2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi

2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi

 Kazanan öğrencilerin kayıtları 12 Eylül 2014 tarihine  kadar devam edecektir. 
Asıl kazanan adaylardan kayıt yaptırmayanların yerine 
15 Eylül 2014 tarihinde  yedek adayların kayıtları yapılacaktır. 
Öğrenim Ücreti    
DENİZBANK Gaziantep Ticari Şube IBAN NO  TR 10 0013 4000 0054 5847 6000 01 HESAP NUMARASI  545-8476 hesaba yatırılacaktır.

Öğrenim ücretlerinde;

Peşin ödemelerde %5 indirim yapılır.

Taksitli ödemeler sadece anlaşmalı banka kartlarına en fazla 9 taksit olarak uygulanabilir.
 
Öğrenim Ücretlerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz. 
KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:
  • Öğrenci Belgesi ( Aslı )
  • Transkript/ Not Dökümü ( Aslı  )
  • Ders İçerikleri ( Şu An Mevcut Bulunduğunuz Üniversiteden Onaylı )
  • Disiplin Suçu Olmadığına Dair Belge
  • Üniversiteyi Kazandığınız Yıla Ait ÖSYM Sonuç Belgesi
  • Üniversiteyi Kazandığınız Yıla Ait ÖSYM Detaylı Sonuç Belgesi
  • İkametgah Belgesi
  • 6 Adet Fotograf
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Öğrenim Ücreti Makbuzu
  •  Yurt Dışı Başvuruları İçin YÖK Denklik Belgesi (KKTC Üniversiteleri Hariç  )  
  • ÖSYM Sonuç Belgesi olmayanların aşağıdaki belgelerden birisini getirmesi gerekmektedir
  • SAT 1 (Minimum 1000 puan)
  • ACT (Minimum 21 Puan)
  • Abitur
  • Fransız Bakaloryası
  • GCE (KKTC Öğrencileri için)
  • Uluslararası Bakalorya (International Baccalaureate, IB)
  • Avusturya Matura Diploması (Matura Reifezeugnis)
  • İtalya Maturita Diploması (Diploma di Maturita)
 
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
PDR BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 MERVE CAN
2 SEVGİ SOLGUN
3 SERHAT GAZAN
4 SEMRA POLAT
5 Ayşenur Çekici
6 SERCAN ŞAHİN
7 KUBRA BAYDAŞ
8 BÜŞRA NUR ÖĞÜT
9 HÜLYA ŞAHİN
10 AZİZE YILDIZ
11 ATİLLA ÖZCAN KUTLU
12 SEVGİ KÜREKEN
13 GÜLSEREN DEMİREL
14 RESUL YILDIZ
15 NEVİN KAYA
16 AYŞE DUYGU YAŞAR
17 MUHAMMET HANİFİ MERCAN
18 HACI MUSTAFA KAYBET
19 FATMA NUR YILDIZ
20 MUHAMMET ÖZKAN
21 DENİZ YAŞAR
3.SINIF
1 AYŞENUR CEYLAN
2 EZGİ YILMAZ
3 GÖKHAN KELEŞ
4 FULYA GÖRKEM ORHAN
5 MUHİTTİN DAR
6 MUZAFFER BEZGİN
7 HASAN UYGUR
8 MERVE YALÇIN
9 SEDA TEKİN
10 İNCİ NUR İNCEER
PDR / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 FATMA ÖZEL
2 İBRAHİM ÖZYAVUZ
3 SİNEM KARAMUSTAFAOĞLU
4 MELİH ÇALPALA
5 BERFİN BİRLİK
6 YUŞA KARAKOÇ
7 NURHÜDA PAMUKCU
8 AHMET GÖZÜBENLİ
9 BANU SARI
10 OSMAN ÇELİK
11 NAİF TOPAL
12 GİZEM OKÇU
2.SINIF YEDEK LİSTE
Sıra İSİM SOYİSİM
1 HÜDAVERDİ OSMAN KURTBOĞAN
2 BÜŞRA NUR ÖĞÜT
3 CEMRE KÜKRER
4 FATMA BÜŞRA YILDIRIM
5 HAKAN YILMAZ
6 CEYLAN ALTUN
7 AYŞE KOÇ
8 İBRAHİM KARACAĞAY
9 MEHMET CANPOLAT
10 SİBEL TOPRAK
11 AYŞE ERVA VURAL
12 YUNUS YAMAN
 
