2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi

2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul Listesi

Kayıt işlemleri için aşağıdaki belgelerniz ile üniversitemiz Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurunuz.

Kesin kayıtlar Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğünde yapılacaktır.

  • Öğrenim ücreti makbuzu
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Arkalı/Önlü (Kayıt esnasında ehliyet yada pasaport fotokopisi kabul edilmemektedir.)
  • İkametgâh Belgesi
  • Not belgesi / Transkript 2 Adet (Eğer Hazırlık Okulundaysanız hazılrlık okuduğunuza /bitirdiğinize dair Yabancı Diller Yüksekokulundan alınmış belge)
  • Öğrenci Belgesi 1 Adet
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
  • Yurt dışından gelecek öğrenciler için ÖSYM sınavına girmeyenlerin bu sınava muadil olan aşağıdaki sınav belgeleri

    • SAT 1 (Minimum 1000 puan)
    • ACT (Minimum 21 Puan)
    • Abitur
    • Fransız Bakaloryası
    • GCE A Level Sertifikası (Minimum 2 ders)
    • Uluslararası Bakalorya (International Baccalaureate, IB)
    • Avusturya Matura Diploması (Matura Reifezeugnis)
    • İtalya Maturita Diploması (Diploma di Maturita)
  • Disiplin cezasını alıp almadığına ilişkin belge
  • 6 adet fotoğraf
  • Ders İçerikleri : Mutlaka onaylı olması gerekmektedir. Yurt dışından başvuruyorsanız noter tarafından tercümesi yapılmalaıdır. (Derslerinizin isimlerini, kotlarını ve bilgilerini gösteren detaylı dökümandır. Üniversitesinizde ilgili bölüm / Birimden alabilirsiniz.)

 

