Anne Üniversitesi

Anne Üniversitesi

Türü Egitim
Konu Anne Üniversitesi
Konusmaci(lar)
Düzenleyen Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Büyüksehir Belediyesi
Organizasyon Rektörlük
Tarih(ler) 1.02.2014 08:30 / 22.02.2014
Yer Hasan Kalyoncu Üniversitesi
Dil Türkçe
Anahtar Kelimeler
Açiklama

Anne Üniversitesi Nedir?

En önemli sermayemiz olan çocuklarimizin egitiminde anne en önemli faktördür. Bu sebeple annelerimizin egitimine yapacagimiz yatirim aslinda gelecegimize yaptigimiz bir yatirimdir. ”Beseri sermayenin gelistirilmesinde annenin katkisi nasil artirilabilir” düsüncesinden hareketle ”Anne Üniversitesi” fikrimiz hayat bulmustur.

 

Kimler Katilabilir?

Üniversite egitimi alma sansi olmamis okur-yazar olan anne ve anne adaylari ve daha önce bir üniversite egitimi almis fakat bilgilerini güncellemek isteyen tüm anne/anne adaylari katilabilir.

Etkinliğe katıl

2014-2-1 08:30 2014-2-21 Europe/Istanbul Anne Üniversitesi Türü Egitim Konu Anne Üniversitesi Konusmaci(lar) Düzenleyen Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Büyüksehir Belediyesi Organizasyon Rektörlük Tarih(ler) 1.02.2014 08:30 / 22.02.2014 Yer Hasan Kalyoncu Üniversitesi Dil Türkçe Anahtar Kelimeler Açiklama Anne Üniversitesi Nedir? En önemli sermayemiz olan çocuklarimizin egitiminde anne en önemli faktördür. Bu sebeple annelerimizin egitimine yapacagimiz yatirim aslinda gelecegimize yaptigimiz bir yatirimdir. ”Beseri sermayenin […] Hasan Kalyoncu Üniversitesi
Takvime Ekle
Daha önce başvuru yapılmış.
×
Teşekkür ederim! Etkinliğe katıldın.
×