Yeni Kayıt Yapan Bölüm Öğrencilerinin İngilizce Dersleri Muafiyet Sınavı

Yeni Kayıt Yapan Bölüm Öğrencilerinin İngilizce Dersleri Muafiyet Sınavı

 

 

Yeni kayıt yaptıran 1. sınıf bölüm öğrencilerinin İngilizce dersi Muafiyet Sınavı listesi aşağıda sunulmuştur. Sınav 30 Eylül 2016 Cuma günü saat 10.00'da Yabancı Diller Yüksekokulu binasında yapılacaktır.

1.SINIF ÖĞRENCİLERİ İNGİLİZCE DERSİ MUAFİYET SINAVI LİSTESİ

SN ADI-SOYADI BÖLÜMÜ
1 Edanur ÜNER FTR
2 Feride KAVŞUT Hukuk
3 Zeynep KORKMAZ Sınıf Öğretmenliği
4 Ayda UĞUR Mimarlık
5 Eda ÇOBAN Sınıf Öğretmenliği
6 İlgem KIRA PDR
7 Derya BOZGEYİK FTR
8 Oğuzhan AKKUŞ FTR
9 Oktay YALÇIN Siyaset
10 Furkan YILDIZ İnşaat Mühendisliği
11 Bünyamin YILMAZ İnşaat Mühendisliği
12 Erdem KARSLIGİL Mimarlık
13 Enes ASLANOĞLU Psikoloji
14 Mert LÖK Hukuk
15 Büşra BALCIOĞLU Sınıf Öğretmenliği
16 Dilber BALCI Özel Eğitim
17 İsa İŞİK PDR
18 Mustafa ÇOLAKOĞLU PDR
19 Nimet Çağla DALLI FTR
20 Fatma Seda ÖZTÜRK Beslenme ve Diyetetik
21 Çiçek BULUT Beslenme ve Diyetetik
22 Gülnihal ANDI Beslenme ve Diyetetik
23 Ebrar KAYTANCI Beslenme ve Diyetetik
24 Dilek TOZ Beslenme ve Diyetetik
25 Tuba BÜLBÜL Hemşirelik
26 Beyza KARAER Mimarlık
27 Aslı DELİKURT Mimarlık
28 Şule Gül UÇAR FTR
29 Ayşe Kübra TÜYSÜZ Psikoloji
30 Sinem GÜL FTR
31 Selin GÜL FTR
32 Recep ULUÇAY FTR
33 Esranur NARİN FTR
34 Ömercan ERALP FTR
35 Sinan YETİŞKİN FTR
36 Mehmet Akif EKİCİ FTR
37 Buse KÜSVECİ FTR
38 Sultan TAŞ FTR
39 Ece ERGÜLEÇ Mimarlık
40 Sevda YETMEN FTR
41 Gizem ÇİMEN FTR
42 Şule ÖZTÜRK FTR
43 Emine GÖKŞEN Hemşirelik
44 Meryem ULUDAĞ Beslenme ve Diyetetik
45 Berfin Reda ATLI Beslenme ve Diyetetik
46 Yavuz Can AY Mimarlık
47 Furkan Alper OKTAY Mimarlık
48 Pakize BEŞALTI Beslenme ve Diyetetik
49 Metin ASLAN Mimarlık
50 Saniye Betül KAPLAN FTR
51 Furkan KAYNAK Mimarlık
52 Nida AÇIKKOL Mimarlık
53 Merve KUYUCU Mimarlık
54 Sena ÇELENK Mimarlık
55 Ali KAYIŞOĞLU FTR
56 İbrahim TAŞ FTR

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.