YDYO Muafiyet Sınavı Listeleri

YDYO Muafiyet Sınavı Listeleri

Muafiyet Sınavı Listeleri

2014 – 2015 Akademik Yılında OSYM tarafından üniversitemize yerleştirilen; YGS, DGS ve yabancı öğrenci kontenjanı ile programlara kayıt yaptıran öğrencilerimizin Hazırlık Okulu Muafiyet Sınavı listeleri aşağıda paylaşılmıştır.

2013 ve öncesinde kayıt yaptıran ve programlara sorumlu geçen öğrencilerimiz 22.09.2014 tarihinde saat 2.30’da Yabancı Diller Yüksekokulu binasında sınava gireceklerdir.

TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER : İİSBF – 3. KAT BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 9.15
1 BUĞRA SAĞLAM
2 MUHARREM AHMET ACIOĞLU
3 MEHMET ALİ UĞUR AKAR
4 DOĞANCAN EMRE AKBAŞ
5 MEHMET CUDİ AKGÜL
6 MERT KEREM ALTAY
7 MUSTAFA CENGİZ ALTUN
8 YUNUS ARAZ
9 SÜMEYYE ARSLANTAŞ
10 AHMET AYDIN
11 MESUT AYDIN
12 İBRAHİM HALİL AYHAN
13 ŞENAY BAŞINALI
14 AYŞE SEDA BEKÇİOĞLU
15 MEHMET BEKE
16 AZİZE BİLBEN
17 DENİZ BULDUK
18 DOĞAN BÜYÜKBEŞE
19 NURSEDA ÇAĞATAY
20 EBRU NAZ ÇELİK
21 SIDIKA NUR ÇELİK
22 MUHAMMET MUSTAFA ÇELİKÇİ
23 TUNAHAN ÇETİN
24 FETHULLAH ÇİFTÇİ
25 AHMET ÇOPUR
26 BERKAY DARICI
27 CANER DENİZ
28 KAYA ELDEK
29 KADİR ERDAL
30 BAHAR FAKIOĞLU
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:MF BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 9.15
31 ÇİĞDEM FİDAN
32 MEHMET GAFİL
33 NAZENDE GEZER
34 BÜLENT GÜZEL
35 UĞUR                                     HORUZ                                   
36 MERVE IRMAK
37 EMİR IŞIK
38 İBRAHİM HALİL IŞIK
39 TUĞÇE                                    KABADAYI                                
40 EDA KABAKÇI
41 ZEYNEP NUR KALLİ
42 DENİZ KARAYILAN
43 ILGIM KELLECİ
44 İSMAİL KIRIMOĞLU
45 HÜSEYİN KOLDAŞ
46 FERHAT NATIR
47 GÜL ZELİHA ÖZDEMİR
48 KADİR SİNAN ÖZDEMİR
49 AÇELYA ÖZDİREK
50 HATİCE EZGİ REYHANLIOĞLU
51 ZELAL SARUHAN
52 AYHAN SERİM
53 AYŞE SÖNMEZ
54 ELİF ŞIK
55 MAHMUT ŞİŞ
56 SEMA HELİN TAHİNCİOĞLU
57 SİMAY TAN
58 EYYÜP SABRİ TEPE
59 EYUP TUĞRUL
60 FATMA NUR TÜFEKÇİ
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:İİSBF – 3. KAT BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 10.30
61 AHMET ULUĞ
62 ARDA ÜNSAL
63 EMEL İZEL VARAN
64 OSMAN FATİH YALÇIN
65 GAMZE                                    YILDIZTEKİN                             
66 BÜŞRA GÜL ZİLE
67 SULTAN MERVE ATEŞGİL
68 NAGİHAN DEMİREL
69 ENİSE YASEMİN DEVAMLI
70 MERYEM DİREK
71 ORHAN DOĞAN
