUK 2
  YEDEKLER
1 MERT  ALBAYRAK  HUKUK 2
2 MUSTAFA BURAK ERTÜRKMEN HUKUK 2
3 NURAY  ÖZTÜRKMEN  HUKUK 2
4 ERCAN  KILINÇ  HUKUK  2
5 DURSUN MANOLYA  KALKANCI  HUKUK 2
6 ŞÜKRÜ ERDEM  URUN  HUKUK 2
HUKUK FAKÜLTESİ
HUKUK
FAKÜLTELER ARASI – 2.SINIF
S.NO Adı Soyadı Gelmek İstediği
Bölüm
Gelmek
İstediği
Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 BİLGEN  ÜRKMEZ  HUKUK 2
2 İDRİS   DEMİR  HUKUK 2
3 TOYGUN DERYA  TUNALI  HUKUK 2

Başa Dön


İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
YURT İÇİ – 2.SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MÜCAHİT CEVHEROĞLU Psikoloji 2
2 MURAT KAÇAN Psikoloji 2
3 MEHMET BAŞAR Psikoloji 2
4 NEZİHE KARAYİĞİT Psikoloji 2
5 YUNUS ATAR Psikoloji 2
6 GİZEM  SÜSAM Psikoloji 2
7 CANSU  ESERTAŞ Psikoloji 2
8 ŞEYMA ERDOĞAN Psikoloji 2
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
YURTDIŞI – 2.SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ABDULLAH SOLMAZ Psikoloji 2
2 MEHMET DELİBALTA Psikoloji 2
3 SEVİL KOYUNCU Psikoloji 2
4 GÜLÇİN PATLAR Psikoloji 2
5 ABUZER DOĞAN Psikoloji 2
 İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ 
FAKÜLTE İÇİ – 2.SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 EMİNE RÜMEYSA KANGAL Psikoloji  2
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
FAKÜLTELER ARASI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 BÜŞRA ÖZBERK Psikoloji  2
 İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
YURT İÇİ  –  2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 İLKNUR MERYEM  KANDİLLİ SBU 2
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 
FAKÜLTE İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MEHMET FATİH AVCI SBU 2
 İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ
YURT İÇİ  – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 AHMET SEZER ATAŞ SBU 3
 İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI  BÖLÜMÜ
YURTDIŞI – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ERGÜN BOYLUĞ SBU 3
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İKTİSAT
YURT İÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 BURHAN  DEMİRKAYA iktisat 3
2 MUSTAFA RAİF ŞARKBAY iktisat 3
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İŞLETME
YURT İÇİ  – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 İRFAN ÖZKÜLEKÇİ İşletme 2
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İŞLETME BÖLÜMÜ
YURTDIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 NEFİDE AKIN İşletme  2
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İŞLETME
YURT İÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MUHAMMED SAİD DEMİR İŞLETME 3
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ERCAN KILIÇ UTL 2
2 İRFAN KAPLAN UTL 2
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ 
YURTDIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 YILMAZ ÖZKAN UTL 2
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ
FAKÜLTE İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 TOYGUN DERYA TUNALI UTL 2

Başa Dön


MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İNŞAAT
YURTİÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ABDÜSSELAM ÇELİK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İNŞAAT
YURT DIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 EKREM İZMİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2
2 SEZGİN ALDUDAK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İNŞAAT
YURTİÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MERT DUYMAZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3
2 MEHMET ATAKAN BAYKUŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BİLGİSAYAR
YURTİÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ALPAY SERİNDAĞ Bilgisayar Mühendisliği 2
2 SERHAT SABRİ CEYLAN Bilgisayar Mühendisliği 2
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BİLGİSAYAR
YURTDIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ÖMER İZOL Bilgisayar Mühendisliği 2
2 AHMET KADİR BULAN Bilgisayar Mühendisliği 2
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BİLGİSAYAR
FAKÜLTE İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 NİLGÜN POLAT Bilgisayar Mühendisliği 2
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YURT İÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
1 ÖMER FARUK UÇAR Bilgisayar Mühendisliği 3
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK
YURT DIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
1 İBRAHİM BOZGEYİK Elektrik – Elektronik Mühendisliği 2
2 VEDAT İLHAN Elektrik – Elektronik Mühendisliği 2
3 AHMET MUSTAFA BEYAZ Elektrik – Elektronik Mühendisliği 2
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK
FAKÜLTE İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MEHMET CAN BEYDİLİ Elektrik – Elektronik Mühendisliği 2
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK
YURTİÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MUHAMMED ATMACA Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3
2 ERDEM ÜLĞER Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3

Başa Dön


GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ
YURT DIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 TALİP MOROĞLU İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
2 SAFA AK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
3 ERAY ERTURHAN İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
4 MAHMUT GÖKHAN ÖZ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
5 GÖKTÜRK BUĞRA ALPAY İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
6 KÜBRA UÇAR İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
GÜZEL SANAATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI BÖLÜMÜ
YURT İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MUHAMMET CİHAT KALYONCU İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
2 NURSENA  BİNDAL İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
3 GÜLAY KARAKUŞ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI 2
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURTİÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MEHMET FATİH GÜLHAN MİMARLIK 2
2 MEHMET TEMEL MİMARLIK 2
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURTDIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 SÜLEYMAN ALİ ERGAN MİMARLIK 2
2 ERCAN  BİLGE MİMARLIK 2
4 RAMAZAN  MURAT MİMARLIK 2
3 ÖMER FARUK  ÖZTOPRAK MİMARLIK 2
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ 
MİMARLIK BÖLÜMÜ
FAKÜLTELER ARASI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek
İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 NİÜLFER ÖNER MİMARLIK 2
2 MUSTAFA GEZER MİMARLIK 2
3 HATİCE KÜBRA  UĞUR MİMARLIK 2
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ 
MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek
İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 HÜSEYİN BURAK TÜVAN MİMARLIK 3
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ 
MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURT DIŞI – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 HIDIR BABAT MİMARLIK 3
2 NESLİHAN UĞURLU MİMARLIK 3
3 VOLKAN ÖZÇİFT MİMARLIK 3
4 LEVENT GÖRÜŞ MİMARLIK 3
  YEDEKLER
1 MEHMET  ÇULCU MİMARLIK 3