3.SINIF
1 EMRE DİRİ
2 EMİRHAN TEMEL
3 NESRİN ÇEVİK
4 CANSU BULDUK
5 NAGEHAN BAŞGÜN
6 VOLKAN ÇAM
7 AHMET ARDA ÇOLAKOĞLU
8 ESEN RAMAZASıraĞLU
9 EDA ABA
10 İSMİNUR TAN
11 MURAT SEYFİOĞLU
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 ALİ MERT SAKIZ
2 MERVE ÇİÇEK
3 KEMAL AKBULUT
4 İBRAHİM ÖZGÜZEL
5 SÜMEYRA EMRE
2.SINIF 
1 REYHAN UĞUR
2 NESLİHAN KAPLAN
3 ESEN NUR KARATAŞ
4 ELİF DOLANBAY
5 MURAT HAKAN ÖNCEL
3.SINIF 
1 NEZAT KARADAŞLI
2 MELDA KÖROĞLU
 MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
HAZIRLIK
Sıra İSİM SOYİSİM
1 SÜMEYYE EMRE
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 BURAK ALPDOĞAN
2 Tugba Öztekin
3 AHMET KARAHANLI
4 MEHMET ALPEREN SEPİN
5 ÇİĞDEM TOPLAR
6 FATMA NUR SÖNMEZ
7 MERVE ÇİÇEK
2.SINIF 
1 Emine YÜKSEL
2 İBRAHİM GAYRETLİ
3 AHMET ÜMİT ERDEGER
4 BETÜL ŞAHİN
5 AHMET ÇOLAK
6 SERHAN ORAK
3.SINIF 
1 Esma Berfin Gergerli
2 ALAADDİN PAKYARDIM
3 HAYRİ KANALICI
4 MUHAMMED ALİ KURTBEY
5 CANAN BİLGEHAN
6 muhammet nurullah kavak
4.SINIF 
1 merve nur uludağ
MİMARLIK /YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 HATİCE TEKİN
2 MEHMET AKÇAKOCA
3.SINIF 
1 CEMRE TÜRKÜN
2 ZÜBEYİR ZİYA EMİSıraĞLU
3 MERVE KÖROĞLU
4 ahmet öncel
5 ABUZER ARHAN
6 MUSTAFA ÖZBAN
7 ALPEREN KOÇ
4.SINIF 
1 FUNDA YILDIRAN
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
HUKUK FAKÜLTESİ
2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
HUKUK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 NİZAMETTİN ŞAHİN GÖGEBAKAN
2 OSMAN BAĞLI
3 MUHAMMED MÜŞERREF KEBAPÇI
2.SINIF 
1 TUĞBA ELİF TURGUT
2 ÖMER İLÇİ
3 MEHMET TOKDEMİR
4 YASEMİN ARSLAN IŞIK
5 FEYZA İNCE
6 OSMAN UÇAK
7 ABDULLAH EMRE DENİZ
8 ÖMER UYSAL
9 BİLGE GÖKBUDAK
3.SINIF 
1 MUHBETTİN KUYUMCU
2 MEHMET HÜSEYİN KARADUMAN
3 ÖZLEM RANE AYDOĞDU
4 MUHAMMED YASİR DEMİRDÖĞEN
5 OSMAN KARAHAN
6 İSA POLAT
7 EMİNE YILDIRIM
4.SINIF 
1 OSMAN SELÇUK AYÇİÇEK
HUKUK /YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 SELMAN AYGÜN
2 MUHAMMED SENA ER
3 EMİN KAYA
4 EROL ÖZDEMİR
5 ERCAN GÜLLÜ
6 SERVAN ÇELİK
7 ÖMER ALİ KAYRO
8 deniz akyüz
9 ÖZGE ÖZSOY
10 RIDVAN POLAT
11 MUHAMMED RAŞİT KILIÇASLAN
12 ÇETİN AYATA
13 GÖKHAN DEMİRHAN
14 Onur Yaşar Şimşek
15 FİKRET MELİH AĞARLI
16 MUHAMMED AKİF TUFAN
2.SINIF YEDEK LİSTE
1 ORHAN ÖZDEMİR
2 İBRAHM ZER
3 MUHAMMED FURKAN ATALAY
4 ABDÜLHALUK GÜL
5 NESLİHAN SAVAŞ
6 AHMET İŞLEK
7 CANER KAÇAR
8 MUSTAFA ENES YILDIZ
9 SEVCAN ALTINTAŞ
10 KAREN YARAR
11 MUSTAFA YAŞAR ÖZTÜRK
12 CENGİZ GÜNÇİÇEĞİ
13 NAİME ASLAN
14 KASIM EDE
15 NUŞİN SELMA EBİNÇ
16 NİLGÜN AĞARLI
 
