2016-2017 Güz Dönemi Merkezi Yerleştirme Puanına Göre Yatay Geçiş

2016-2017 Güz Dönemi Merkezi Yerleştirme Puanına Göre Yatay Geçiş

 

 

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ


Üniversitemize 2016-2017 Eğitim–Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Ön Lisans ve Lisans Programlarına “Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlar Arası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmeliği”nin Ek madde 1 kapsamında Yatay Geçiş sonuçları aşağıdaki tablodadır.


Dip Not: Genel not ortalamasına göre sadece Kapatılan Üniversitelerden 01-02 Eylül arasında kayıt alımına devam edilecektir. (  Sadece 2. Ve 3. Sınıfa geçen öğrenciler için, Genel Not Ortalaması 4 üzerinden 2 olan başvurular kabul edilecektir. )

 

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANINA GÖRE YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI
AD SOYAD BÖLÜM FAKÜLTE
Gül  KIVILCIM GEREK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Halil ORUÇ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
İpek SAKMAK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
YUNUS  BARAKLI OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rana  Karakoyunlu OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
MEHMET ENES YENER OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
Şilan AKAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Esra Hacer AKPEK REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Figen AKSOY REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gizem ALTUNBAŞAK REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Kübra AŞAR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Esma Betül AVCI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ebru BÜYÜKKURT REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Meltem ÇELEBİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Duygu Nilüfer ÇEVİKER REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Habib ÇINKI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ramazan DİŞİKIRIK REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Fatma Zehra DOĞAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Merve DOLAZ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Mustafa DÜNDAR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Nermin GENÇ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ferhan GÜL REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gamze İŞBİLEN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ferhat KAPLAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Naşide KAYA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gül KILIÇPARLAR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ayşe KOCALAR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gökcen Büşra KURU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gülsüm Funda MİHMALLI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Mağrube Merve NACAR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Elif Cemre ÖZDEMİR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Elif Şemse ÖZER REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ayşenur SARİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Bilge SİNECAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Ayşe SOYLU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Dilber ŞAHİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Mehmet Fırat ŞÜKÜROĞLU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Zeynep TAŞDEMİR REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Büşra Nur TOZKOPARAN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Besim TÜRKOĞLU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Gözde ÜLKER REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİM FAKÜLTESİ
Rana ŞEKER GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Tolga ALİŞAN İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Handan AYDINGÜLER İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Kezban AZİK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Zeynep Yaren BALDUK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Elif DİNÇ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Zeynep ERCİYES İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Cemil HİDAYET İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Adnan KARATAŞ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Hande KÖSE İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Ömer Faruk MUMCUK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Gökçe NACAKGEDİĞİ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Deniz ÖZDAL İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Ahmet UZMAN İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mustafa Altaş MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Esra ARI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
ŞEYMA NUR AVCI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
ABİDE ŞEYMA AYDEMİR MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Habip AYDOĞDU MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Sevcan BAĞCI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
CANAN BALCAK MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
KAAN BİRECİKLİGİL MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Muhammed Emre BOZKURT MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Servan Sait BULUT MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Hasan BÜYÜKBEŞE MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Rümeysa Cihan MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Gamze COŞKUN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Nida ÇANLIOĞLU MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
ALİBARAN ÇÖÇELLİ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Harun DEMİR MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Gökhan  DİNLEYİCİ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MERVE EKİNCİ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Alp Ertunga ERATILGAN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Furkan ERBEKTE MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Ömer Doğan ERDOĞAN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
FATMA ÜMRAN EREN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Sehernur GÖGEBAKAN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
GAMZE GÖYMEN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
CEMRE ÇAĞLA GÜRBÜZ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Fatma GÜRSOY MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
SEDA GÜVENÇ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
İzzettin Onur İkidişli MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MERVE KÜBRA KALE MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Özlem KARAKOÇ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Erdem KARSLIGİL MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
FUNDA KARTI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MEHMET ŞAH KESKİN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Furkan KIRMIZI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
SUNAY KOYUNSEVER MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Eda KÖKÜNÜZ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
SALİH KURSAV MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Yusuf Berkay METİNAL MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MESUT SERGEN MÜSNA MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
ELİF GİZEM NARİN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
ZEYNEP NASIROĞLU MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
MUHAMMET OTURAKÇI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
aydan sarıca MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Büşra SARITAĞ MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Cankut SEVİK MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Hatice Kübra SOLAK MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Yunus Can SOYSÜREN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
İLYAS ŞAHİN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Mehmet Furkan ŞEKER MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
BERNA SEDA ŞİRİN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
irem tekin MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Necla YAMAN MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
AYŞENUR YARAR MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Kamil YAŞAMALI MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
bernav yüksel MİMARLIK GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