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  (gno ) 
No Ad-Soyad
1 İREM KÖSE
2 ESRA YENER
3 DENİZ CAN ŞAVUR
4 PINAR EKİNCİ
5 BAYRAM ATMACA
6 FEYZA KÜNKÜL
7 MÜZEYYEN BÜŞRA KÖROĞLU
8 MURAT TANSEL
9 EBRU AKSOY
10 MENEKŞE HALEFOĞLU
11 KÜBRA POLAT
12 ELİF RÜMEYSA SÖZLÜ
13 NURSEL ÇETİNER
3.Sınıf (gno) 
No Ad-Soyad
1 BİLGE KARA
2 MÜZEYYEN SEDA TEYYAR
3 SİBEL TOPRAK
4 SÜMEYYE KAYADUMAN
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık  / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  (gno ) 
No Ad-Soyad
1 SEFA MUTLU
2 İSMAİL ÖZASLAN
3 KARDELEN UYAR
4 NURHAN KELSOY
5 EKREM DEMİRAYAK
6 CEREN YILMAZ
7 BURAK KAZ
8 FERHAT POLAT
9 SERHAT KAYA
10 DİLAN ERMAN
11 AYSEL OKUR
12 ABDURRAHMAN BATAN
 YEDEK LİSTE
1 ABDURRAHMAN YONKA
2 MEHMET UĞUR KATRANCI
3 BEYZA DİKİCİBAŞI
3.Sınıf (gno)
No Ad-Soyad
1 YUNUS YAMAN
2 AYŞE ERVA VURAL
3 MEHMET İBRAHİM GÖZEN
4 İHSAN KOŞAR
5 MEHMET CANPOLAT
6 DEMET DÜZEL
7 DAMLA AKKOÇ
8 HÜSEYİN ATO
9 BURAK URGANCIO
10 MEHMET KAYA
Sınıf Öğretmenliği
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  (gno ) 
No Ad-Soyad
1 EMİNE NİDA ŞERAFETTİNOĞLU
2 ŞULE ERDOĞAN
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  (gno ) 
No Ad-Soyad
1 MUHAMMET İBİLİ
2 ABDULLAH ÖMER AKGÜL
3 ÖMER ÖNCEL
4 TUĞÇE GÖNÜLALAN
5 MUSA BORA
6 BERİTAN GÜNEY
7 SENA SAYAR
3.Sınıf (gno) 
No Ad-Soyad
1 CELİLE BÜYÜKDEMİR
2 VİLDAN KILIÇ
3 KISMET ARSLAN
4 ELİF DOLANBAY
5 MERVE AVCI
 MİMARLIK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 SEMA NUR BAŞ
2 BÜŞRA KARAKUŞ
3 BÜŞRA GÖV
4 FERHAT SÜLEYMANOĞLU
5 ALİ DOYMAZ
6 ÖMER FARUK KALE
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 İDRİS BÜKÜN
2 HATİCE ARGIN
MİMARLIK /YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 FURKAN NAMLIKUL
2 SİNAN TALHA ÖZCAN
3 İSMAİL GÜLTEKİN
4 GÜNEY GÜVEL
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 İBRAHİM KURT
2 FATİH ORTAÇ
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
HUKUK FAKÜLTESİ
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
HUKUK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 AHMET GÖKDENİZ
2 ABDURRAHMAN TURANOĞLU
3 İBRAHİM HALİL ÇAYAN
4 KAZİM BOZKURT
5 MERAL ÜNAL
6 TUĞÇE GENCO
7 TAHSİN MURAT KARAKUŞ
8 ABDULLAH YAŞAR
9 İ. HALİL ÜLKER
10 DİLAN KARADAŞ
12 AHMET ALİ OSMAN ÇİÇEKÇİ
11 HAMİT DEMİR
13 HÜSEYİN TAHİR BOZGEYİK
14 ELİF VEYİSOĞLU
15 MEHMET YILDIRIM
16 ALİ CANER  DURAN
17 SERDAR TÜM
18 ÖMER ATILMIŞ
19 TOLGA GÜNTEKİN
20 MUZAFFER ALTINBAŞ
21 İZZET EMRE BAYRAKÇIOĞLU
22 BETÜL YALÇIN
23 HATİCE İREM ERGİN
24 HALİL İBRAHİM GÜLER
25 MUSTAFA ERDOĞDU
3.Sınıf (gno) 
No Ad-Soyad
1 FERHAT DEMİR
2 AYŞE TAŞ
3 İBRAHİM ASOĞLU
4 AHMET DOĞAN
5 SEÇKİN ÖZDOĞAN
6 EMEL MELTEM ÇEMBER
7 CEBRAİL BULDUK
8 HASAN SAĞIR
9 DURMUŞ BUYURDURUK
HUKUK /YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 BÜŞRA UĞUR
2 AYDIN IŞIK
3 VEDAT KAPLAN
4 MEHMET GÜNEŞ
5 MAHMUT ÖZYAVUZ
6 SAİD ŞAMİL BAZ
7 ROZERİN NUJİN BAĞATUR
8 İBRAHİM HALİL ESEN
9 ÖMER URUÇ
10 KEMAL OĞUZHAN TUNA 
11 ABDÜLKADİR AKIL
12 MUHAMMED AMMAR MUVAFIK
13 YİĞİT BUĞRA ALAYBEYOĞLU
14 HARUN ALTUNBAŞ
15 YUSUF CESUR
16 ENGİN KIZILTAŞ
YEDEK LİSTE
1 YASEMİN KARAMAN
2 MERVE GÜL TUNA
3 MİHRİP HÜSEYİN GÖKTAŞ
4 BERİYE SOLMAZ
5 ABDULLAH BOZYILAN
6 MURAT FURKAN KILIÇ
7 MÜGE GENCER
8 ERCAN ÇELİK
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 MEHMET BODUR
2 TOLGA İLGİ
3 MAHİR BAŞ
4 SUNA SERTPOLAT
5 CİHAT İBİ
6 YUSUF TOPRAK
7 İSMAİL ALKAN
8 FATİH KARABULUT
9 EBRU ÇOLAK
10 ŞABAN SÖNMEZ
11 OĞUZHAN YARDI
12 HÜSEYİN KAPLAN
13 M.SİRAÇ KOÇ
14 NURİ AYTEKİN
15 DURAN KAYA