3.SINIF 
1 MEHMET OĞUZHAN KOLUTEK
2 ABDULLAH ÇAÇAN
3 HACI EMİR SANLI
4 MEHMET CELAL ERİŞ
5 ARJEN ÇAKI
6 EBRU ERDOĞAN
7 HABİB ŞEKER
8 ORHAN ÇELİK
9 BURAK ÇELİK
10 HÜSEYİN DÜVER
11 ORHAN BÜRÜNGÜZ
12 EMİNE CANSU ULUÇAY
13 ALPEREN KILIÇ
14 MUTLU CAN DAĞLI
15 YUSUF BERAN VURAN
16 CEM KARA
EK MADDE İLE YERLEŞEN
Sıra İSİM SOYİSİM
1 ELİFE BERRAK TARIM
2 HÜSEYİN TARI
3 MEDZAN ZENGİN
4 HALİT NAS
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
İKTİSAT BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 MUSTAFA FATİH KAYA
2 CEM BUĞRA ÇAL
2.SINIF 
1 MEHMET BOĞAÇ OKUR
2 Gizem KAPLAN
3 MAZLUM TABUR
3.SINIF 
1 MEHMET AYDIN TÖRER
2 EMRE KÜÇÜKARIK
3 AHMET NURETTİN ÇEKİCİ
İŞLETME BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 Muhammed Emre Turan
2.SINIF 
1 MEHMET BOĞAÇ OKUR
2 YUNUS EMRE MERCAN
3 MAZLUM TABUR
4 MEHDİ ER
3.SINIF 
1 Mehmet Ağır
2 ERDEM EREN YEŞİL
3 CAN MERT ERKEK
4.SINIF 
1 MUSTAFA DENİZ AYATAY
İŞLETME / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 ERTUĞRUL DURGUN
2 İlham Altunkaya
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 HÜMEYRA YAMAN
2 HATİCE İLBİLGE CÖHCE
3 DİLAN KARADAŞ
2.SINIF 
1 AHMET TURAN
2 BERİN ALTUNDAL
3 TARIK SARUHAN
4 ALİ GENÇ
5 SUZAN SUNGUR
6 DENİZ YAŞAR
7 BERNA OTAKLI
8 NAZLICAN POLAT
3.SINIF 
1 ZEYNEP ULAŞ
2 FATİH GÖKÇEK
3 KENAN KOCAMAN
PSİKOLOJİ / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 GİZEM BOLAT
2 AYŞEGÜL ACEMOĞLU
3 BETÜL BIÇAKÇI
4 HALİL İBRAHİM DEMİRTÜRK
5 SULTAN ÖRKMEZ
6 BURAK HAMAMCIOĞLU
7 EDA KUMAŞ
8 GİZEM BAŞKILIÇ
9 ADEVİYE DENİZ ÜNLÜKAHRAMAN
10 MERVE MUTLU
3.SINIF 
1 ÖNDER ÖZDEMİR
2 SEMA ÖZTÜRK
3 ASLI TANRIVERDİ
4 ROZERİN ÜLKER
5 HACER ÖZDEMİR
6 FUNDA FINDIK
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 MEHMET BOĞAÇ OKUR
2 MERVE ÇİÇEK
3 İBRAHİM ÖZGÜZEL
4 CEM BUĞRA ÇAL
5 Sabri Baz
6 UĞUR KIRBAÇ
7 Metehan Şeker
8 AYHAN GEREKLİ
2.SINIF 
1 Mihriye Zelal Pamukçu
2 Hasan Balyan
3 GÖRKEM KILIÇ
4 YUSUF YILMAZ
5 KEMAL DALAR
3.SINIF 
1 SEDA ALİSİNASıraĞLU
2 SAMET DOĞAN
3 MEHMET ENES DEMİR
4 Ali ihsan kulu
5 MEHMET AYDIN TÖRER
4.SINIF 
1 EBRU MERYEM ÇOLAK
2 YUNUS BULDUM
3 CUMALİ ARAS
SİYASET BİLİMİ / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 YUSUF YAŞAR
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 OSMAN BAZ
2 CEM BUĞRA ÇAL
3 SABRİ BAZ
2.SINIF 
1 AHMED DENİZ
2 MEHMET ÇALIKUŞU
3.SINIF 
1 TOLGA DUYMAZ
2 MEHMET ENES DEMİR
3 MURAT CENGİZ
4.SINIF 
1 SANER KİMYA
2 SEMİH DELBESOĞLUGİL
3 MEHMET FATİH KARABIKCI
ULUSLARARASI TİC. VE LOJ. / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 ERTUĞRUL DURGUN
3.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 MEHMET KAPLAMA
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 MERVE ÇİÇEK
2 BUSE BİLEN
2.SINIF 
1 ÇAĞRI KONYALI
1 ÇAĞRI KONYALI
2 HÜSEYİN TÜRKMEN
3 BEKİR OKAN ALICI
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 EYÜP ÖZDOĞAN
2 ÖMER FARUK BAYIR
2.SINIF 
