SBE 2014-2015 Güz Dönemi Lisansüstü Başvuru Sonuçları

SBE 2014-2015 Güz Dönemi Lisansüstü Başvuru Sonuçları

Lisansüstü online başvuru sonuçları aşağıdaki tablolarda sıralanmıştır.

Kabul edilen öğrenci adayları 16-17 Eylül 2014 tarihlerinde gerekli evraklarla beraber Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurarak kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kayıt tarihleri uzatılmayacaktır.

İsimlerinin yanında “Yedek” ibaresi olan öğrenci adayları için ise 18 Eylül 2014 tarihinde öğrenci adayları aranarak kayıt için davet edileceklerdir.

"Kabul + Bilimsel Hazırlık" veya "Yedek + Bilimsel Hazırlık" ibareleri ilgili öğrencilerin bir dönem bilimsel hazırlık dersleri alacakları anlamına gelir. 

"Klinik Psikoloji" ve "Liderlik ve Küresel Girişimcilik (Ortak)" Yüksek Lisans programları sonuçları 09.09.2014 Salı günü ayrıca ilan edilecektir.

KESİN KAYITLAR İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1.     Diploma veya geçici mezuniyet belgesi aslı

2.     Not döküm belgesi aslı

3.     ALES belgesi

4.     Yabacı Dil Sınav belgesi (Doktora Programı için)

5.     4 adet fotoğraf

6.     İlgili programın öğrenim ücretinin/ilk taksitinin yatırıldığını gösterir banka dekontu

7.     Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)

8.     Nüfus cüzdanı fotokopisi

9.     İkametgâh belgesi 

10.   Online Başvuru Formu

 

 

İKTİSAT ABD TEZSİZ PROGRAM

Sıra

Ad

Soyad

Sonuçlar

1

Salih

ÖZKAN

Kabul

2

Samet

EMEKTAR

Kabul

3

Mehmet Nur

ÇİFTÇİ

Kabul

4

Burak

MEMDUHOĞLU

Kabul

5

Mehmet Hakan

YILMAZ

Kabul

6

Nasiha

GÜNEŞ

Kabul

7

Mustafa

DEMİR

Kabul

8

Davut

TANRIVERDİ

Kabul

9

Mehmet Salih

GÜNTEKİN

Kabul

10

Ahmet Ümit

NACAROĞLU

Kabul

11

Yusuf Ziya

HOŞ

Kabul

12

Mehmet Levent

YAPICIOĞLU

Kabul

13

Recep

KILIÇ

Kabul

14

Eren

DOĞRU

Kabul

 

İKTİSAT ABD TEZLİ PROGRAM

Sıra

Ad

Soyad

Sonuçlar

1

Burak

MEMDUHOĞLU

Kabul

2

Işıl

ÖĞE

Kabul

3

Müjgan

DEMİR ZEYNEPLİ

Kabul

4

İsmail

POLAT

Kabul

5

Sümeyra

EROY

Kabul

6

Ahmet Mert

RASTGELDİ

Kabul

7

Aysun

KUCAK

Kabul

8

Meryem

POLAT

Kabul

9

Çağla

DALKILINÇ

Kabul

10

Muhammed Harun

AKKURT

Kabul

11

Hamdiye

ALTINÖZ

Kabul

12

İlker

AÇIL

Kabul

13

Mustafa

GEZGİÇ

Kabul

14

Mehmet

AKKURT

Kabul

15

Cennet

ŞAMLI

Kabul

16

Hülya

AKBEL DUNDAR

Yedek

17

Eren

DOĞRU

Yedek

18

Hüseyin

AKBULUT

Yedek

 