Merve AKÇAKOYUN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mehmet Fatih AKKURT HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Aynur ARSLANTAŞ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Rahime ARSLANTAŞ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Beyza ASLAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Gönül BAL HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mehmet Bahadır BAY HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mustafa Oğuz BEKDEMİR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Cabbar BELGE HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Seren BÜLBÜL HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Tuba ÇAĞATAY HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Gizemnur Eda ÇALIŞKAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Kübra ÇEVİK HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Fatih ÇİMEN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Halil İbrahim DEMİR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Nejla DEMİR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Nisa Nagihan DOĞAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Sezin ERBEY HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Özden  EVREN  HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Yusuf FEDAİ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Osman Selçuk FINDIKÇI HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Melek Gizem GÜÇLÜ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Tülay HATABAY HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ayşe İMADOĞLU HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Muhammed Halid KAFADAR HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Esra  KARA HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Muhammed Enes  KARAKUŞ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Muhammed Yaşar KARSU HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
İsmail KAYA HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Çiğdem KAYA HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ercüment KAYABAŞI HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Zübeyde KAYLA HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mehmet  MÜJDE HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Hüseyin OVABEYLİ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Keleş ÖMER HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Zekiye Ilgaz ÖZDARENDELİ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Özge ÖZDİL HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Beste SALMAN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Benan SARITÜRK HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ali SATILMIŞ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Ömer Faruk SEVER HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Özge İrem SOLAK HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Beyza Gümüş ŞAHİN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Hilal ŞAHİN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Betül ŞEKER HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mustafa Hulusi TURHAL HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Onur Utku UÇKUN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Osman Sefa  YALÇIN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Feyza Nur YALÇIN HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Sıdıka Cemre YILDIRIM HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
İsmail Onur YILMAZ HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Mehmed Akif YÜCEL HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Özgür YÜKSEL HUKUK HUKUK FAKÜLTESİ
Fadime Elvin BULUT İKTİSAT İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ali ERYOL İKTİSAT İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Emel HACICUMA İKTİSAT İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Betül KARALAR İKTİSAT İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İsmail KIZILTAŞ İKTİSAT İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Cansu TÜRKHAN İKTİSAT İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Sibel ASLANOĞLU İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ömer ATAY İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ali Eren BEZGİNGÖL İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ali CULHA İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Abdullah KARA İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Büşra KÖLEOĞLU İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Büşra ÖZMEZARCI İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Necip İbrahim TEYMUR İŞLETME İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Egehan AKÇAKALE PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ersin ALPARSLAN PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Sümeyra Nur BEŞTEPE PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İsmail BÜYÜK PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Habib  ÇANKI PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Esra DEMİRCİ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Rabia Asena  DOKUYUCU PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İrem Ceren GÜLEÇ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Murat GÜVENER PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Zeynep HOCAOĞLU PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Abdullah KARABEY PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Hüseyin Emre KAYDIZKURT PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Zübeyde KAYLA PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Seher KESİCİ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mağrube Merve NACAR PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ömer  OKTAYLAR PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Gizem ONAKBAŞ PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Şifa TOK PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Anıl  TUĞRUL PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Şeyma YENEL PSİKOLOJİ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Hilal AÇILAN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Çiğdem ATAY SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Hatice AYDIN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Fatma Kübra AYKILIÇ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Niyazi Buğrahan BARUTÇU SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İlker BOZDOĞAN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Serenay ÇAKIR SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Tuğba Ebru ÇOBAN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Fatma  Evrim DEMİREL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ahmet Can DOKUYUCU SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mizgin EKİNCİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Merve EROĞLU SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Abdurrahman  FİL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İsa IŞIK SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mustafa KEÇEÇİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Şebnem Betül KEKEÇ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Emre KILIÇ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Sinan KÖÇE SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Hüseyin KÖKÜNÜZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Emirhan MUCU SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İrem ÖLMEZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Merve ÖZSOY SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Furkan POYRAZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Gülden İrem  ŞAHİN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Münire ŞAHİNDAŞ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Ferhat ŞEN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İbrahim Halil ŞEN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Tahir TAHİROĞLU SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Kemal TAHİROĞLU SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mehmet TAHTALI SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Fatma Sena TELEFONCU SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Emrah TUNÇEKİN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mehmet Suat YAĞLI SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Yunus Emre YALÇIN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Oktay YALÇIN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Tuba YILMAZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Hanım Tansu YILMAZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Pınar YILMAZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Burak ZORLAR SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Onur AKAN ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Muhammed Fatih BALABAN ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mücahit CEYLAN ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Selin ESENDEMİR ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Celal KAYA ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
İbrahim Halil ÖĞRETMEN ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Deniz  ÖZDAL ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Derya YALVAÇ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Mahmut Esat BAYSAL ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