72 ZERRİN NİZAMOĞLU
73 VOLKAN ORAK
74 ESİN KÜBRA POLAT
75 MURAT MEDET TERECİ
76 MUHAMMED YASİN YAMAN
77 TUĞBA ARIK
78 İSMAİL ARIKAN
79 SÜMEYYE ARIKAN
80 YAKUP BAHRİ
81 YUNUS DEMİRBAŞ
82 MUHAMMED MELİK İLHAN
83 ZEYNEP KADOOĞLU
84 MAHMUT KARAYAĞMURLU
85 İSMETHAN KAYADALEREN
86 BATUHAN KAYIŞKIRAN
87 AZİZE ORAK
88 SEDAT ÖZSOY
89 BATUHAN POLAT
90 TOPRAK ŞAHİN
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:MF BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 10.30
91 ENVER ÜNLÜARICI
92 MUSTAFA YAPAN
93 HALİL İBRAHİM YILMAZ
94 İSMAİL YÜKSEL
95 FİRDEVS ACAR
96 ABDULKADİR ADANUR
97 AYŞE BÜŞRA AKKAYA
98 AYŞE AKYOL
99 İSMAİL ORKUN ANIL
100 MERVE AYDIN
101 ALİ BARÇİN
102 FERİDE BEYAZ
103 İBRAHİM HALİL CEYLAN
104 ÖMER FARUK ERYILMAZ
105 RABİA MERVE KATARCI
106 MANOLYA KAYA
107 FURKAN ÜMİT KILIÇ
108 BATUHAN KISACIK
109 ABDULBAKİ KİRAZ
110 MERVE KOLCU
111 SEDA KORKUT
112 HELİN DİCLEM OTO
113 MUHAMMED ÖZER
114 GÖKÇEN ÖZTÜRK
115 DİDEM TABUR
116 GİZEM TABUR
117 EZGİ TEKİN
118 YILDIZ TÜRK
119 MEHMET UÇKUN
120 ÇAĞLA UZ
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:İİSBF – 3. KAT BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 11.45
121 MUSTAFA EMRE YAŞILAK
122 İBRAHİM HALİL YILAN
123 UMUT CAN YILDIRIMER
124 AHMET ARTAN
125 MUSTAFA BİLGİ
126 MUZAFFER ÇOLAK
127 MERT EFENDİOĞLU
128 MERT KABAY
129 İSMAİL                                   KAÇMAZER                                
130 MUHAMMET EMİN                            KAÇMAZER                                
131 ÖMER KAR
132 NERMİN KESKİN
133 SERENAY KOÇASLAN
134 ONUR KORKMAZER
135 FİRDEVS MERVE TANRIÖVER
136 ELİF GÖKÇE TECDELİOĞLU
137 HATİCE TÜRKYILMAZ
138 SABİT YİĞİT
139 MEHMET HARUN AÇIKKOL
140 YUNUS AKDAĞ
141 KÜBRA AYÇİN ATAKAN
142 SEFA AYDEMİR
143 YUNUS CANKER
144 ŞEMSİHAN CİNDİOĞLU
145 NURETTİN ÇOBAN
146 EZGİ HATİCE GİRAY
147 ASLI                                     GÜRSOY                                  
148 BEYAZID BESTAMİ KÖLEMEN
149 BEYZA KÜPKIRAN
150 BERKAY ÖZAY
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:MF BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 11.45
151 ECE ŞAHİN
152 SEMİH BAHADIR ŞERBETÇİ
153 SEMA YAKICI
154 ALİ ÇADIR
155 RUNAHİ ALTINTAŞ
156 ENES BALOĞLU
157 SÜMEYYE BASTAN
158 MERİH BOZKAYA
159 MEHMET ALİ CİHAN
160 MELİKE EBRU ÇALIŞKAN
161 GÜLCAN ÇEÇEN
162 OĞUZHAN ÇEPİK
163 ÖMER FARUK ERTÜRK
164 MERT GÜLOĞLU
165 MUHAMMED MİRZA GÜNEY