1 AHMET SABRİ BOSTAN
2 Ahmet ÇİÇİN
3 Burak Göv
4 MAZLUM KIZAR
5 OSMAN BARMAN
6 MUHAMMED DUMAN
3.SINIF 
1 METE KIVRAKDAL
2 ALİ EMRE ÖZASLAN
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ  /YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
3.SINIF 
1 BİLAL KARADUMAN
2 ADNAN KOÇHAN
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 AHMET MERTKAN YILDIRIM
2 İLKEM BATUHAN KOCAGER
3 MAHMUT ATAŞ
4 MERVE ÇİÇEK
5 SERHAT ERTÜRK
6 VEYSEL BALIK
7 EŞREF ALTUN
8 KADİR ESER
2.SINIF 
1 ABDULKERİM GENÇAY
2 DOĞAN CAN ÇELİK
3 EMİN KAYA
4 MEHMET ALİ ALAGÖZ
5 MEHMET ZAHİR ALPER
6 SALİH AKSOY
7 MÜCAHİT UÇUCU
8 ALAADDİN AĞGÜRBÜZ
9 Oğuzhan DUYĞUN
10 AYŞENUR ÖNCEL
9 YILMAZ TAMER
9 Oğuzhan DUYĞUN
3.SINIF 
1 EMİN ŞAHİN BİLECAN
2 KADİR ERCAN
3 MEHMET İVGİN
4 MUHAMMET ALİ ZABUN
5 MUSTAFA AYVAZOGLU
6 OSMAN BUDAK
7 SERCAN MERTSÖZ
8 YAKUP DOĞAN
9 YUSUF TEKBAŞ
10 KÜRŞAT GÜVENDİK
11 SÜLEYMAN CUMA
12 ARİF SİNAN ZENCİRCİ
13 İBRAHİM NACAK
14 İBRAHİM SABİT HIRLAK
15 ÖMER ÇORBACI
4.SINIF 
1 ALAADDİN PAKYARDIM
2 BEŞİRE EMRE
3 EKREM İZOL
4 HAFİZE NİSA DONDURMACI
5 RECEP YALÇIN
6 ERCAN TANRIKOLU
7 OĞUZHAN YILMAZ
8 ÇOŞKUN TAŞCI
9 MEHMET TÖREN
10 KENAN ALTINTAS
11 FURKAN TAŞÇI
12 ABDULKADİR ÇELİK
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 İBRAHİM HALİL DEGER
2 HACI KARTAL
3 MUSTAFA BOSTANCI
3.SINIF 
1 ABDULLAH ÜNSAL
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
2014 – 2015 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 HACI MEHMET GÜZEL
2 HATİCE DÖNER
3.SINIF 
1 MERVE BOZTOPRAK
2 ÇAĞLA BÜŞRA BEKİRMUSTAFOĞLU
BESLENME VE DİYETETİK / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 KÜBRA KÖSEN
2 ERSİN SÖYLEMEZOĞLU
3 UĞURCAN BAŞHAN
4 GAMZE GÖKMEN
3.SINIF 
1 ESRA MERVE ÖZTÜRK
4.SINIF 
1 RAMAZAN FENER
FİZYOTERAPİ BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 AYŞE AYYILDIZ
2 Gülbahar Koyuncu
3 TUĞÇE YÜKSEL KOLUKISA
4 KÜBRA VURAL
5 MEHMET ÇAKIROĞLU
3.SINIF 
1 HASAN ÇAĞAN YAVAŞ
4.SINIF 
1 HÜSEYİN MEŞEGÜLLÜ
FİZYOTERAPİ / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 TUĞÇE GÜRDAL
2 GÖZDE OKÇU
3 ZEYNEP AYDOĞAN
4 DELİL KOCAKAPLAN
5 HİCRAN İZOL
6 ORHAN FURKAN GÜLKAYA
7 BUSE ÇELİK
8 ÇAĞLA AVCIOĞLU
9 ÖZGE CANAN
10 DUYGU AKSOY
11 İSMAİL KIYAK
12 SÜREYYA TOMA
2.SINIF YEDEK LİSTE
1 ÖMER ÇELİK
2 Hasan Özbey
3 ÖMER FARUK KIROĞLU
 
3.SINIF 
1 ESRANUR PALA
2 MEHTAP YAVUZTÜRK
3 UĞUR YEŞİL
4 GAMZE GÜNER
5 RABİA ELİF ERDEM
 
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
1.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 MERVE ÇİÇEK
2.SINIF 
1 FATMA ATA
2 MUTLU ERDİ BİLECEN
3 TÜRKAN TAŞÇI
4 NUR TÜRKMESıraĞLU
5 ÖZLEM AYAV
6 SEMAGÜL GİZEM ORUÇ
7 EZGİ ÖZDEMİR
3.SINIF 
1 BİLGEHAN LEMAN GÜMÜŞ
2 AYŞE NUR AKAN
HEMŞİRELİK / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.SINIF 
Sıra İSİM SOYİSİM
1 MURAT EMRE DORUKOĞLU
3.SINIF 
2 AYSEL MEMİ

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.