İnci COŞGUN ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Ayşe DEMİR ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Mustafa KARA ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Hakan SEÇMENOĞLU ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Öner SOYLU ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Fatma Sena TELEFONCU ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Mehmet Mert TURAN ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Musap ÜLGER ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Ebru YEŞİLDAĞ ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Seminur ALKAN ANESTEZİ MESLEK YÜKSEK OKULU
Orhan DÜŞMEZ İLK VE ACİL YARDIM MESLEK YÜKSEK OKULU
İbrahim Halil ERBAY İLK VE ACİL YARDIM MESLEK YÜKSEK OKULU
Gizem ONAKBAŞ İLK VE ACİL YARDIM MESLEK YÜKSEK OKULU
Büşra  ÖNDER İLK VE ACİL YARDIM MESLEK YÜKSEK OKULU
Ramazan YAPRAK İLK VE ACİL YARDIM MESLEK YÜKSEK OKULU
Veli AKDERE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Osman BEYAZOĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ali Özer DEMİR BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet Akif DEMİRCİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Batuhan KARADAĞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Kübra KILINÇ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ahmet SİNGAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Makbule Ceren TÜRKMENER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Sümeyye YAVUZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Kerem Ozan  YILMAZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Hasan AKAR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Saadet Büşranur ALKAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Erdinç AYAV ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Şinda AYAZ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ali BEYAZBAYRAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mustafa Enes BİLKİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Buğra Okan DEMİR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İbrahim Halil DEMİRER ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Davuthan EKİCİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet Göktuğ GÜRLER ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Sueda GÜRSES ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İbrahim Fikret KARAGÜN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Yunus KAYA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ufuk KELLECİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Harun Reşit MÜSLÜMAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mert SATILOĞLU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet SEHEROĞLU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mustafa TATAR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Melih TOLAMAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Kadir TOPÇU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Erhan UYGUR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Abdulsamet YAVUZ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Kerem YILMAZ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Halil İbrahim  AKDOĞAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Muhamed Burak ARSLAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Abdullah Emir ASİLTÜRK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Selma ASLAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Fırat ATLAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
İsmail BARAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Erdoğan BİNGÖL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ramazan ÇAKMAK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Halit Çağatay ÇELEBİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Cuma ÇİFTÇİLER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Oğuz ÇÖPLÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet Gökhan DEMİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Muhammed Batuhan DEMİRÖREN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Erkut Can  EMRE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ali Rıza  ERGÜCEN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet ERİMHAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Yunus Yusuf FİL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ahmet  GÖKTAŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Alpaslan GÜNEŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Merve  KAHRAMAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Baran  KARADAĞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Çağlar Serkan KARAKAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mahmut KARAŞAHİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Settar KEÇİŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Hasan  Burak KELEŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Eyüp KILINÇ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet Akif  KÖKYER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Hüseyin  KÖMÜR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mert KÜÇÜKTÜFEKÇİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Fatih ÖNCEBE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Emre  ÖZBEY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Fatih Cihan ÖZTÜRK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Öcal PAZARBAŞI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Oğuzhan  SAĞLAM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Cankut  SEVİK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Cevher SEVİNÇ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ahmet Murat TABUR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Mehmet Onur  TAVUZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ahmet TEKGÜL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Erhan URMAK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Ali Berat  YETER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Halil İbrahim YILDIZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Halil İbrahim YILDIZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Esra AKKUŞ BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Ayşe Nurbanu ASLAN BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Eyyüp Onur AYGÜN BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Şeyma ER BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Mervenur GÖKSAL BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Merve OKAN BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Fatma Esra ÖĞRETMEN BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Gülcan Rukiye ÖZEL BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Esra SANCAR BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Ayşenur TİLKİ BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Meltem URUÇ BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Mehtap YAKUT BAĞIRMAZ BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Mert YALÇIN BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Ahmet ZENGİN BESLENME VE DİYETETİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Yakup AMİLAĞ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Bilge  GÜRBÜZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Serkan KALMAZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Ali KASIRGA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Hasan KAYA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Hüseyin Gökhan  KILIÇ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
İbrahim Baran KIZIL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Semih Burak ÖKTEM FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Mustafa ÖZDEMİR FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Erdoğan SAZAK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Tuğba ŞENER FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Elif YAVUZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Hüsayin Kürşad YEŞİL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Nilüfer ALHASLIOĞLU HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Emre BAĞCI HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Büşra BAY HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Melike BAYARÇELİK HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Sedef BÜLBÜL HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Dilşad CİNAL HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
İnci ÇAĞLAYAN HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Eda DAİ HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Duygu DALGIÇ HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Mehmet DOĞAN HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Dilşad Sena DURAN HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Seda KABAAĞIL HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Busra KAN HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Fatma KARAÇAM HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Merve KAYA HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Kübra KILIÇ HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Dilan KILIÇ HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Elif  KÜÇÜK HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Rıdvan ÖZER HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Fatma ÖZÜAK HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU
Suzan TOPBAŞ HEMŞİRELİK SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEK OKULU