16 KEMAL KADİRHAN
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
İŞLETME BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 SAİDE LASTİKÇİOĞLU
PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 KÜBRA OĞLAKÇI
2 VİLDAN BAKIR
3 SELSEBİL OĞURGÜL
4 ZEYNEP KAPLAN
5 BETÜL KELEŞ
6 AYŞEGÜL ÇEVİK
7 ŞEYDA ERDOĞAN
8 YEMLİHA YELLİCE
9 MİHRİBAN AKBAŞ
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 YUSUF AHMET KAYA
PSİKOLOJİ / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 MELİKE POLAT
2 KEVSER İZGİ
3 ALİ ÜNAL
4 BURCU URUL
5 ELİF KONUK
6 DİLARA KILIÇASLAN
7 FEHİME DEMİR
8 BÜŞRA NUR ÖZTÜRK
9 SAFA KAPUDERE
10 İSLİM KANKILIÇ
11 ALİ YILDIRIM
12 İBRAHİM DEMİR
2.sınıf YEDEK LİSTE
1 NİLGÜN ERSÖZ
2 DURSUN KÜBRA YIKAR
3 TUĞÇE SAĞINDA
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 CEMAL KURT
2 AYŞE BOZDOĞAN
3 İLHAMİ BÜLBÜL
4 ALEV GAMZE AKBAY
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SİYASET BİLİMİ / YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno)
No Ad-Soyad
1 MALİK EJDER DİLLİ
SİYASET BİLİMİ / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 FERHAT ASLAN
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
İnşaat Mühendisliği
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 AHMET SERDAR
2 BURAK ÖLÇAL
3 OSMAN UYSAL
4 ÖMER FARUK ERGÜL
İnşaat Mühendisliği
YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 MUHARREM ÇAP
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 MÜGE TAŞ
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 SENA BEKERECİOĞLU
BESLENME VE DİYETETİK / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 ÖMER FARUK EROĞLU
2 KADRİYE KARAKAN
3 SEDA AHU ÖZUFAK
4 ÖZGÜL GÖGEBAKAN
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 RIDVAN BURAK SEPET
2 SELVİNUR SÜSLÜ
3 NAZAN DAĞILMIŞ
4 ASKER TUGAY
FİZYOTERAPİ BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 BÜŞRA KONYALIOĞLU
2 BERFİN ŞIK
3 MEHMET ÇOBAN
4 RABİA AKKUŞ
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 YULAF İKRA ÜLGÜDÜR
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf   (gno ) 
No Ad-Soyad
1 MEHMET PAMUKÇU
2 BABÜR TEZCAN
3 VEYSEL DEMİR
4 SALİH TOPLAR
5 NUR DEMET ÇAKIR
6 HUZEYFE ŞAHİN
7 RAHİME BİLGEHAN AYKAL
8 MEHMET TURAN İMREK
9 ABİDİN EROLDAN
3.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 SAVAŞ AYATA
2 ZEHRA TEKDEMİR
3 AYLİN POLAT
4 HAZAL EKEN
5 ADİLE BETÜL PEKER
6 BEKİR ÇETİN
7 GÜNAY NURTAŞ
8 TUYGUN EREN
9 FURKAN ACAROĞLU
10 ABDULKADİR TURAN
11 MESUT SAVGA
12 MERVE RUMEYSA KURT
 YEDEK LİSTE
1 HİLKEFT ATAYILMAZ
2 UMUT ASLAN
3 HASAN TEMOÇİN
4 MUSAP CANPOLAT
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf   (gno ) 
No Ad-Soyad
1 AYTEN TUNÇ
2 AYŞE KULOĞLU
3 BURAK KOÇAK
4 ONUR ÇETİNKAYA
3.Sınıf   (gno ) 
1 HATİCE AĞCA
HEMŞİRELİK / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf  ( gno) 
No Ad-Soyad
1 ABDULKADİR ELÇİOĞLU
2 BÜŞRA ÖZGÜNDÜZ
3 ESENGÜL ALICI
4 SEMİH TÜRKOĞLU
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
MESLEK YÜKSEKOKULU
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
ADALET Bölümü
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf(gno) 
No Ad-Soyad
1 ÖMER FARUK BALBEY
2 SEYDA BALKAYA
3 HÜSEYİN ERKAN ATAOĞLU
4 AYŞE ŞITIL
ADALET / YURT DIŞI KABUL EDİLENLER
2.Sınıf(gno) 
No Ad-Soyad
1 UMUT BOZKAYA
2 ERTUĞRUL ZAFER YILMAZ
İlk ve Acil Yardım Bölümü
YURT İÇİ KABUL EDİLENLER
2.Sınıf(gno) 
No Ad-Soyad
1 İBRAHİM AKKUŞ
2 DUYGU NUR KILIÇ
3 SERDAL KARAKUŞ
4 ALİ KAPLAN
5 ALİ PİŞKİN
6 MUHAMMET FEVZİ GÜRSEL
7 MEHMET FATİH ŞAHİN