Pedagojik Formasyon 2. Dönem Öğretmenlik Uygulaması Stajı

Pedagojik Formasyon 2. Dönem Öğretmenlik Uygulaması Stajı

 

 

Pedagojik Formasyon 2. dönem Öğretmenlik Uygulaması Stajı kapsamında öğrencilerin Gaziantep il içi ve il dışı staj yerleri aşağıdaki gibidir. Ayrıca uygulamada kullanılacak olan staj dosyası belirtildiği şekildedir. Tuğba Aslan, Havva Özcan, Ömer Arslan, Fahrettin Uyguner ve Doğan Uçrak teori derslerinde başarısız olduklarından dolayı staj uygulamasına katılamayacaklardır.

Formasyon Staj Dosyasını indirmek için tıklayınız

 

  ADI SOYADI BÖLÜM GAZİANTEP STAJ OKULU
1 Bihter ÇİKDEM Biyoloji  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
2 Gizem ÇÖÇELLİ Biyoloji  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
3 Hande MUŞLU Biyoloji  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
4 Adem ÇORAKLI Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
5 Alev TÜTER Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
6 Alpaslan ÖZDEN Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
7 Ayşe UZUN Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
8 Ayşegül KÖMÜR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
9 Behiye AKARSU Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
10 Cansu BAĞCI Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
11 Demet LEBE Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
12 Dila SÖZÜDOĞRUOL Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
13 Ebru MERT Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
14 Elif SARHER Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
15 Emine TOPRAK Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
16 Fadime EVLİYA Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
17 Fatma Sevinç ALTUNKAYNAK Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
18 Gonca YILDIRIM Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
19 Gülay ŞİMŞEK Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
20 Hasan ÖZDEMİR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
21 Hatice TUTAR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
22 Ilgın FİLİK Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
23 Kevser ŞİMŞEK Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
24 Medine AÇIK Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
25 Murat DEMİR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
26 Müzeyyen TULUM Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
27 Nihal YİLDİRİM CAN Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
28 Nihal ARSLAN Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
29 Osman gazi YILMAZ Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
30 Özlem KALE Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
31 Rabia KANKILIÇ Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
32 Rahime KIRAÇ Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
33 Saliha SALBAŞ KENDİRCİ Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
34 Selcan DAŞDEMİR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
35 Sultan BOZKURT Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
36 Şefika ÜNLÜ Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
37 Şengül AKPINAR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
38 Şükran YUMUŞAK Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
39 Uğur ZİREKOĞLU Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
40 Yağmur Asena KARATAŞ Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
41 Yusuf TABUR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
42 ESRA ÇAVDAR Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
43 FADİMANA ÜNAL Hemşirelik / Ebelik TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
44 Bülent ÇALIŞKAN İşletme / İktisat  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
45 Cemal DURAN İşletme / İktisat  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
46 Doğan CAVULDAK İşletme / İktisat  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
47 Fatma ULUÇEŞME İşletme / İktisat  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
48 Huriye ERTÜRK İşletme / İktisat  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
49 Murat ALGÜL İşletme / İktisat  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
50 Semiha Nur KARAPAŞA İşletme / İktisat  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
51 Fatih ÇETİN Matematik  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
52 Gözde İYİKÖŞKER Matematik  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
53 Nilüfer YILDIZ Matematik  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
54 Mehmet ÖNDER Matematik  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
55 Beyza KAPUDERE Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
56 Cansu ŞAHİN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
57 Dilara KALYENCİ Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
58 Emine İÇAÇAN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
59 Emine GÖK Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
60 Gamze Nur TORAMAN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
61 Gülseren DEMİRKIRAN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
62 Kübra Burcu SÜRGEÇ Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
63 Merve ÖZEN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
64 Muhammed ADIYAMAN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
65 Ömre YANAR Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
66 Tuğçe Tuba TOY Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
67 Yasemin TOZ Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
68 Yunus Emre YILMAZ Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
69 Zeynep HOCAHAN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
70 Fatma ÇİN Psikoloji / Felsefe / Sosyoloji TÜRK TELEKOM MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
71 Ali EŞKİ Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
72 Aydın HAYIRSÖZ Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
73 Erva OKYAY Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
74 Halil İbrahim GÜMÜŞ Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
75 Hatice COZA OFLAZ Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
76 İlknur KURT Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
77 Mehmet DEMİRKIRAN Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
78 Nazire Tuğba YAĞAN Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
79 Neriman ÇİÇEK Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
80 Özlem OLGUNUS Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
81 Rukiye KILIÇ Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI
82 Nadire Deniz TAŞĞIN Türk Dili ve Edebiyatı  ÜLGAN KONUKOĞLU MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI

 

Gaziantep Dışı Staj Listesi

  ADI- SOYADI ŞEHİR
1 NADİYE KESİMCİ ANKARA
2 ŞEYMA PALTA KAHRAMANMARAS
3 DİLEK BERİL YAVUZ ANKARA
4 TAHSİN YILMAZ OSMANİYE
5 GÖKHAN GÜNEŞ ADANA
6 FERİDE KÜÇÜKASLAN KİLİS
7 CEREN ÖĞÜT  BİNGÖL
8 MERVE AFŞİN ADIYAMAN
9 KISMET BÖKE ŞANLIURFA
10 İLYA GÜNDÜZ KAHRAMAN MARAŞ
11 LEYLA ARACI HATAY
12 FATMANUR TEKELİ MERSİN
13 SÜNDÜZ KARATÜZÜN OSMANİYE
14 LEYLA EHLİZ OSMANİYE
15 ESRA KÜÇÜKSOY OSMANİYE
16 NAZAN AKTAŞ OSMANİYE
17 GİZEM ZORLU MERSİN
18 HATİCE KARA KAHRAMAN MARAŞ
19 İPEK TOPALI DEVRİM HATAY
20 SONGÜL ERDOĞAN  
21 ARİFE TURUNÇ ADANA
22 OĞUZHAN DEVECİ MERSİN
23 ADEM AKÇEBE MALATYA
24 TUBA BİRİN KAHRAMANMARAŞ
25 AHSEN HÜMEYRA AK KAYSERİ
26 RAMAZAN ÜLKER MERSİN
27 İBRAHİM KESKİN MERSİN
28 YAVUZ SESSİZ İSTANBUL
29 SALİH AŞUT ADANA
30 ARZU SALKIM MALATYA
31 GÜLBAHAR ASLAN MALATYA
32 NURCAN ŞEHNAZ EREN KAHRAMANAMARAŞ
33 GÜLSÜM YAŞAR MERSİN
34 ALPER YİĞİT HATAY
35 ESRA YÜCE ADANA
36 FATMA ÇİN RED
(FARKLI ALANDAKİ DANIŞMAN ÖĞRETMEN)
37 EBRU YAŞAR KÖK ŞANLIURFA
38 NEZİHE YANIKKOLLU HATAY
39 EMİNE ÇAPIK HATAY
40 SARİYE ÇOT KAHRAMANMARAŞ
41 NURDAN AKAN KAHRAMANMARAŞ
42 AYTUĞ TÜRK SİVAS
43 NURSEN DAĞ ŞANLIURFA
44 PINAR ASLAN TANKO KAHRAMANMARAŞ
45 ASUMAN KÜÇÜKOĞLU ADIYAMAN
46 HATİCE ARI KAHRAMAN MARAŞ 
47 MUSTAFA ABACI HATAY
48 YASEMİN ARAT İSKENDERUN
49 NADİRE DENİZ TAŞĞIN RED
(İŞBİRLİĞİ YAZISI YOK)
50 BAHRİ TEMİZ OSMANİYE
51 FERAY OKUDUCU KAHRAMANMARAŞ
52 FATMA AŞIK ADANA
53 DİLEK TAŞ BAYILDIRAN ADANA
54 FATMA CAN ADANA
55 GÜL İNCE ADANA
56 GAMZE ÇAKIR İSTANBUL
57 NİLAY DURMAZOĞLU KAHRAMANMARAŞ
58 FUNDA POLAT MERSİN
59 SEVİL DAĞDEVİREN KELEŞ İSKENDERUN