166 YUSUF HAMDEMİRCİ
167 ÖMER İŞÇİOĞLU
168 BURAK KARAPINAR
169 MEHMET KILINÇ
170 UMUTCAN KURTULAN
171 BERKAY MEYDANCI
172 MEHMET FIRAT ORAL
173 MEHMET ÖZÜBERK
174 MUHAMMET ABDULLAH YILMAZ
175 MAHSUM AN
176 BARIŞ FİDAN
177 MEHMET İVGİN
178 BURAK ŞAKİ
179 YUSUF CAN AĞMELEK
180 AHMET FARUK AKYILDIZ
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:İİSBF – 3. KAT BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 13.00
181 MEHMET ANAR
182 BERKAY ATALAMIŞ
183 ÖMER ATILAN
184 TUĞÇE BİÇER
185 SİMAY BOZGEYİK
186 MUHAMMED                                 CANDERE                                 
187 BERİVAN CAZ
188 ABDULKADİR ÇÜRÜKOĞLU
189 ÖMER DEMİR
190 ÖMER                                     DOĞAN                                   
191 MUHAMMED ENES DURNA
192 HÜSEYİN EREN
193 TAHA ABDULLAH ERENOĞLU
194 SEDAT EROL
195 ERTUĞRUL GÜÇYETMEZ
196 MEHMET FURKAN KALKAN
197 ZEYNEP BEYZANUR KAPLAN
198 RIDVAN KARA
199 ERCAN                                    KARADUMAN                               
200 KONURALP KILIÇ
201 HASAN KIZILKAYA
202 MUSTAFA KURT
203 ÖMER METO
204 MELİH OSANMAZ
205 OĞUZHAN ÖZKARA
206 MEHMET HAMZA ÖZKÖSE
207 İSMAİL ÖZOĞUL
208 İSMAİL PARLAK
209 OSMAN KADİRHAN PİRAHMETOĞLU
210 UYGUR KAĞAN SARAÇ
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:MF BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 13.00
211 MESUT                                    SEBZECİ                                 
212 MUSTAFA MİRAÇ SÖNMEZ
213 MUHAMMED CAN TOKGÖZ
214 RESUL TOPRAK
215 SENA TORAMAN
216 MUHAMMED ÜNER
217 İLHAN VARLIK
218 EYÜP YAĞLI
219 HASAN MURAT HAN YAŞAMALI
220 MUHAMMET TAHA YAZICI
221 MEHMET                                   YERLEŞMİŞ                               
222 AHMET YILMAZ
223 ALİ YILMAZ
224 HİDAYET YASİN YILMAZ
225 MEHMET FATİH YILMAZ
226 SÜMEYRA EMRE
227 BURAK ALPDOĞAN
228 MEHMET ALPEREN SEPİN
229 ÇİĞDEM TOPLAR
230 FATMA NUR SÖNMEZ
231 Emine YÜKSEL
232 İBRAHİM GAYRETLİ
233 BETÜL ŞAHİN
234 AHMET ÇOLAK
235 SERHAN ORAK
236 Esma Berfin Gergerli
237 MUHAMMED ALİ KURTBEY
238 CANAN BİLGEHAN
239 MUHAMMED NURULLAH KAVAK
240 CEMRE TÜRKÜN
241 MERVE KÖROĞLU
242 ABUZER ARHAN
243 MUSTAFA FATİH KAYA
244 MEHMET BOĞAÇ OKUR
245 MEHMET AYDIN TÖRER
246 AHMET NURETTİN ÇEKİCİ
247 MEHMET BOĞAÇ OKUR
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:İİSBF – 3. KAT BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 14.15
248 MEHDİ ER