Başa Dön


EĞİTİM FAKÜLTESİ
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
YURT DIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 GÜLNUR İNANÇ REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
2 SEMA DÜNDAR REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
3 DİLARA SULTAN DOĞAN REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
4 ONUR GAMGA REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
5 SEMA KAYA REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
6 TUĞBA  SARIKAYA REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
7 DERYA HİDAYET REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
8 TUÇE SARIKAYA REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
  YEDEKLER
1 EMRE ALMACI REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
2 BÜŞRA ÖZCAN REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
3 FATİH SALİH MEHMET KOCABIYIK REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
4 KEMAL AYBAK REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
EĞİTİM FAKÜLTESİ
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
YURT İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Gelmek İstediği Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 AYŞE  EREN REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
2 BETÜL FIRAT REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 1
3 HAMDİYE  TAMER REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 2
4 İSMAİL BEYAZ REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 1
5 MUHAMMED ARIKAN REHBERLİK VE PSİLOLOJİK DANIŞMANLIK 1

Başa Dön


SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ÇAĞLA BÜŞRA BEKİRMUSTAFAOĞLU Beslenme ve Diyetetik  2
2 KÜBRA BULUT Beslenme ve Diyetetik  2
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ
YURT DIŞI – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 DUYGU YILMAZ Beslenme ve Diyetetik  2
2 HİLAL KARACA Beslenme ve Diyetetik  2
3 ECE OYA ŞENOL Beslenme ve Diyetetik  2
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ
YÜKSEKOKUL İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 NURSELİ KİRİŞ Beslenme ve Diyetetik  2
2 SEDA YILMAZ Beslenme ve Diyetetik  2
3 OSMAN KORUYAN Beslenme ve Diyetetik  2
4 HATİCE KÜBRA  UĞUR Beslenme ve Diyetetik 2
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ
YURT DIŞI – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 IRMAK HAZAL ZENGÜL Beslenme ve Diyetetik  3
2 HÜSAMEDDİN YILMAZ Beslenme ve Diyetetik  3
3 RAMAZAN FENER Beslenme ve Diyetetik  3
4 MEHMET KURTULMUŞ Beslenme ve Diyetetik  3
5 DÖNAY AKSOY Beslenme ve Diyetetik  3
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
YURT DIŞI – 2.SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 HARBİYE GÖRKEM OKUYUCU FTR 2
2 MUHAMMED ÜSAME TAŞ FTR 2
3 ŞERİFE DİDEM KAPLAN FTR 2
4 ENVER OYMAK FTR 2
5 GİZEM TAŞ FTR 2
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
YURT İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MEHMET KARABULUT FTR 2
2 ROJDAN GÜR FTR 2
3 SUDE ŞİMŞEK FTR 2
4 ALİ KAYALI FTR 2
5 AHMET DOĞAN FTR 2
6 ENES ALDEMİR FTR 2
7 MUSTAFA BOZYİĞİT FTR 2
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
YÜKSEKOKUL İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 GİZEM ALTIOK FTR 2
2 BÜŞRA ÖZGER FTR 2
3 BARAN YALÇINEGE FTR 2
4 MUSTAFA GEZER FTR 2
5 DİLAN BAĞANA FTR 2
6 EZGİ IŞILSU DÖNMEZ FTR 2
  YEDEKLER
1 SEDA YILMAZ FTR 2
2 DUYGU DÖNER FTR 2
3 OSMAN KORUYAN FTR 2
4 HATİCE KÜBRA UĞUR FTR 2
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
YÜKSEKOKUL İÇİ – 2. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 TEVHİDE İREM BEDİR FTR 2
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
YURT İÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 İDRİS DENİZ FTR 3
2 MEHMET ÇALIŞKAN FTR 3
3 GONCA ARSLANKARADEDE FTR 3
4 ELİF CANTÜRK FTR 3
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
YURT DIŞI – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 EYYÜP SERTKAYA FTR 3
2 ÖMER FARUK BAYIR FTR 3
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
YÜKSEKOKUL İÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 SALİHA ÇELİK FTR 3
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
HEMŞİRELİK
YURT DIŞI – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ESRA TİMOÇİN HEMŞİRELİK 3
2 TAHİR YILMAZ HEMŞİRELİK 3
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
HEMŞİRELİK
YURT İÇİ – 3. SINIF
Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 ARİF YUNUSEMRE ALTUNBAŞ HEMŞİRELİK 3

SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
HEMŞİRELİK
YURT İÇİ – 2. SINIF

Sıra No Adı  Soyadı Gelmek
İstediği
Bölüm
Başvurduğu Sınıf
  YATAY GEÇİŞ HAKKI KAZANANLAR
1 MEHMET AKKAY HEMŞİRELİK 2
2 CANSU ÖLMEZ HEMŞİRELİK 2

Başa Dön

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.