İŞLETME ABD TEZLİ PROGRAM

Sıra

Ad

Soyad

Sonuçlar

1

Nuray

KAYA

Kabul

2

Alper

TURANOĞLU

Kabul

3

Havva

KISA

Kabul

4

Müge

ÇAYIR

Kabul

5

KEMAL FATİH

ŞEKKELİ

Kabul

6

Arzu

KUTLU

Kabul

7

Bayram

BAKIR

Kabul + Bilimsel Hazırlık 

8

Derya

YILDIZ

Kabul

9

Pınar

DUMAN

Kabul

10

Medeni

ARSLAN

Kabul + Bilimsel Hazırlık 

11

Muhammed Murat

ÖZTAŞÇI

Kabul

12

Kürşat

GECEKUŞU

Kabul

13

Ümmühan

SOYLU

Kabul

14

Adem

UYSAL

Kabul

15

Sümeyye

DOĞAN

Kabul

16

İsmail

POLAT

Kabul

17

Ahmet

SOYLU

Kabul

18

Alper

YORULMAZ

Kabul

19

Sümeyra

EROY

Kabul

20

Zübeyir

OLGUN

Kabul

21

Serkan

GÜNGÖR

Kabul

22

Muhammed Bilal

GÜL

Kabul

23

Gamze

ÖZTÜRK

Kabul

24

Necmettin

BEYAZ

Kabul

25

Emel

CİRO

Kabul

26

Ahmet

ÇİÇEK

Kabul

27

Aysun

KUCAK

Kabul

28

Abdulkadir

AKMAN

Kabul + Bilimsel Hazırlık 

29

Emine

YILDIRIM

Kabul

30

Çağla

DALKILINÇ

Kabul

31

Muhammed Harun

AKKURT

Yedek

32

Oğuzhan

ÇİÇEK

Yedek

33

İlker

AÇIL

Yedek

34

Mustafa

GEZGİÇ

Yedek

35

Bahri

ARSLAN

Yedek

36

Gülbahar

EROL

Yedek

37

Ümit

MERAL

Yedek

38

Mustafa

ÇAKALLI

Yedek

39

İlhan

HÜRRİYETOĞLU

Yedek + Bilimsel Hazırlık

40

İbrahim Özgür

GÜLMEZ

Yedek

41

Mustafa

TURĞAL

Yedek

42

Cennet

ŞAMLI

Yedek

43

Dursun

KICIKOĞLU

Yedek

44

Eren

DOĞRU

Yedek

45

Sevil

ASLAN

Yedek

46

Gökhan

SAFİOĞLU

Yedek

47

Sibel

GÜNDÜZ

Kabul Edilmedi

48

Suat

ÇİÇİN

Kabul Edilmedi

 

İŞLETME ABD TEZSİZ PROGRAM

Sıra

Ad

Soyad

Sonuçlar

1

Samet

EMEKTAR

Kabul

2

Mehmet Nur

ÇİFTÇİ

Kabul

3

Şafak

SERT

Kabul

4

Mustafa

TANRIVERDİ

Kabul

5

Aykut

DURSUN

Kabul

6

Muhammed Murat

ÖZTAŞÇI

Kabul

7

Ziya

ATALAY

Kabul

8

Mehmet

OKYAY

Kabul

9

Mehmet Hakan

YILMAZ

Kabul

10

Sercan

ÇELİKPENÇE

Kabul

11

Emine

YILDIRIM

Kabul

12

Hüseyin

FIRAT

Kabul

13

Mehmet Örfi

SÖNMEZ

Kabul

14

EMİN

CEMALİ

Kabul

15

Mehmet Kadir

KALKAN

Kabul

16

İbrahim

ÇUR

Kabul

17

Bilge Nur

HASGÜL

Kabul

18

Mehmet

EREN

Kabul

19

Duygu

OĞUZ

Kabul

20

Önder Kerem

DUMAN

Kabul

21

İlhan

HÜRRİYETOĞLU

Kabul

22

Hakan

KILIÇ

Kabul

23

Sefa

SUNGUR

Kabul

24

Ramazan

SEÇME

Kabul

25

Eyüp

ERTAY

Kabul

26

Osman

SAYIN

Kabul

27

Selin

KALYONCU

Kabul

28

Mehmet İbrahim

YALÇIN

Kabul

29

Mehmet

GEZİCİ

Kabul

30

Şükrü

YAĞAN

Kabul

31

İbrahim

BİLEN

Kabul

32

Mehmet Levent

YAPICIOĞLU

Kabul

33

Talip

TAŞDEMİR

Kabul

34

Esengül

ASIL

Kabul

35

Cem

AYAS

Kabul

36

Mehmet Ali

PARLAR

Kabul

37

Eren

DOĞRU

Kabul

38

Okan

TÜRKYILMAZ

Kabul

39

Sinan

ONGUN

Kabul

40

Eyyüp

DONİ

Kabul

 

ÖZEL HUKUK ABD TEZLİ PROGRAM

Sıra

Ad

Soyad

Sonuçlar

1

Edhem

SOLAK

Kabul

2

HANİFİ

ÇELİK

Kabul

3

Hatice

ASLAN

Kabul

4

Havva

KISA

Kabul

5

Zeynep

KUYBU

Kabul

6

Cemil Buğra

YAKUT

Kabul

7

Osman

TUNAOĞLU

Kabul

8

Mustafa Erdem

BAKIR

Kabul

9

Mehmet

ERDEM

Kabul

10

Mehmet

KİRENCİOĞLU

Kabul

11

Abdulmutalip

Zararsız

Kabul

12

Tuğba

YILMAZ

Kabul

13

Ali Murtaza

İSAOĞLU

Kabul

14

Adnan

BOZKIROĞLU

Kabul

15

Kadir

YAŞAR

Kabul

16

Ömer

Tekin

Kabul

17

Müslüm

KARAYAZGAN

Kabul

18

Mehmet Emre

EREN

Kabul

19

Mahmut Kemal

ORUÇ

Kabul

20

İbrahim

DEMİR

Kabul

21

Kübra

MENGÜÇ

Kabul

22

Erhan

AKMERMER

Kabul

23

Adem

SAĞLAM

Kabul

24

İhsan Sancar

KOÇOĞLU

Kabul

25

Davut

YILMAZ

Kabul

26

Şıhca Alpaslan

KILIÇ

Kabul

27

Havana Tuğçe

YILMAZ

Kabul Edilmedi

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.