249 ERDEM EREN YEŞİL
250 CAN MERT ERKEK
251 MUSTAFA DENİZ AYATAY
252 ERTUGRUL ŞAHİN DURGUN
253 İlham Altunkaya
254 YUSUF YAŞAR
255 CEM BUĞRA ÇAL
256 AHMED DENİZ
257 MEHMET ÇALIKUŞU
258 TOLGA DUYMAZ
259 SANER KİMYA
260 SEMİH DELBESOĞLUGİL
261 MEHMET FATİH KARABIKCI
262 ERTUĞRUL DURGUN
263 MEHMET KAPLAMA
264 BUSE BİLEN
265 BEKİR OKAN ALICI
266 AHMET SABRİ BOSTAN
267 BURAK GÖV
268 MAZLUM KIZAR
269 MUHAMMED DUMAN
270 ALİ EMRE ÖZASLAN
271 AHMET MERTKAN YILDIRIM
272 VEYSEL BALIK
273 ABDULKERİM GENÇAY
274 DOĞAN CAN ÇELİK
275 MEHMET ZAHİR ALPER
276 SALİH AKSOY
277 ALAADDİN AĞGÜRBÜZ
278 EMİN ŞAHİN BİLECAN
279 YUSUF TEKBAŞ
280 ÖMER ÇORBACI
281 EKREM İZOL
282 HAFİZE NİSA DONDURMACI
283 RECEP YALÇIN
284 ERCAN TANRIKOLU
285 MEHMET TÖREN
286 KENAN ALTINTAS
287 FURKAN TAŞÇI
288 ABDULLAH ÜNSAL
TARİH: 18.09.2014 – PERŞEMBE
YER:MF BİLGİSAYAR LABORATUVARI
SAAT: 14.15
289 Emre KARAKUŞ
290 Sinem DELİ
291 Akay Mehmet BUL
292 Fulya UZUN SARI
293 Serkan ÇETİNER
294 İlyas DEMİRCİ
295 Şule BÖKE
296 Zeynep ÖZDEMİR
297 Bilal KURBAN
298 Gürsoy ÜNLÜ
299 Pelin TANRIKULU
300 Abdüllatif KAVUT
301 Sadık İNCE
302 Fırat YILDIZ
303 Abdurrahman KERTEL
304 Ersen TÜRKMEN
305 Ahmet TÜMTÜM
306 Yunus TÜRK
307 Ömerhan ÇAKIR
308 Yalcın Fatih ÖZDEN
309 Elif KÖSE
310 İlyas AKSU
311 Osman TOPCU
312 Mustafa Tuğrul TIRPAN
313 Begüm OĞUZ
314 Merve YILDIZELİ
315 Mehmet Cihan BEHİŞ
316 Mediha CİHAN
317 Sıdıka KAYA
318 Mehmet ACERGÜN
319 Recep ERASLAN
320 Mahmut CİVAN
321 Sedat YILDIRIM
322 Cem SAĞ
323 Kerem KARAKULAK
324 Teyyar AYDIN
325 Ali Fırat TOPALFAKIOĞLU
326 Hakan AKGÜL
327 Ahmet KARAKOÇ
328 Halil Kürşad BOZDOĞANOĞULLARI
329 Turgut ASLAN
330 Yasin GÜZEL
331 Mehmet YÜCEL
332 Ayşegül ŞİRİN
333 Tugay TİRYAKİ
334 Evrim Nesibe PINAR
335 Demet KÖŞ
336 Nursel SEVGİN
337 Enes Cihan ÖZMAYA
338 Ergün ÇALIŞKAN
339 Pelin DEMİREL
340 Sibel SAVCILI
341 Erdal DEMİR
342 Yusuf ALDEMİR
343 Esin ERGİN
344 Ferit KAÇAN
345 Vahide ERSARAN
346 Damla TUNCER
347 Coşkun FİŞEK
348 Emine ÇAM
349 M. Fathallah Alaabo
350 Rawda Cuma
351 Mohammed Bilal Ameen
352 Mohammad Hammami
353 Mohammad Hamoud
354 Wafa Aldabagh
355 Amal Alnajjar
356 Ahmed İlevi
357 Younes Alhussein
358 Anas Albakour
359 Mustafa Ahmed Yahya
360 Mahmoud Abdul Malek
361 Ahmad Nawzat Akram
362 Ali Kanatri
363 Taha Abdulmalek
364 Marwa Imad Nasrat
365 Hasan Barkl
366 Bashar Barkal
367 Sedra Zaghal

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.