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ MERKEZİ YERLEŞTİRMEYE GÖRE  
YATAY GEÇİŞ KAYIT TARİHLERİ

Başvuru sonuçlarının ilanı

01 Eylül 2016

Asıl olarak kazananların kayıtları

01-02 Eylül 2016

Asıl olarak kazananlardan kayıt yaptırmayan öğrenciler yerine yedek olarak kazananların kayıtları

05 Eylül 2016

Derslerin başlaması

26 Eylül 2016

2016-2017 EĞİTİM – ÖĞRETİM DÖNEMİ YILLIK ÖĞRENİM ÜCRETLERİ

FAKÜLTE /YÜKSEKOKUL/BÖLÜM

YILLIK ÜCRET

Tüm Fakülteler için İngilizce Hazırlık sınıfı

20.000

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

İngilizce Öğretmenliği

20.000

Okul Öncesi Öğretmenliği

20.000

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

22.000

Sınıf Öğretmenliği

20.000

GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ

 

Görsel İletişim Tasarımı

20.000

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

22.000

Mimarlık

23.000

HUKUK FAKÜLTESİ 

 

Hukuk

25.000

İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ

 

İktisat

20.000

İşletme

20.000

Psikoloji

22.000

Siyaset ve Uluslararası İlişkiler

20.000

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

20.000

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

 

Bilgisayar Mühendisliği

20.000

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

20.000

İnşaat Mühendisliği

20.000

SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU

 

Beslenme ve Diyetetik

22.000

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon                                   

23.000

Hemşirelik

15.000

MESLEK YÜKSEKOKULU

 

Adalet

12.000

Anestezi

12.000

İlk ve Acil Yardım

12.000

 

NOT: Ara dönemde kayıt olan öğrenciler öğrenim ücretinin yarısını öderler.

Peşin ödemelerde %5 indirim yapılır.

Anlaşmalı Banka Kartlarına 10 Taksit Yapılır.

 

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler

  •  Başvuru Formu
  •  Öğrenci Belgesi
  • Onaylı not durum belgesi (Transkript)
  • Onaylı müfredat ve ders içerikleri
  • Disiplin cezası almamış olduğunuza ilişkin belge
  • Daha önce Ek Madde 1 ile geçiş yapmadığına dair belge
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait sonuç belgesi
  • ÖSYM sınavına girdiği yıla ait detaylı sonuç belgesi
  • Hazırlık sınıfı ve/veya eşdeğer yabancı dil sınavlarından başarı belgesi ( Dip not: "İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ile İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencileri için bu belge zorunludur! Aksi takdirde Hazırlık sınıfı tekrardan alınması gerekilmektedir.")
  • Nüfus Cüzdanı Sureti
  • İkametgâh Belgesi
  • 6 adet fotoğraf
  • Öğrenim ücreti makbuzu

       •Dip Not: Eksik evraklı öğrencilerin kayıtları alınmayacaktır.

 

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.