60 ESRA AFLAZ İSKENDERUN
61 DİDEM ZÜMRÜT MAVİLİ OSMANİYE
62 EDA NUR DAL OSMANİYE
63 HATİCE BOLAÇ MERSİN
64 ECE YAĞMUR ÇAKIL İZMİR
65 ASUMAN ÇETİN MERSİN
66 DİDEM MERVE KAYA ADANA
67 HACER İZGİ ADANA
68 İBRAHİM İZGİ ADANA
69 BETÜL AKTAÇ YALOVA
70 FATMA DEMİR ŞANLIURFA
71 İRFAN GÜLMEZ ADIYAMAN
72 ZEHRA GÜMÜŞDAMLA ADANA
73 MAZLUM UZUN ADANA
74 VESİLE BAYRAKTAR HATAY
75 NAZAN GÜL ANTALYA
76 ESRA ÇAVDAR RED
(İŞBİRLİĞİ YAZISI YOK)
77 FADİMANA ÜNAL RED
(İŞBİRLİĞİ YAZISI YOK)
78 HANDAN HAZAR ADIYAMAN
79 AHMET GÖKALP ADANA
80 ÖZGE GÜMÜŞ KAYA DİYARBAKIR
81 HAYRUNİSA BAŞARANOĞLU ŞANLIURFA
82 ELİF BİLGİN HATAY
83 KEVSER AÇIKGÖZ HATAY
84 MUSTAFA ŞİMŞEK HATAY
85 MEDİNE GÖÇER IŞIK ADANA
86 ŞEYMA TUNCA ADANA
87 MERYEM EMİROĞULLARI ADANA
88 NİMET ŞENSOY ADANA
89 AYŞE BİLİKTÜ ADANA
90 MELTEM BOLAT KUTLU KAHRAMANMARAŞ
91 GÜL GÖĞÜŞ BESNİ
92 ÇAĞLA UZBİLEK ANKARA
93 ÖZLEM ACAR ADANA
94  DUYGU KAPICIGİL ADANA
95 DİDEM KAPUCUOĞLU ADANA
96 BAHAR AKÇİL ANKARA
97 DUYGU ALTÜRK İSLAHİYE
98 DENİZ ARDIÇ MALTEPE
99  HATİCE KURT MARDİN

Staj Muafiyeti

  İSİM-SOYİSİM ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI STAJI MUAFİYET DURUMU
1 ZEYNEP SERTBAŞ GÜLBAY MUAF
2 SAMET AKAN MUAF
3 PINAR AKINAL (ÖZYAZGAN) MUAF
4 HİKMET ÖZTÜRK MUAF
5 MEHMET ÖNDER ÇALIŞILAN KURUMDAN GEREKLİ EVRAKLAR ALINMADIĞI İÇİN DİLEKÇESİ KABUL EDİLMEMİŞTİR.
6 ESRA DOĞAN MUAF
7 MUSTAFA ÇOR MUAF
8 CENNET EZGİ BOZ MUAF
9 MEHMET BİNİCİ MUAF
10 EBRU BURAKÇIN MUAF
11 AYLA ERYAZĞAN MUAF
12 EMİNE KARADAŞ MUAF
13 EBRU ŞEN BEKTAŞ MUAF
14 AYŞE USLUOL MUAF
15 HANDE DOĞAN MUAF
16 AYŞE YILMAZ MUAF
17 MEHMET İSMETOĞLU MUAF
18 LEYLA ESER NEMNEZİ MUAF